Valencia Güzellik Merkezi Müşteri Memnuniyeti Anlayışı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 82797   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Valencia Güzellik Merkezi Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

22 Eylül 2015 21:56 Esma S. Elazığ

Valencia Güzellik; Elazığ merkezine bilgi almak için gittim, halkla ilişkiler kısmındaki bayanın iknası sonucu kaydımı yaptım ama belirttim üniversite öğrencisiyim, kışın burada olamayacağım, seansımı okuduğum şehre alabilir misiniz diye. Ankara'ya gitmeden gidip konuştum alın diye, size mesajla bilgilendirme yapacağız, kafanız rahat olsun dediler. 10 gün sonra haber gelmeyince aradım ve 1 haftadır her gün sizi arayacağız, Ankara şubemizden haber bekliyoruz diyorlar. Bugün sonunda gidebilirsiniz diye aradılar, gittim ve oradakilerin benden haberi yok. Buradaki şube bizi arayın dedi ne arayan ne soran, mağdur durumuna düştüm. Üstelik arıyorum görüştük biz deniyor, şaka gibi buradaki şube de bizim ilişkimiz kalmadı diyor.

Okunma : 4156
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (36)

E. 17 Nisan 2017

D..andirici ve s..tekarlar esnaf hic degiller sorunlar onlarin sorunu degilmis vay sizi d..andiricilar.

Cevap yaz 1 0
Gül S. 29 Mart 2017

Aynı dertten muzdaribim. D..andırıcılık yapıyorlar resmen, parayı aldıktan sonra her şey bitiyor. Yüzüne bile bakmıyorlar. Malatya. Valensiya'ya gitmek isteyen bence iyi düşünsün.

Cevap yaz 4 2
F. A. 26 Mart 2017

Ben de 2 yildir gidiyorum tüylerim daha da cogaldi her gittigimde tartısiyorum. Bir de utanmadan memnun degilsen git sikayet et diyorlar orayi asla tavsiye etmiyorum.

Cevap yaz 3 1
G. 22 Mart 2017

Müşteriyle nasıl konuşma yapılması gerektiğini bilmiyorlar.

Cevap yaz 3 1
R. 27 Ocak 2017

İki yıldır üyesiyim ama hala killarim bitmedi üstelik randevu alamıyorum eski ilgi alaka kalmadı artık aranılip hatirlatilmiyor çok pismanim yazıldigima bu kadar şikayet var artık biri duysun bizi ya.

Cevap yaz 4 8
K. 4 Mart 2017

Ben Malatya'dayım çok mağdur ettiler beni eğer benle birlik olursanız ben savcılığa ve sağlık Bakanlığına şikayette bulunacağım, toplu şikayet şeklinde kazanmamız daha olası olur.

Cevap yaz 2 5
F. 29 Aralık 2016

Beni de kandirdilar aşağıdaki çocuğu kırmamak için yukarı çıktım çıkmaz olaydım sözleşmeyi imzaladım, benim bir tanidigımin tanıdığını yakmışlar kadın karakola şikayet etmiş o şekilde parasını geri alabilmiş, bunu öne sürerek iptal etmek icin oraya gittim halkla ilişkilere aldılar beni nesrin adındaki bayan iptal etmemem için resmen bir yalvarmadiği kaldı en son dedi 300 tl verin geri iptal edeyim dedi asla vermeyeceğim dedim avukata falan veririz dedi sizi ama onlardan önce ben vereceğim avukata onları, bu kadar iğrenç bir yer görmedim ben başka bir şehirden geldim ve böyle rezil bir yerle karşılaştım rezalet. Lütfen yetkiler duyun artık sesimizi herkes mağdur ediliyor.

Cevap yaz 13 17
Gözde M. 13 Aralık 2016

Elazığ Valencia sevgi tarafından d..andırıldım ve kaldırıldım, 5 seans oldum lazerli bölgelerim daha da kıllandı, burdan resim olsa fotomu atarım, sakal bıyığım var resmen, yüzüm kol bacağım lazer yanığı oldu. Allaha havale ediyorum sizi, sözleşmemi vermedi, paramı da alamadım. Allah aşkına1500 tl ödedim insan içine çıkarıyorum yüzüm berbat oldu vücudumda, nesrin ve sevgiyi valensia'yı buradan yetkililere şikayet ediyorum, bana yardım edin nasıl paramı geri alayim aile huzurum kalmadı.

Cevap yaz 11 15
H E. 14 Kasım 2016

Kizlar ben de gittim sozlesme imzaladim fakat odeme filan yapmadim, sonradan iptal ettim herhangi bir problem olmaz degil mi?

Cevap yaz 14 18
Merve Y. 9 Kasım 2016

Rezalet bir yer, 8 seans paket aldım sırt omuz bölgesi için, vücudum seanslar sonunda aşırı kıllandı, eskisinden beter oldu. Yanlarına gittim bana tetiklenmiş kıllar, yeni paket satın alın dediler. Ciddiyetsizler, sürekli bekletiyorlar, seans almanızı kesinlikle önermiyorum bunlardan, ah Valencia, yeter milleti d..andırdığınız, kim gelecek sizin hakkinizdan.

Cevap yaz 9 15
Seda D. 9 Kasım 2016

Parayı peşin alırken tüyler bitene kadar dendi tüyler biteceğine aksine çoğaldı, hiçbir zaman saatinde içeri almıyorlar ilgisizler. Parayı alırken çok iyi davranıyorlar ama daha sonra gittiğinizde sizinle ilgilenmiyorlar, vücudun ön tarafları komple yapılıyor ama arka tarafları görmediğinz için yapmıyorlar ve karşınıza seans bitti diye çıkıp ek seans almanızı sölüyorlar. Müşteri memnuniyeti sıfır, son bir kaç seansım kaldı, bittikten sonra kapısından bile geçmeyeceğim bir yer Valencia.

Cevap yaz 14 18
Turkcell Superonline Diyarbakır'da Altyapı Sorunu Yaşıyor Koray Spor 4 Haftadır Ayakkabı Değişimi Yapmadı