Yataş Enza Servis Kalitesi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 8693   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Yataş Enza Servis Kalitesi

29 Kasım 2013 14:16 Serhat T.

Yaklaşık 5 hafta evvel Orleon Yatak Odası takımı satın aldım. 3 hafta evvel kurulum yapıldı ve komodin çekmece alt tabakaları kırık olduğundan kurulum gerçekleştirilemedi. Tam 21 gündür bizi 2 tane sunta parçası için bekletiyorsunuz. o kadar basit parça ki neredeyse kendim kestirip koyacağım ama bu eksik sizin eksiğiniz.

Bu kadar büyük bir şirket nasıl oluyor da tam 21 günde böyle bir parçayı getiremiyor, her hafta soruyorum haftaya gelecek diye servisten cevap geliyor. bu hafta gene aynı cevap verildi yani 28 gün olacak genede gelip gelmeyeceği belli değil. Demek ki servis anlayışınızı gözden geçirmeniz gerekiyor, demek ki aslında siz çok sorumsuz bir firmasınız bir sunta parçasını bile 21 günde temin edemiyorsunuz. Daha evvel aldığım yemek odasında da sorun yaşamıştım gene yaşıyorum. bir daha asla yataş'tan bir şey almayı düşünmüyorum. Lütfen artık şu basit sunta parçalarımı getirin, komodin evde rezil bir şekilde bekliyor.

Etiket : yataş müşteri hizmetleri yataş tüketici yorumları yataş şikayet yönetimi yataş müşteri memnuniyeti yataş tüketici hakları yataş şikayet haber yataş orleon yatak odası takımı yataş enza tüketici haberleri Okunma : 2982
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Sezai G. 17 Ocak 2018

Yatak baza başlık aldım yaklaşık 2 ay kadar bir süre olacak bazanın üzerine sadece kumaş kapatmışlar köşelerden iki gün sonra yırtılacak kesin başlık hiç olmadı takamadılar lekeli falan kumaş istediğimiz renk gelmemiş tam anlamıyla rezalet marka bunu yaparsa gerisini düşünemiyorum tavsiye de etmiyorum ha şunu da söyleyim bu işi sonuna kadar götüreceğim bakalım el mi yaman bey mi yaman görelim.

Cevap yaz 0 0
Sebahat İ. 15 Eylül 2017

Yatas'tan üç buçuk ay önce baza başlık aldım 1 ay sonra sandık kırık derisi yırtık geldi değişim talep ettim 1 ay sonra yenisi geldi aynı sorun iade talep ettim bir buçuk aydır sonuç alamiyorum bir daha mi yataş asla.

Cevap yaz 1 0
Uğur M. 25 Ocak 2014

izmir manavkuyu şubesi müşteri karşılama sıfır, müşteri memnuniyeti sıfır. bunu çevremdeki herkese anlatıyorum. bir daha ürün almak mı, yazıklar olsun yazık firmaya.

Cevap yaz 1 0
Markagaraji.com İade Ürün Ücretimi Göndermiyor Victoriassecret-set.com Gelen Ürün Bana Ait Değil