Yapı Kredi Bireysel Paket Üyeliği Adı Altında 79 TL Kredi Kartı Ücreti...
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 104113   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Yapı Kredi Bireysel Paket Üyeliği Adı Altında 79 TL Kredi Kartı Ücreti Alıyor

5 Mart 2017 12:58 Aysel G. İstanbul

Merhaba, kartıma yansıtılan bireysel paket üyelik ve ödeme 79 tl nedir, neden yansıtılmış anlayamadım, çağrı merkezini aradım doğru düzgün bir yanıt alamadım. Ben bu kesintiyi kabul etmiyorum, 79 tl'nin kartıma iadesini rica ediyorum, lütfen bu kesintinin ne olduğunun da ayrıntılı açıklanmasını istiyorum. Bireysel paket üyeligi nedir?

Okunma : 1628
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Berna D. 1 Mayıs 2018

Banka kartımdan kesilen bireysel paket adı altında 79 tl'mi geri ödemenizi talep ediyorum, bu nasıl bir saçmalıktır ya geri ödenmezse tüketici haklarına kadar gidip sikayette bulunup dava açacağım.

Cevap yaz 0 0
Omur A. 5 Mart 2018

Merhaba, kredi kartıma gelen bu ayki ekstrede bireysel paket üyelik ödemesi olan 79 tl kesinti olduğunu fark ettim. Ben şahsım olarak bu ödemeyi kabul etmiyorum. Bu işlemin tarafıma geri ödenmesini talep ediyorum. Aksi takdirde tek olan kredi kartımı kapattiracagim. Geri dönüşleriniz bekliyorum.Bilginize. Saygılarımla.

Cevap yaz 0 0
Kenan T. 18 Ocak 2018

Kredi kartımdan kesilen 79 tl'nin ne olduğunu zorla ulaştığım müşteri temsilciniz açıklayamadı. Lütfen paramın iade edilmesini istiyorum. Bilgim dahilinde olmayan bu işlemin iptal edilmesini istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Kenan B. 15 Ocak 2018

Kartima yansitilan bireyselpaket uyelik odemesinin ne oldugunu anlamadım, 79 tl'lik kesintiyi kabul etmiyorum iadesini rica ediyorum.

Cevap yaz 0 0
  • FİRMALAR
  • KAMPANYA
Tozlu.com 3 Aydır Ücret İadesi Yapılmadı Mng Kargo 1000 TL'lik Paketi Kaybetti Şimdi İlgilenmiyor Bile