En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir.
Şikayet No : 840   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Tüketici Şikayetlerimizi Nereye Yapalım

29 Ağustos 2013 05:19 Sikayet.com -. Mersin

Şikayet.com, tüketici şikayetlerinin etkin çözümü için müşteri ilişkileri şikayet yönetimi hizmeti veren bir tüketici hakları sitesidir. Şikayetler Şikayet.com'a ulaştığında öncelikle teyid edilmiş üyelerimizin şikayetleri kontrol sonrası onaylanıp yayımlanmakta ve üye firmalara iletilmekte, çözüm süreci başlamaktadır. Başbakanlık İletişim Merkezi bimer ise başbakanlık tarafından hayata geçirilen vatandaşla kamu kurum ve kuruluşları arasında gerçekleştirilen bir halkla ilişkiler uygulamasıdır. Kaliteli, düzgün ve sağlıklı işleyen bir müşteri ilişkileri uygulaması bir mecburiyet haline gelmiştir. Şikayet.com da bu bağlamda elinden geleni fazlasıyla yapmakta, üreticiyle tüketici arasında vazgeçilmez bir köprü olmaya devam etmektedir.

Etiket : Şikayet Tüketici Şikayet Hattı tüketici sitesi tüketici yorumları Tüketici Şikayetleri Okunma : 23918
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (343)

O. 15 Aralık 2014

İng Bank müşteri hizmetlerini arıyorum, bugün 5 sefer aradım. Meşgul dediler bekliyorum ve sonunda tlfn bağlandı ama oradaki arkadaşların tlfna bak için keyiflerini bekliyorum. Adamına göremi muamele yapılıyor, anlamadım müşteri memnuniyeti denilen bir şey var, keyfimzden aramıyoruz. Danışmak bilgi edinmek için arıyoruz, bununla ilgili gereğinin yapılmasını rica ederim.

Cevap yaz
S. 13 Aralık 2014

E-tesettür adlı yerden internet üzerinden sipariş verdim, aradan bir hafta geçti ne kargo var ne arayan. Çogu kişi de parayı iade etmiyor dedi. Ne yapmalıyım?

Cevap yaz
S. 13 Aralık 2014

Antalya Balbey Garantı Bankası kendi şahsıma kredimi yatırmak için, izin günü bankaya gittim. Kredi ödemesi yapamazsın dediler eğer yaparsan benden 58 tl yatırma parası istediler. Her zaman bankaya gelip gidemeyecegimi söyledim olmaz dediler, hep olan vatandaşa oluyor. Kanunlar bankaya göre değil vatandaşa göre çıkartın.

Cevap yaz
Zafer A. 13 Aralık 2014

Ben Kars Arpaçay kockoy köyünde daha önceden belediye olan belediye lojmanı olarak tabir edilen yerde ikamet etmekteyim. Koçkoy köyü belediyesinden çıkarak bölge Kars Il Özel Idare Müdürlüğüne devredilmiştir. Devredilmesiyle birlikte lojman kiraları aynı müdürlük tarafından alınmaktadır. Lakin Kockoy köyünün çöpleri alınmadan, yolları, lojmanları tadilat, bakım, onarım yapılmadan harabe gibi gözüken lojmanlarda ikamet etmeye çalışmaktayım. Harabe lojmanlardan kira alınmamasıni istiyorum.

Cevap yaz
Durmuş K. 12 Aralık 2014

Öncelikle hayırlı görevler, ben İstanbul ümraniye esenşehir mh ikamet ediyorum. Toki esenkent ortaokulda oğlum okuyor, geçen sene yapılan hafta sonu kursları bu sene devletimizin öğretmenlere maaş haricinde ek ücret vermesini, saygıdeğer öğretmenlerimiz maalesef beğenmiyor ve kurs vermiyorlar. Bu durum bizim çocuklarımızın eğitimini engelliyor, gereğinin yapılmasını hükümetimiz ve yetkili sorumlularının çözmesi talep ediyoruz.

Cevap yaz
Musa K. 12 Aralık 2014

Ben Konya ereğil'de hüseyin avni pansiyonnunda kalıyorum, pansiyon görevlileri pansiyon düzenini sağlamıyolar ve pansiyon resmi şekilde incelemelerin olmasını isterim. Pansiyonun resmi olduğuna inanmıyorum, gereken işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Cevap yaz
Halil Y. 10 Aralık 2014

Hepinize sevgilerimi iletirim. Ben Gebze Center Avm'de yemek katında iş yeri çalıştırıyorum. 55 m. kareye 14250 tl yalnız kira veriyorum işimin olduğu gün pazar günü diğer günler yatıyoruz iş yok. Biz Avm'de pazar gelsin bayram gelsin de iş yapalım diye bekliyoruz bahsettiğimiz günler tatil olursa çalışma saatleri kısalırsa biz buralarda perişan oluruz. Hafta içi tatil olsun amenna razıyız. Lütfen bayram tatili de nereden çıktı. En iyisi Avm'ler kapatılsın bizde rahat edelim.

Cevap yaz
M. 10 Aralık 2014

Kastamonu Devlet Hastanesinde çalışan Dr. B. E., (btlcn) twitter hesabından hemşirelerin %99'unun ezik, kompleksli ve kişiliksiz olduğunu paylaşmıştır. (10.12.2014 saat 12:22). Kişi hakkında gereğinin yapılmasını temenni ederim.

Cevap yaz
Halide E. 6 Aralık 2014

Ben facebook'ta oynadığım oyunla ilgili, nereye yazacağımı bilemediğim için oyunla ilgili hiç bir yere ulaşamıyorum. Onun için buraya yazıyorum. 101 ok plus para verip çip aldım, hemde yüklü bir para ama hiç sebep yokken oyunu kapattılar. Parayı almayı biliyorlar belli bir çipe ulaşınca oyunu kapatıp, çiplerini alıyorlar. Bu oyun hakkında hiç kimse bir şey yapamıyor mu ? Ben hem oyun açılmasını, hemde çiplerimin geri verilmesini istiyorum yada paramı iade etsinler birileri ilgilensin.

Cevap yaz
M. 5 Aralık 2014

Syn Başbakanım, ben 1988 doğumluyum bedelli askerliğin mağduruyum. Sadece 1.01.1988 doğumluların hak kazanmasını haksızlık olduğunu düşünüyorum ve tüm 1988 ve 1989 doğumluların da bedelli askerlikten yararlanmasını istiyorum. Bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesini ve mağdur olan %30'lara kadar bekleyen insanların bu mağduriyetine çare bulunmasını istiyorum.

Cevap yaz
Turkcell Fatura Şikayetleri Otel Referans, Otel Tavsiye