Türk Telekom Tek Yönlü Kapanan Hat Açılışı Ücreti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 97749   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Türk Telekom Tek Yönlü Kapanan Hat Açılışı Ücreti

10 Ekim 2016 21:24 Işıl Ü. Eskişehir

Türk Telekom tarafından Gsm faturamdaki ödemenin gecikmesi sebebi ile tek taraflı olarak tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadan hattım kapanmıştı. Aynı gün içinde faturayı ödeyerek hattı açtırdım ve bir sonraki faturama 12 tl'lik kapanan hat açılışı ücreti adı altında bir masraf yansıtıldı. Ödeme gecikmesinden dolayı zaten gecikme zammı ödedim, habersiz, tek taraflı kesinti sebebi ile mağdur olarak hizmet de alamadığım bu bir kaç saatlik süre için fatura bedelimin yaklaşık yarısı kadarlık masrafa bir anlam veremiyorum.

Etiket : Türk Telekom Hat Açma Kapama Ücreti Okunma : 7717
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (9)

Mustafa T. 9 Haziran 2019

Borcum olmadığı halde hattım gidişe kapandı müşteri hizmetlerini bile arayamıyorum, kısıtlamayı kaldırır mısınız.

Cevap yaz 0 0
Rahim R. 23 Aralık 2018

Hattim devre disi olmus, acmak istiyorum.

Cevap yaz 3 0
Emrah D. 22 Kasım 2018

İyi akşamlar, türk telekom müşterisiyim faturamı ödediğim halde hattımı kapadılar nedeni ise türk telekom bana çok kullandım diye ek ödeme çıkarmışlar 700 tl, bu konu için kiminle görüşmem lazim.

Cevap yaz 0 0
Aylin S. 14 Şubat 2018

Ödenmemiş faturam olmamasina rağmen gecenin bir yarısı telefonum tek yönlü aramaya kapandı bu nasıl bir işleyiş arıyorum müşteri temsilcisi diye bir şey yok zaten bağlanmanız imkansız en kısa zamanda turkcell'e geçmeyi düşünüyorum bu avea ile yürüyecek bir iş değil.

Cevap yaz 0 0
Coşkun D. 7 Aralık 2017

Turk telekom avea eşimin hattını (bir bankada otomatik ödeme talimatı ile ilgili yaşadığımız bir sıkıntıdan ötürü) daha önce dönem borcu olmamasına rağmen, kullanıma kapattı. Bize dönem faturasını ödemek için vermiş olduğu tarih 20.11.2017 faturayı ödediğimiz tarih 21.11.2017. Bir gün geç ödendi diye de kdv dahil 14 tl faturaya tek yönlü kapanan hat açılışı diye bir bedel yansıtmışlar. Sorum şu: 1) Önceki dönemlere ait borcu olmayan bir hattın, son dönem borcunun ödeme tarihi 1 gün geçti diye hattı kapatabilirler mi? Böyle yasal bir hakları var mı? Ki başıma bir iş de gelmiş olabilirdi. 2) Son dönem borcunu ödeyip hattı kullanıma açtırdığımızda, hat açma bedeli gibi bir tutarı müşterinin bilgisi olmadan nasıl yansıtılır.

Cevap yaz 0 0
Erdal T. 26 Eylül 2017

Telefonum tek yönlü aramalara kapanmadığı halde 14 lira tek yönlü aramalara kapanan hat açılışı diye sacma sapan bir nedenden dolayi para kesilmiş.

Cevap yaz 0 0
Ali B. 27 Nisan 2017

Borcum olmadığı halde hattım bir haftadır aramalara kapalı ne müşteri temsilcileri ne de bayiler cevap vermiyor. Türk telekom çok ilgisiz bir kurum. Tüketici haklarına ve hukuki yollara başvuracağım.

Cevap yaz 1 0
Suus A. 2 Nisan 2017

Siz yine de buna şükredin, bu d..andırıcılar durduk yere hat kapatıp para istiyorlar.

Cevap yaz 2 0
Hüseyin S. 23 Ocak 2017

Sizinki yine iyi bir durum. Türk telekom sagolsun kapanmadigi halde hattima 12 tl acma kapama bedeli yansitmis. Sebebi de faturanin gec odenmesiymis. Hat kapanmadi diyorum ama gec ödenmis diyorlar.

Cevap yaz 2 0
Türk Telekom Müşterisine Değer Vermiyor Kıyan Grup Aras Kargo İle Vatandaşı Mağdur Ediyor