Vakıfbank Kredi Kartı Aidatı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 3393   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Vakıfbank Kredi Kartı Aidatı

8 Ekim 2013 12:43 Özgün Y.

Bilgi Üniversitesi'nde bir master programına kayıtlıyım. Bu master programının ödemelerini yapmak için Vakıfbank'ın Bilgi Üniversitesi ile anlaşmalı olmasından dolayı Vakıfbank'tan bir kredi kartı çıkardım. Bu kart üzerinden de anlaşmalı bedeli (ki normal ücretten bir miktar daha yüksek anlaşmadan dolayı) her ay kredi kartı taksidi şeklinde ödemekteydim. Fakat, Ağustos ayı itibarı ile kredi kartımdan bir sabit ücret tahsil edildi (70 tl). Üniversitenin banka ile bir anlaşması bulunduğu için bu şekilde bir kart aidatı alınmayacağını banka ile teyid ederek kartımı teslim almiştım. Ek olarak, bu kartın limiti 25,000 lira olarak tasarlandı ve her ödememde limiti ödeme tutarı kadar düşürülüyor. Dolayısı ile bu kartı kullanarak alışveriş yapabilmem söz konusu değil, çünkü hiçbir zaman kartta açık bir limit yok.

Etiket : vakıfbank şikayet vakıfbank şikayetleri vakıfbank şikayetim var vakıfbank şikayet hattı vakifbank.com.tr şikayet vakıfbank anlaşmaya aykırı davranıyor Okunma : 2037
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Orhan H. 9 Ekim 2018

20 yıla yakın bir zamandır vakıfbank kredi kartı kullanıyorum bu ay gelen ekstrede 86 tl aidat kesintisi var iptal edilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Cevap yaz 0 0
  • FİRMALAR
D-Smart Net Yalın Adsl Arçelik Elektrik Süpürgesini Tamir Edemiyor