Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

Yüksek Seçim Kurulu Oy Kullanamıyorum

Yüksek Seçim Kurulu;

Ben Adana’nın kozan ilçesine bağlı damyeri köyünde oturmaktayım. Yaşım 19 olduğu için 30 mart’taki seçimlerde oy kullanacaktım ama benim oyum köyde oturmama rağmen kaldırılmış.

Ve hiç biryerde de görünmüyor. Bu durum nasıl düzeltilecek, bana lütfen acilen ulaşın.

Gönderen: .. Yasin.Y.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (9)
.. Celalettin.z.

Seçmen listelerinde adım yok, ben İzmir marlıdere’de kamu görevi yapmaktayım. Listelerde adım gözükmüyor. Bu durumda ne yapmam gerekiyor. Bana lütfen bilgi verin.

.. Yüksel.b.

ben, ailem köyümüzde oy kullanamıyoruz ve sebebi muhtarın şikayeti. biz neden oy kullanamıyoruz buna çözüm bekliyoruz. köyümüzde kışın kimse durmuyor ama yazın sürekli köydeyiz, köyle alakası olmayan kişiler oy kullanıyor da bizler neden oy kullanamıyoruz. karabük mehterler köyü sakini.

.. Emre

ben neden oy kulanamıyorum, nedeni nedir? ben bu ülkenin vatandaşı değil miyim? aksi taktirde mahkemeye başvuracağım.

.. Hasan

ben köyümde oy kullnamıyorum muhtarın şikayeti yüzünden.

.. Serkan.ö.

Seçmen kağıdım gelmedi, ysk sitesinden de bakıyorum oy kullanamayacağımı anladım. Şimdi ne yapmalıyım, nereye başvurmam lazım, lütfen yardımcı olun.

.. Hüseyin

Yıllardır oy kullanamıyorum muhtarın yüzünden, her şeçimde oy kullanamıyorum, yine bir oyum kayboldu.

.. Fulya

Altıntepe mahallesi celal avşar ilkögretim okulunda oy kullanmaya gittik babamla, babam yaşlı ve kalp hastası. merdivenleri çıkarken nefes nefese kaldı, sandık başkanı bunu bile bile aşağıda oy kullanamazsınız, merdiven çıkıcak birisini yollarız gibi laflar etti. sonrasında babam çok yoruldu ve zor nefes aldı. girişte herkes yaşlılara yer verirken sadece babama yardımcı olunmadı, ben de bunu anlamadım, bilginize.

.. Öznur

Yeşilova mahallesi, sönmez ilköğretim okulu Osmangazi Bursa’da oyumu kullanırken yan taraftaki 2534 nolu sandıkta görevli olan, kendisine başkan diye itham edilen kişi O. Bey, özellikle yaşlılarımız oy kullanırken sürekli yardım istenilmediği halde yanlarına gitti, şikayetçiyim. T.C. vatandaşı olarak gerçekten çok üzülüyorum bu duruma ve buna göz yumanlara.

.. Gökhan

30 mart secimlerinde sandığa gittiğimde oyumun olmadığını öğrendim ve şok oldum. Ben bir T.C. vatandaşı olarak bütün yasal haklarımı kullanıcağımı arz ederim.

Şubat 01, 2014
Kategori : Belediye
Yorum : 9
Okunma : 1.015
Finansbank Cardfinans Nakit Kart Aidatı
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Finansbank cardfinans nakit kartım var, alırken kart aidatı yok taksit yapan banka kartı dediler, aldım. Bu kartı sadece bir kere kullandım kullanmaz olaydım. Bir sene içinde 225 tl borç çıkardılar. F..
İş Bankası Kredi Kartı Eksik Limit Sorunu
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
İş bankası kredi kartımda 300 tl eksik limit gözükmektedir. Yapmış olduğum iki adet 150′şer liralık işlem toplamda 600 lira olarak yansıtılmış ve bu sebeple kartımda para olduğuna güvenerek benz..
Asus Laptop Çok Yavaş Çalışıyor
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bilgisayar
Asus marka bir laptop aldım, laptopumu sadece pdf, mp3 ve film aracı olarak kullandım. Performansından zaten paramın karşılığını alamadığımdan şüpheleniyordum fakat ihtimal vermemiştim ta ki bir gün b..
Vizyon Kurye Mesa Kurye Galaxy S4 Mağduriyeti
Nisan 16, 2014
|
Vizyon kuryeden cep telefonu aldım ama gönderilen telefon benim istediğim telefon değil. Galaxy s4 istedim ama gold mobile ve xperia x-3 geldi. Kapıda 199 tl nakit ödeme yaptım. Mağduriyetimin gideril..
Finansbank Kredi Kartına Çok Yüksek Faiz Uyguluyor
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Ben emekli bir vatandaşım. Finansbank’tan almış olduğum kredi kartına istinaden 300 tl limiti olan bir kmh hesabı açıldı bana. Geçen ay 75 tl bu ay da 120 tl’lik bir kesinti yaptılar. Ne şube, n..