Yüksek Seçim Kurulu Oy Kullanamıyorum

Yüksek Seçim Kurulu;

Ben Adana’nın kozan ilçesine bağlı damyeri köyünde oturmaktayım. Yaşım 19 olduğu için 30 mart’taki seçimlerde oy kullanacaktım ama benim oyum köyde oturmama rağmen kaldırılmış.

Ve hiç biryerde de görünmüyor. Bu durum nasıl düzeltilecek, bana lütfen acilen ulaşın.

Gönderen: .. Yasin.Y.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (9)
.. Celalettin.z.

Seçmen listelerinde adım yok, ben İzmir marlıdere’de kamu görevi yapmaktayım. Listelerde adım gözükmüyor. Bu durumda ne yapmam gerekiyor. Bana lütfen bilgi verin.

.. Yüksel.b.

ben, ailem köyümüzde oy kullanamıyoruz ve sebebi muhtarın şikayeti. biz neden oy kullanamıyoruz buna çözüm bekliyoruz. köyümüzde kışın kimse durmuyor ama yazın sürekli köydeyiz, köyle alakası olmayan kişiler oy kullanıyor da bizler neden oy kullanamıyoruz. karabük mehterler köyü sakini.

.. Emre

ben neden oy kulanamıyorum, nedeni nedir? ben bu ülkenin vatandaşı değil miyim? aksi taktirde mahkemeye başvuracağım.

.. Hasan

ben köyümde oy kullnamıyorum muhtarın şikayeti yüzünden.

.. Serkan.ö.

Seçmen kağıdım gelmedi, ysk sitesinden de bakıyorum oy kullanamayacağımı anladım. Şimdi ne yapmalıyım, nereye başvurmam lazım, lütfen yardımcı olun.

.. Hüseyin

Yıllardır oy kullanamıyorum muhtarın yüzünden, her şeçimde oy kullanamıyorum, yine bir oyum kayboldu.

.. Fulya

Altıntepe mahallesi celal avşar ilkögretim okulunda oy kullanmaya gittik babamla, babam yaşlı ve kalp hastası. merdivenleri çıkarken nefes nefese kaldı, sandık başkanı bunu bile bile aşağıda oy kullanamazsınız, merdiven çıkıcak birisini yollarız gibi laflar etti. sonrasında babam çok yoruldu ve zor nefes aldı. girişte herkes yaşlılara yer verirken sadece babama yardımcı olunmadı, ben de bunu anlamadım, bilginize.

.. Öznur

Yeşilova mahallesi, sönmez ilköğretim okulu Osmangazi Bursa’da oyumu kullanırken yan taraftaki 2534 nolu sandıkta görevli olan, kendisine başkan diye itham edilen kişi O. Bey, özellikle yaşlılarımız oy kullanırken sürekli yardım istenilmediği halde yanlarına gitti, şikayetçiyim. T.C. vatandaşı olarak gerçekten çok üzülüyorum bu duruma ve buna göz yumanlara.

.. Gökhan

30 mart secimlerinde sandığa gittiğimde oyumun olmadığını öğrendim ve şok oldum. Ben bir T.C. vatandaşı olarak bütün yasal haklarımı kullanıcağımı arz ederim.

Şubat 01, 2014
Kategori : Belediye
Yorum : 9
Okunma : 1.275
Superonline Vermediği Hizmetin İptali İçin Ceza Faturası Kesiyor
Temmuz 22, 2014
|
Kategori: İletişim
Ben 1 yıldır Turkcell superonline fiber internet müşterisiyim. 1 ay önce ev değiştirdiğim için nakil işlemine başvurdum. Bana, taşındığım binanın altyapısının Türk telekom altyapısı olduğunu ve dolayı..
Görkem İletişim Ürününe Sahip Çıkmıyor
Temmuz 22, 2014
|
Kategori: Cep Telefonu
Aradığım müşteri hizmetlerindeki bayan personel ürünün sorununa yardımcı olamayacağını, sizi dinlemek zorunda değilim  diyerek son derece kaba bir şekilde kapattı. Ürün jelatinsiz gönderildi ve sahip ..
Vodafone Kapalı Hat’a Yüksek Fatura Gönderdi
Temmuz 21, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
Görüşmeye kapalı hattıma 138 tl ücret geliyor nasıl iş bu, sözde 25 tl fatura olan hesaba bir faturam 125 geldi ödedim ama kapalıyken 138 gelirse siz ne yaparsınız bana bunun açıklamasını istiyorum. Y..
E-tesettur.com Ücret İademi Yapmıyor
Temmuz 21, 2014
|
Kategori: Alışveriş
iyi gunler, 02.07.2014 tarihinde iade veridiğim ürünler e-tesettur’e tekrar ulaştı ve halen hesabıma iade parası gelmedi. İnternet sitelerine mesaj yazdım ama henüz bir cevap gelmedi. Acaba bilg..
Balcalı Hastanesinde Klimalar Yetersiz
Temmuz 21, 2014
|
Kategori: Sağlık
Adana sıcağında bir hastanenin bu kadar sıcak olması çok anormal bir durum, saatlerce sıra bekliyoruz ve nefes alamıyoruz. Soğutma sistemleri özellikle koridorda çalışmıyor. İnsanlara biraz daha değer..