En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir.
Şikayet No : 896   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Yaşadığımız Sorunlar İçin Nerelere Şikayet Başvurusu Yapabiliriz

31 Ağustos 2013 09:00 Sikayet.com -. Mersin

Bimer hangi amaçlar için kullanılabilmektedir?
1- Bilgi edinme yasası kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarından ve valiliklerden edinilecek bilgiler bu sistem aracılığı ile kolayca talep edilebilir.
2- Kamu kurumları ile ilgili temenni, görüş ve şikayetler ile veya herhangi bir suç ve suç örgütü ile alakalı ihbarlar bu sistem üzerinden yapılabilir.
3- Kamu kurumlarındaki genel müdür ve en üst seviyedeki amirlerin yanlış uygulama ve mobbing vb. davranışları kamu görevlileri etik kuruluna bildirilerek şikayet edilebilir.

Etiket : Şikayet Tüketici Şikayetleri kamu kurum şikayetleri Okunma : 4750
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (41)

Ş. 8 Nisan 2015

Nigde ili bor ilçesine baglı Gökbez köyünde yapılan göletten sulamam gereken bahçemi sulayamıyorum. Nedeni ise su kanalı çok uzakta olması artı on beş metre dere genişliginde dere olması nedeniyle mağdur durumdayım. Köy yetkililerin bahçesinin içerisinde su ağızları benim bahçem ise en az üç yüz metre lütfen bununla birileri ilgilensin.

Cevap yaz
M. 9 Aralık 2014

Bimer'e şikayet ettim ama suçlu nerdeyse ben çıkacaktım, anlayacağın boş iş, kendi bildiğini yapacaksın.

Cevap yaz
Mustafa A. 4 Aralık 2014

Eskişehir kütahya karayolu üzeri kartal köyü mevkii maden işletmelerinde kaçak patlatma yapılmaktadır, yetkili Ahmet K. neden göz yumuluyor, gereğini yapacak devlet sorumlusu yok mu?

Cevap yaz
Sayhan A. 28 Kasım 2014

Sayın yetkililer, ekinci mh atatürk ortaokulu kantinini işletmekteyim. Kantinimizde çocuklara hiçbir şekilde zararlı gıda vs satmamamıza rağmen okul duvarı dibinde her tenefüste beliren seyyar satıcı her türlü zararlı ve markası belli olmayan adi ürünler satmaktadır. Bu konuyu okul idaresi ve aile birliğiyle defalarca görüşmeme rağmen hiçbir sonuca ulaşamadık. Gereğinin yapılacağını umuyorum.

Cevap yaz
V. 19 Kasım 2014

Sayın ilgililer ben şuan asgari ücretli olarak özel bir şirkette çalışmaktayım. Yalnız eskiye dönük sgk borcum çıktı ve ben bu borcu ödeyemiyorum. Ne yapmam lazım.

Cevap yaz
Seyhan G. 7 Kasım 2014

Merhaba, Çapa hastanesi çocuk bölümü kayıt ve muayene işleri tam bir kaosa dönüşüyor. Orada kayıt sırası beklerken insanlığımdan utanıyorum. İnsanlar kucaklarında hasta bebekleriyle saatlerce kayıt sırası bekliyor, sonuçlar için günlerce bekliyor. 2014 istanbul'unda hala bu ilkelliği yaşamak beni utandırıyor. Hakkımız olan hizmeti almak için bu eziyeti yaşamayı hak etmiyoruz.

Cevap yaz
Ahmet E. 3 Kasım 2014

Zonguldak ereğli erdemir cd. müftü mh. ikamet etmekteyim, yıllardır oturduğumuz apartmanın karşısındaki soğuk hava deposunun bize verdiği zararı anlatmak bile istemiyorum, annemin psikolojisi, eşim sinir sistemi bozuldu, ben uykusuz, oğlum ders bile çalışamaz hale geldi, yalvarırım buna bir çözüm istiyorum. Gece uykular bize haram oldu, bizim sağlığımız tamamen bozuldu, burada yetkililere gittim ama hiçkimse ilgilenmedi. Buraya yazmak zorunda kaldım.

Cevap yaz
Sezer B. 2 Kasım 2014

Sayın başbakanım, 02 ağustos 2012 tarihinde istanbul'da adıma aldığım sıfır marka fiyat fiorino aracıma 34 de 39** plaka verildi. Plakaya 26 temmuz 2012 tarihinde kantara girmemekten ceza yazılmış, cezanın yazıldığı aracın iveco marka olduğu görüntülerden anlaşılmaktadır. Cezanın yazıldığı tarihte adıma kayıtlı araç bulunmamaktadır. Aracım olmadığı için ceza usülsüz gönderilmiştir, mağdurum. Araç plakamda bulunan cezanın kaldırılmasını istiyorum, arz ederim.

Cevap yaz
H. 30 Ekim 2014

Milli eğitim bakanına, sayın bakanım Siirt ili baykan ilçesi atabağı beldesinden yazıyorum. Beldemizde iki ilk okullarında öğrenim yapılıyor, öğretmenlerimiz ildeki eğlence mekanlarından geç kalmamak için sabah saat 7 30'dan saat 14:30'a kadar aralıksız hiç öğle yemeğine göndermeden ders işletiyorlar. Bu durum öğrencilerimizin hem sağlığı hem de psikolojilerini olumsuz yönde etkiliyor, bu çağ dışı uygulamanın acilen düzeltilmesini önemle arz ederim.

Cevap yaz
V. 27 Ekim 2014

Merhaba, benim paramı yuttu garanti bankası atm'si müşteri hizmetlerine başvuru yaptım, form oluşturdum. 22 gün oldu hala paramı geri yatırmadılar.

Cevap yaz
Tüketici Haberleri Tüketiciden Şikayet Var