Valencia Güzellik Merkezi Müşteri Memnuniyeti Anlayışı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 82797   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Valencia Güzellik Merkezi Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

22 Eylül 2015 21:56 Esma S. Elazığ

Valencia Güzellik; Elazığ merkezine bilgi almak için gittim, halkla ilişkiler kısmındaki bayanın iknası sonucu kaydımı yaptım ama belirttim üniversite öğrencisiyim, kışın burada olamayacağım, seansımı okuduğum şehre alabilir misiniz diye. Ankara'ya gitmeden gidip konuştum alın diye, size mesajla bilgilendirme yapacağız, kafanız rahat olsun dediler. 10 gün sonra haber gelmeyince aradım ve 1 haftadır her gün sizi arayacağız, Ankara şubemizden haber bekliyoruz diyorlar. Bugün sonunda gidebilirsiniz diye aradılar, gittim ve oradakilerin benden haberi yok. Buradaki şube bizi arayın dedi ne arayan ne soran, mağdur durumuna düştüm. Üstelik arıyorum görüştük biz deniyor, şaka gibi buradaki şube de bizim ilişkimiz kalmadı diyor.

Okunma : 6147
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (42)

Tuğce A. 8 Aralık 2017

Kapora aldılar güya, 7 günü geçmeden iptal etmek istedim paramı vermediler.

Cevap yaz 0 0
Tuğce A. 8 Aralık 2017

Elazığ valencia 04.12.2017 muhasebedeki kadının iknasi sonucu kanıp kayıt yaptırmaya karar verdim. Benden kapora istedi sanki araba ev alıyorum. 10 lira gibi bir ücret de verebilirsin dedi sonra 200-300 lira verirsen cilt bakımı hediye ederim dedi kandırıp 200 lira çekti kartımdan. Daha sonra imza attırdı hic bir bilgi vermedi. 4 gün sonra gidip cayma hakkimi kullanmak istediğimi söyledim. Para geri verilemez dedi. Sözleşmeyi gösterdi orada zaten 7 gün sonrasında cayma hakkında para iade edilemez yazıyor. Kötü muamele yapıldı. Malatya şubesine bildirip bana ptesi günü döneceklerini söylediler. İnanip güvenmiyorum resmen kaldırıldım.

Cevap yaz 0 0
Nazlıcan A. 13 Eylül 2017

Seanslara doğru düzgün çağırmıyorlar para tuzağı herşeyleri hele o sarışın kadının ağzı iyi laf yapıyor saygısız insanlar, ilgisiz saygısızlar tavsiyem asla gitmeyin hakkımı helal etmiyorum. Tüketici haklarına şikayette bulundum, inşallah hakkımı Allah sorar kesinlikle helal etmiyorum haram olsun.

Cevap yaz 5 3
Aybuke Ö. 23 Ağustos 2017

Valencia elazig'a gittim hiç planda yokken ikna edildim sadece toplamda 1 seans girmeme rağmen iptalini istedim iade yapmadılar ayrıca sözleşmeyi de vermediler hiçbir şekilde. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Cevap yaz 3 3
G. 27 Temmuz 2017

2015 yılında başvurdum ve basta seanslara isim dolayisiyla gelemeyeceğim dedim tamam dediler sonra 2017 oldu 12 seans olarak anlaştım yarim kalan seanslar için bunu telafi edeceğiz denildi ama şuanda ne zamandır arıyorum sürekli dönüş yapılacağını söyleyip dönüş yapılmıyor kesinlikle tavsiye etmiyorum orayı, üstüne hiç memnun kalmadım berbat bir yer pisman oldum gittigime lanet olsun sizin de yerinizde.

Cevap yaz 4 4
R. 17 Haziran 2017

Bunlar tam bir d..andırıcı sahtekar amaçları para, arıyoruz cevap vermiyorlar, biz istesek şikayet edenleri mahkemeye verip bir sürü para alırız diyorlar ama yalan sakın inanmayın. Elazığ'da valencia'ya gittiğime bin pişmanım Allah b.lalarını versin, hele o sevgi hanım var ya.

Cevap yaz 8 3
E. 17 Nisan 2017

D..andirici ve s..tekarlar esnaf hic degiller sorunlar onlarin sorunu degilmis vay sizi d..andiricilar.

Cevap yaz 2 7
Gül S. 29 Mart 2017

Aynı dertten muzdaribim. D..andırıcılık yapıyorlar resmen, parayı aldıktan sonra her şey bitiyor. Yüzüne bile bakmıyorlar. Malatya. Valensiya'ya gitmek isteyen bence iyi düşünsün.

Cevap yaz 7 8
F. A. 26 Mart 2017

Ben de 2 yildir gidiyorum tüylerim daha da cogaldi her gittigimde tartısiyorum. Bir de utanmadan memnun degilsen git sikayet et diyorlar orayi asla tavsiye etmiyorum.

Cevap yaz 6 6
G. 22 Mart 2017

Müşteriyle nasıl konuşma yapılması gerektiğini bilmiyorlar.

Cevap yaz 7 6
Turkcell Superonline Diyarbakır'da Altyapı Sorunu Yaşıyor Koray Spor 4 Haftadır Ayakkabı Değişimi Yapmadı