Üç ay Mühendislik Bornova
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 18870   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Üç ay Mühendislik Bornova

2 Şubat 2014 15:44 Dilek Oran B.

Üç ay mühendislik firmasına doğalgaz bağlattım, ilk evimden memnun kaldım ve ikinci evime de yaptırdım. Evim eski bir ev ve kendilerine işi verirken petekler eski, lütfen ne yapmanız gerekiyorsa yapın diye verdim. Hatta vesile oldum, apartman girişine ve her iki evde de tavsiyelerim üzerine komşularıma da doğal gaz bağladılar, iş bitti iki sorun kaldı. Beni en çok üzen şey, iki ay bir vananın değişmesi için bekledim ve en son telefon açtığımda bana bunu ücret karşılığında yapacaklarını söylemeleri oldu. Kendimi o zaman kandırılmış hissettim, ben kendilerine işi verirken ne yapılması gerekiyorsa yapın şeklinde verdim ve her arayışımda tamam dilek hanım şu gün geleceğiz bugün geleceğiz diye oyalandım.

Etiket : doğalgaz şikayetleri üç ay mühendislik üç ay mühendislik şikayetleri üç ay mühendislik tüketici yorumları üç ay mühendislik mağduriyeti üç ay mühendislik etik olmayan çalışma üç ay mühendislik doğalgaz izmir doğalgaz firması Okunma : 2879
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Yaşar Ç. 8 Ekim 2018

Sozunde durmayan s-tekar bir firmasınız, geldik geleceğim bir saate oradayım, işiniz yalan dolan.

Cevap yaz 0 0
Levent K. 13 Mart 2014

evet haklısınız, bizim başımıza da geldi, apartmana döşediler kolon tesisatı eksik var, gazı açamıyoruz. ekipler hiç ilgilenmiyorlar, gelmiyorlar da, çok sorumsuz bir firma.

Cevap yaz 0 0
Türk Telekom 2013'te Tüketiciye En Duyarlı Kuruluş İlan Edilmiş! N11.com Koray Spor Para İadesi Yapmıyor