Türkiye İş Bankası Dosya Masrafımı Ödemiyor

Türkiye iş bankası İstanbul bakırköy çarşı şubesinden kredi almıştım. Yasal hakkım olan dosya masrafı ücretimi istedim. Bankadan olumsuz cevap aldım.

Bankadan kredi kullanımında dosya masrafı ve ipotek ücreti vs adı altında ücret tahsil edileceği sözleşmede yer alsa dahi bunların haksız şart olduğu yolunda Yargıtay 13.Hukuk Dairesinin 2011/3576 E, 2011/10221 K sayılı kararı var.

Yukarıda belirttiğim emsal kararlara rağmen banka yasal hakkımı ödemiyor! Türkiye İş Bankası hakkımı ödemez ise; bimer ve sosyal medyada (twitter, facebook, bloglar vs.) mağdur edildiğimi yazacağım. Halka, mağduriyetimden dolayı başka bankaları tavsiye ediyorum. Dosya masraflarımın geri ödenmesini istiyorum.

Gönderen: Mehmet Ç.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Eylül 06, 2013
Kategori : Bankacılık
Yorum : 0
Okunma : 416
Anadolu Sigorta Acenteliğimizi İptal Etti
Temmuz 25, 2014
|
Kategori: Sigortacılık
Anadolu sigorta acentesi olan bir limited şirketi hisse devir yolu ile devir aldık. Devir almadan genel müdürlükteki yetkililerle bir görüşme yapıp hisse devrine öyle karar verdik. Fakat devir aldıkta..
Mudo Ürün Teslimi İçin Oyalıyor
Temmuz 25, 2014
|
Mudo pendik marina firmasından şubat ayında almış olduğumuz ürün teslimatı halen tarafımıza yapılmamıştır. Satın almış olduğumuz ürünün üzerinde bir leke olması nedeniyle firma bize ürünün kuru temizl..
Sütaş Peynirleri Neden Kireç Tadında
Temmuz 24, 2014
|
Kategori: Gıda
Sütaş’ın peynirlerini alıyorum tadları kireç gibi, müşteri hizmetleri numarası neden cevap vermiyor ve internet sayfası neden yeterli ölçüde değil. Paramızla rezil olacaksak bilelim peynirlerimi..
Başkent Vefa Spor Kulubünü Kınıyorum
Temmuz 24, 2014
|
Kategori: Spor
Arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim başkent vefa spor kulubünü, antrenörün disiplinsizliği, çocuklara kötü, azarlayıcı yaklaşımı ve ligde yarışan takımları olmadığı halde 2 ay süresince bizi oyalayarak..
TTnet İptal Olan Hattımı Yeniden Aktif Etmiş
Temmuz 23, 2014
|
Kategori: İletişim
2014 yılı şubat ayında telefon hattımı ve bu hat üzerinden internet iletişimi sağladığım ttnet aboneliğimi iptal ettim. Kullandığım süre içerisinde sms ile fatura bildirimi almaktaydım. Türk telekom&#..