Vodafone Genel Müdürlüğüne
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 7239   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Vodafone Genel Müdürlüğüne

20 Kasım 2013 09:37 Zülkifli O.

Vodafone müşterisiyim, 14.10.2013 akşamı bayram mesajı attım, yazı karekterli olan mesajımın uzun olması nedeniyle yazıyı resimli mesaja çevirerek ücretlendirilmiş.

Oysa benim zaten 5000 mesajım olmasına rağmen yazı karekterimin resimli mesaja çevrilmesini bir müşteriniz olarak kabulnenemiyorum. Kendimi sizin tarafınızden aptal yerine konmuş hissediyorum. bu nedenle atmış olduğum mesajın bir fotokopisini müşteri temsilcisi ile paylaştığım halde, haksızlığımın giderilmediğini ve aksine incelenenip hata olmadığını tarafıma bildirdiler.

Ben bunu kabullenemiyorum, bu nedenle yazının fotokopisini siz değerli üst yöneticilerine faksla 16.11.2013 günü bildirdim. bu mesajın siz değerli yüneticiler tarafından da incelenenip tarafıma ayrıntılı bir bilgi verilmesini yada mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Etiket : vodafone şikayet hattı vodafone tüketici şikayetleri vodafone tüketici yorumları vodafone tüketici hakları vodafone müşteri memnuniyeti vodafone mesaj şikayetim var Okunma : 10568
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (150)

Havin N. 15 Temmuz 2019

Vodafone 15 temmuz hediyemi hala hattima yuklemedi, yuklenmezse avea'ya geçeceğim.

Cevap yaz 0 0
İbrahim D. 15 Temmuz 2019

Yanımda internet uygulaması ile ilgili süprizden başka bir sey cıkamıyor artık sıkıcı olmaya basladı bu durum, bu kafayla vodafone'da kimse kalmaz, süreyi dolduran kacar.

Cevap yaz 0 0
Elif E. 15 Temmuz 2019

Müşteri temsilcinize bağlanamıyorum, bu da yetmezmiş gibi paket aldım faturalı değilim faturalı gibi ödüyorum, çok s-tekarlık ve d-andırıcılık bu yaptığınız, şikayet edeceğim sizi avukatlara vereceğim, hemen halledin yoksa ben sizi dava etmek zorunda kalacağım, uğraşmaz demeyin uğraşırım.

Cevap yaz 0 0
Muhammet K. 14 Temmuz 2019

Vodafone yanımda uygulaması kullanıyorum ve bana ne var bölümündeki çarkı her cevirmemde sadece alışverişte kullanabileceğim indirimler geliyor dakika ve internet hediyesi gelmiyor, bunu defalarca tekrarlamama rağmen hala aynı, bu konuda ayrımcılık gösterildiğini ve mağdur edildiğimi düşünüyorum. 15 senedir vodafone kullanicisiyim ve artık bu konu benim canımı sıkmaya başladı, gereğini yapın aksi taktirde aboneliğimin iptalini istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Zafer M. 14 Temmuz 2019

Kırşehir ili Mucur ilcesi devepinari köyünde şebeke sorunundan dolayı arama va internet yok, sorun çözülmüyor. Değerlendiriyoruz diyorlar başka bir bilgi yok, şikayetciyim ilgilenilmiyor.

Cevap yaz 0 0
Servet Ç. 13 Temmuz 2019

Merhabalar; vodafone hattım uzun zamandır oturduğum adreste evin içinde çekmiyor. Arayanlara ulaşılamıyor demektedir. Bu sorunumun en kısa zamanda çözülmesini istiyorumksi takdirde tüketici haklalarına başvuru yapacağım.

Cevap yaz 0 0
Hikmet K. 12 Temmuz 2019

Xx tek kullanımlık şifrenizi web sayfasındaki alana girerek Vidyozone servis aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Bu servis ile eğlenceli videoları izleyebilirsiniz. Abonelik ücreti aylık vergiler dahil 56 tl olarak faturanıza yansıtılacaktır. Eğlence Digital MH:542 B003" diye bir mesaj geldi. Bunun acilen iptalini rica ederim.

Cevap yaz 1 0
Behice S. 12 Temmuz 2019

Bu nedir ya, bir müşteri hizmetlerine bağlanamıyoruz, noldunuz yani arkadaşım ulaşamayacaksak niye müşteri hizmetleri diyorsunuz adınıza, buna bir çare bulun.

Cevap yaz 0 0
Dilek Y. 10 Temmuz 2019

Merhabalar, ben vodafon yanımda uygulamasıyla hareket eden biriyim ona ragmen faturam yine çok gelmiş, haberim yokken sadece mesajla tarifem değişmiş anlamadım, ben normalde müşteri hizmetlerini arayıp ek paketleri bile kapatan biriyim bu vodafone yılda bir kesin bana böyle yüksek meblağ cıkartıyor bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Üç tane öksüz cocuk bakıyorum cocuklarımın rıskı için dikkat eden biriyim bu tutarı ödeyemem, küçük kızım epilefsi hastası böyle yüksek meblayı ödemayacağim, haram olsun bu vodafone'a kullanmadıgım halde bunu yapıyorlar bana ve beşten sonra zaten evimdeki interneti kullanıyorum nasıl geldi anlamıyorum.

Cevap yaz 1 0
Mustafa S. 4 Temmuz 2019

Hattıma haberim ve imzam olmadan 2 adet A50 telefon alınmış, lütfen bir an önce bu konuya çözüm bulunsun böyle bir şey nasıl olur anlamış degilim, insanları nasıl mağdur edersiniz. Vodafone ve benim adıma telefon satan bayiyi şikayet edeceğim.

Cevap yaz 1 0
Apple Iphone Telefonum İki Aydır Serviste Finansbank Kartımdan Yıllarca Para Çekilmiş