Turyap Yeşilkent Temsilciliğine Hakem Kurulu Cezası
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 95508   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Turyap Yeşilkent Temsilciliğine Hakem Kurulu Cezası

17 Ağustos 2016 13:05 Mustafa S. İstanbul

Gökhan E.’un bu kiralama işleminde kiralamanın sonlanması adına kira sözleşmesini hazırlayarak her iki tarafın onayını ve imzasını almadan kiracıya evin anahtarını teslim ederek emlakçılık hizmetlerini tam olarak yerine getirmediği anlaşılmaktadır. Turyap temsilcilikleri mal sahibine teslim edilmesi gereken her türlü kira, depozito, kaparo vb. ödemeyi üzerinde bulunduramaz, bu ödemelerin mal sahibine ulaştırılması konusunda her türlü tedbirin alınması ve temsilcilik üzerinde oluşabilecek olumsuz izlenimlerin önüne geçilmesi gerekmektedir. Hakem kurulumuz tarafından temsilciliğimize Turyap çalışma esasları kılavuzu 7.madde y fıkrası “Müşteriye Turyap standartlarında hizmet vermemek” gereğince 40 ceza puanı uygulanmasına karar verilmiştir.

Okunma : 1227
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Gündüz Ö. 5 Aralık 2018

Turyap Kayaşehir çarşı dükkanlarında bulunan şubeniz çalışanından şikayetçiyim. Kaba saldırgan tehditkar görgüsüz bir eleman hiç turyap adına yakışmayan itici müşteriyi kovan biri. Ben ev sahibiyim. Bir kaç ay önce adı geçen şb evimi kiraya verdi. Kiracı imza işini sonraya bıraktığı için kontratım burada kaldı. İl dışında oturuyorum. Hemen gelemedim. Geçen gün Kadir isimli çalışana telefonda gelip kontratımı alacağım dedim. Bana kontratınız yok onun süresi geçmiş alamazsın istediğin yere git şikayet et diyerek ağza alınmayacak cümleler kullanarak kavga etti benimle. Ben müşteriyim. Müşteri varsa o kurum vardır. Müşteri veli nimettir. Bu çalışan daha kendi yerini benimsememiş. Ekmek nankörü biri şikayetçiyim.

Cevap yaz 0 0
Merve Y. 24 Ağustos 2017

Adana türkmen başı şubesinde m. y. isimli şahıs hem firma adını kullanarak hem de yalanlar üzerine beni kandırarak gecenin 12'si beni arayıp terbiyesizce kin üstü eşime küfürler yağdırarak tehtit ediyor ev sahibimizle bizi tehtit ediyor kendisinden şikayetçiyim adam ben turyap bana mecbur turyap iyi kazandı diyorum herkes kıskanıyor diyerek konuşup ustune üstün ev sahibinin arkasından birsürü laf atıp iki yuzluluk yapıyor ben hayatımda böyle adam görmedim yetkili kimse bana dönüş yapılsın lütfen.

Cevap yaz 0 0
İntellicel Sorumsuzluğu Servis Mağduriyeti Aksu Halı Yıkama Halılarımı Düzgün Yıkamadı Şekillerini Bozdu