Türkiye İş Bankası Dosya Masrafımı Ödemiyor

Türkiye iş bankası İstanbul bakırköy çarşı şubesinden kredi almıştım. Yasal hakkım olan dosya masrafı ücretimi istedim. Bankadan olumsuz cevap aldım.

Bankadan kredi kullanımında dosya masrafı ve ipotek ücreti vs adı altında ücret tahsil edileceği sözleşmede yer alsa dahi bunların haksız şart olduğu yolunda Yargıtay 13.Hukuk Dairesinin 2011/3576 E, 2011/10221 K sayılı kararı var.

Yukarıda belirttiğim emsal kararlara rağmen banka yasal hakkımı ödemiyor! Türkiye İş Bankası hakkımı ödemez ise; bimer ve sosyal medyada (twitter, facebook, bloglar vs.) mağdur edildiğimi yazacağım. Halka, mağduriyetimden dolayı başka bankaları tavsiye ediyorum. Dosya masraflarımın geri ödenmesini istiyorum.

Gönderen: Mehmet Ç.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Eylül 06, 2013
Kategori : Bankacılık
Yorum : 0
Okunma : 430
Tavacı Recep Usta Sınıfta Kaldı
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Mekan
19.07.14′te Tavacı Recep usta Ümitköy Şubesi’ne eşim ve oğlumla gittik. 5 gün önce arayarak hem iftar için rezervasyon yaptırdım hem de o şubelerine ilk defa gideceğim için güzel bir yerde..
Natilius Mağazası Samsung Ürünlerimi Teslim Etmedi
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Alışveriş
1,5 ay önce alınıp ödemesi yapılan ( Natilius Samsung), bayramdan önceki hafta görüşülerek bayram ertesi perşembe gününe sevkiyat istenen buzdolabı ve bulaşık makinesi ilgili günde adres bilgisi eksik..
Vodafone Faturalarımız Yüksek Geliyor
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Gsm
Turkcell hatlarımızı vodafone operatörüne taşıdık, bize taahhüt edilen rakam 500 tl iken, faturamız ilk ay 500, daha sonraki ay 680, bu ay ise 950 tl olarak geldi. Hatlarımıza bazı eklemeler yapıldı, ..
Vakıfbank Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Bir öğrenci olarak benden habersiz hesap işletim ücreti başlığı altında hesabımdan alınan ücretten şikayetçiyim. Birçok bankada öğrencilerden hesap işletim ücreti alınmıyor ki vakıfbank gibi ‘ha..
Same Frutteto Classic 3 Traktör Arızası
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
18.07.2014 tarihinde yetki bayisinden almış olduğumuz same frutteto classic 3 marka traktör alındığının ilk gününde mazot otomatiğindeki bir arıza nedeniyle kullanım dışı kaldı. Böylesine pahalı ve av..