Vodafone Benden İzin Almadan Ne Hakla Hattımı Faturalıya Çevirirsin
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 129106   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Vodafone Benden İzin Almadan Ne Hakla Hattımı Faturalıya Çevirirsin

31 Temmuz 2018 02:30 Muharrem G. İstanbul

Merhaba, vodafone bilgim dışında onayim olmadan faturaliya geçirmiş ve 2 ayda 250 tl fatura yazmışlar haberim bile yoktu musteri hizmetleri sürekli işi yokuşa sürüyor 30 tl kontorlu tarifem vardı ve bu bana yetiyor artiyordu bile ben inşaat işçisiyim lütfen insanlari kullanmasinlar mağdur etmesinler faturayı ödemeden kontörluye gecemezsiniz diyorlar benim isteğim dışında olan birşey bu yaptıkları, çok mağdurum yardimci olursaniz sevinirim mağdur olduğunum numaram 0545712**, tekrar kontorluye çevirmelerini istiyorum.

Okunma : 1240
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (6)

Adem K. 6 Kasım 2019

Benim de hattım onayım olmadan faturalıyı geçirilmiş. En yakın zamanda iptal edeceğim. Böyle bir şey olur mu? Ama siz de biliyorsunuz ki bir adalet yok ki.

Cevap yaz 1 0
Ahmet A. 7 Ekim 2019

Benim iznim teyid edilmeden gelen mesaja dokunulmuş diye faturalı hatta geçiş yapılmış. Böyle saçmalık olur mu? Derhal hattım faturasız hatta geçirilsin ve mağduriyetim giderilsin. Kesinlikle mesaj yoluyla böyle değişiklik yapılamaz.

Cevap yaz 2 0
Ali Rıza Ö. 8 Eylül 2019

Siz vodafone yetkileri en kısa sürede tarafıma dönün, sizden haber bekliyorum.

Cevap yaz 0 0
Erdem M. 7 Mart 2019

Hattım benim onayım olmadan faturalıya geçirilmiş. Ekrana düşen bildirime yanlışlıkla dokunulmuş o şekilde geçmiştir deniyor müşteri hizmetleri. Böyle saçmalık mı olur? D-andırıcısınız diyorum haklısınız ama bu para yatırılmalı diyorlar. @vodafone şikayetçiyim.

Cevap yaz 2 0
Mustafa M. 4 Mart 2019

Hattima 465 lira fatura geldi, ben bunu kabul etmiyorum sizden sikayetci olacağım, oyun parasi almişsiniz kabul etmiyorum oyun oynamıyorum bile, benden habersiz oyun parasi kesmişsiniz.

Cevap yaz 0 0
Tanzer Ö. 5 Eylül 2018

TTnet kullanıcısıyım ınternet sorunum 25 gundur cozulemıyoe cozmemek için ugrasıyorlar sankı, hattında sorun var dıyorlar elıt hızmet dıyorlar tamam dıyorum gelen ınsanların onceden yaptıgı tesısatı bır gorsenız zaten, neyse baglıyorlar sonra modem dıyorlar ıstanbul'a gonderıyoruz cevap beklerken modemımı baglayın yenı aldıgım o da yok elıt hızmet adı sadece elıt ınanılmaz kotu gelmeden once arama bıle yok evde mısınız dıye, saka gıbı modem degısımı yapalım dıyorlar tamam dıyorum garantıde olduğu halde ona da tamam yanı ama o da yok 240 tl dedıklerı modem kur farkından dolayı yok yada yok cekıyolar ttnet ekıpmanlarını hepsını ttnet kurumsal fırma yetkılılerını hepsını alkıslıyorum, yaptıgınız hızmet bes para etmez.

Cevap yaz 1 0
Türk Telekom Tivibu Üyeliğiyle İnsanları Aldatıyor Atasun Optik Paramın Üstüne Yattı İade Etmiyor