Yenibosna Bahçelievler Belediyesi

Evimin adresi, yenibosna bahçelievler hürriyet mahhallesi armutlu sokak. Ara sokakta çikolata vb. şeyler üretiliyo rve çöpü camımın altına atılıyor. Evim sinekten geçilmiyor. Bu üretime sokak arasında nasıl izin verebiliyorsunuz. Siz  geri dönmezseniz fotoğrafını çekip Ankara’ya yollacağım.

Belediye en yakın yerde çok rica ettim, kimse bize bir şey yapamaz mülkiyeti bizim dediler ve ben sizin iyi bir insan olduğunuzu biliyorum. Allah rızası için çocuğum da böbrek rahatsızlığı var, hastanede nefrolojide 5 seneden beri tedavi görüyor.

Beni uyarıyorlar, belediyeye de gideceğim, hiç bir şey yapamazsın dediler. Ben çocuğumun ilaç parasını bulamazken bir de bu çöple nasıl uğrasıyım. Belediyeye de aynı böyle bir yazı yollayacapım salı günü.

Gönderen:
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
Kübra K.

Bu şikayetten muzdarip başka mahalleli var mı? Eğer varsa başka çözüm yolları arayalım. Destekçinizim.

Eylül 12, 2013
Kategori : Belediye
Yorum : 1
Okunma : 560
Pegasus Rezervasyon İptal Paramı Vermedi
Ağustos 19, 2014
|
Kategori: Havayolu
03.08.2014 tarihine 1 ay öncesi 7 kişilik bilet aldım, bileti iptal etmek zorunda kaldık. 1000 liralık bilete sadece verdiğiniz 63 tl,  kişi başımı 63 tl veriyorsunuz yoksa sadece genel toplamda mı bi..
Kelebek Mobilya Ürünleri İstediğim Gibi Göndermedi
Ağustos 19, 2014
|
1446** sözleşme no’lu 13300 tl’lik mobilya alışverişimde izmir karabağlar’da defalarca görüştüğümüz, bize gülücükler saçan Esra hanımın yazdığı sözleşmede lansman ürününüz olan 5751 – 5752..
Garanti Bankası İşletim Ücretini Yatırmıyor
Ağustos 19, 2014
|
Kategori: Bankacılık
2013 tarihinde garanti bankası taksim şubesinde, çalıştığım firma tarafından maaş hesabı açılmıştı. Ancak 2014 şubat ayından itibaren Yeşilköy’de başka bir işe girmem üzerine Yeşilköy garanti ba..
Metro Turizm Ücret İademi Yapmıyor
Ağustos 19, 2014
|
Kategori: Ulaşım
14 Mayıs 2014 tarihinde Metro Turizmden internet üzerinden Ankara-Adana güzergahında iki kişilik bilet aldım ve aynı gün iki bileti iptal ettim. İlk önce 5 iş günü içinde paramın geri yatırılacağı söy..
Vodafone Çekmiyor ve Hattımı İptal Etmiyor
Ağustos 19, 2014
|
Kategori: Gsm
Vodafone telefonum evimde çekmiyor, 2 yıldır arıyorum. İptal etmek için para istiyor, vermediği hizmetin parasını almak istiyor. %96 çekiyor reklamlarda, insanları mağdur ediyorlar ve bana dedikleri b..