Türk Telekom Yazlık İnternet Hattımı Bilgim Dışında Aktif Etmiş
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 83717   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Türk Telekom Yazlık İnternet Hattımı Bilgim Dışında Aktif Etmiş

18 Ekim 2015 13:33 Ahmet O. Samsun

Geçen yaz 7016** müş. numarası ile sadece yaz dönemi boyunca kullanacağımı ifade ettikleri yazlık internet paketi kullandım. Aradan bir yıl geçti ve bu yaz döneminde internet aboneliğim bilgim olmadan tekrar aktif hale gelmiş. Aktif hale geldiği mesajı geldikten sonra iptal ettirdim. Buna rağmen 194 tl'lik 3 aylık fatura (tüm yaz döneminin faturası) ödemek zorunda olduğum belirtildi. Yetkili kişilere durumu ifade etmeme rağmen bir sonuç alamadım. Ayrıca aynı kurumun farklı bir internet paketini de kullanmaya başlamıştım ve bu aboneliği kullandığımı bile bile yazlık internet paketi bilgi verilmeden aktif hale gelmiştir. Sözleşmelerde yüzlerce madde arasına bu tarz bilgiler gizlenerek koyuluyor ve vatandaş mağdur ediliyor.

Okunma : 1224
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Reyhan K. 11 Ekim 2018

Iyi gunler, yaz döneminde fransa'dan geldim ve türktelekom'a 2 aylik gecici yazlik internet aldim kac kisi ile göruşme yaptim bana söyledikleri 2 aylik sözlesmeniz otamatikmen iptal oluyor dediler iki aylik borcumu odedim ve suan tekrar fatura geldi size yanlis bilgi vermisler internetiniz devam ediyor buraya gelip islak imza atmam gerekiyor ustelik tekrar sordum yurtdisina gidiyorum bir sıkıntı yasamak istemiyorum dedim bana bir sorun olmaz dediler her seyi işlerine göre yapiyorlar insanlari d-andiriyorlar resmen d-andiricilik düştugum durum ucak bileti alacağım işten izin alacağım cocuklarimi magdur durumda birakip islak imza vermeye gideceğim, üstelik bitmiş olan internet paralarini ödeyeceğim, buna ne denir resmen d-andirici.

Cevap yaz 0 0
Burhan E. 26 Mayıs 2016

Ben de aynı durumdan mağdurum, kullanmayın Türk Telekom'u, ben telekom işinde uzun süredir çalışıyorum asla evime ttnet almam. Yazlık baska paket olmadığından yıllar sonra denemek istedim degisen bişey olmamış yine mağdur oldum, paketi iptal etmiyorlar yenisini de satın aliyorum. Kendi içinde kendini baltalamak bu olsa gerek.

Cevap yaz 1 0
Türk Telekom Video İzleme Aboneliği ve Yüksek Fatura Sorunu Metro Asistanlık İnsanları Mağdur Etmeye Çalışıyor