Vodafone Genel Müdürlüğüne
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 7239   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Vodafone Genel Müdürlüğüne

20 Kasım 2013 09:37 Zülkifli O.

Vodafone müşterisiyim, 14.10.2013 akşamı bayram mesajı attım, yazı karekterli olan mesajımın uzun olması nedeniyle yazıyı resimli mesaja çevirerek ücretlendirilmiş.

Oysa benim zaten 5000 mesajım olmasına rağmen yazı karekterimin resimli mesaja çevrilmesini bir müşteriniz olarak kabulnenemiyorum. Kendimi sizin tarafınızden aptal yerine konmuş hissediyorum. bu nedenle atmış olduğum mesajın bir fotokopisini müşteri temsilcisi ile paylaştığım halde, haksızlığımın giderilmediğini ve aksine incelenenip hata olmadığını tarafıma bildirdiler.

Ben bunu kabullenemiyorum, bu nedenle yazının fotokopisini siz değerli üst yöneticilerine faksla 16.11.2013 günü bildirdim. bu mesajın siz değerli yüneticiler tarafından da incelenenip tarafıma ayrıntılı bir bilgi verilmesini yada mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Etiket : vodafone şikayet hattı vodafone tüketici şikayetleri vodafone tüketici yorumları vodafone tüketici hakları vodafone müşteri memnuniyeti vodafone mesaj şikayetim var Okunma : 8892
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (103)

Seda M. 19 Mayıs 2019

Beni aramanızı bekliyorum. Ek paketlerin iptali için dönüş yapılsın.

Cevap yaz 0 0
Kazım Y. 18 Mayıs 2019

Kırklareli kofçaz devletliağac köyünde vodafone hatlar çekmiyor ilgilenirseniz sevinirim, aksi taktirde diğer şebekelere geçmek zorunda kalacağız.

Cevap yaz 0 0
Mehmet S. 17 Mayıs 2019

23/04/2019 tarihinde hatgtimi tasidim vodafone 15/05/2019 tarihinde fatura kesildi bir ay olmadan bir aylik fatura bedeli kesilmis musteri temsilcisine ulasamiyorum bir sesli yanit sistemi var illallah bulundugum yerden tam cekmiyor lanet olsun gectigim gune bana ulasin sayin musteri temsilcisi.

Cevap yaz 0 0
Pınar U. 16 Mayıs 2019

Vodafone kullandığım günden beri her ay bir sıkıntı yaşıyorum, bu ay da 10 gündür internetim yok. 4 kez musteri hizmetlerini aradım hala sorunu gideremediler, en kısa sürede iptali yapacağım, teşekkürler.

Cevap yaz 0 0
Gönül B. 15 Mayıs 2019

Hattımı kapattığım icin bir fatura borcumdan dolayı hic 1 kat fatura borcunuz vardır diye ekstre yollamadan nasıl icraya veriyonuz.

Cevap yaz 0 0
Hüseyin S. 14 Mayıs 2019

5 para etmez bir operatörmüs bugun öğrendim, şuan 7 tane hat var hepsini taşittıracağım başka operatöre, bugun tl aldim 24 saat icerisinde yukleme olacak diyorlar sebep diyorum ona bile cevap veren yok, kimsenin birsey bildigi yok parasini verdik tl'yi 24 saat sonra kullanacakmişim, böyle saçma bir sistem hic bir yerde yok, ne türk telekom nede türkcell'de.

Cevap yaz 0 0
Mehmet K. 6 Mayıs 2019

Eskişehir tepebaşı muttalip mh sarıcakaya cd köyönü mevkii 162 ada 2 parseldeki vodafone baz istasyonu tapulu, kadastrolu tarlamı 9.4 metrekare işgal ve gasp etmektedir. Bu konuda şikayetçiyim. Verilen gasp ve zararın giderilmesini, baz istasyonunun kaldırılmasını veya uygun şartlarda tarafımla anlaşılmasını asksi takdirde hukuki ve yasal hak arama yapılacağını bildirir gereğini ivedi beklerim.

Cevap yaz 0 0
Timur B. 2 Mayıs 2019

Durağan, Sinop'tan yazıyorum. 2 senedir şebeke sıkıntısı var dediğimiz halde sıkıntı devam ediyor, çok kişi diğer oporotöre geçiş yapmıştır, sözleşmem bittikten sonra ben de geçiş yapacağım. Biran önce yapılmasını istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Yeliz T. 30 Nisan 2019

Borcum olmadığı halde 1 haftada 2 defa telefonum kapandı, bu sorunu ilk defa vodafone'da yaşadım, ki benim otomatik ödemem var. Açılsın telefonum.

Cevap yaz 0 0
İbrahim S. 30 Nisan 2019

Vodafone kullanicisiyim ve adima sahte evrak duzenleyip islem yapiyor bir vodafone abone merkezi ama 30 gün geçmesine rağmen vodavonr merkez sorunumu çözmeyip beni mağdur ediyor, tüketicilerin dikkatine; evrakta sahtecilik yapıyorlar dikkatli olun lütfen tüketiciler, Ankara'dan yaziyorum.

Cevap yaz 0 0
Apple Iphone Telefonum İki Aydır Serviste Finansbank Kartımdan Yıllarca Para Çekilmiş