Yüksek Seçim Kurulu Oy Kullanamıyorum
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 18609   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Yüksek Seçim Kurulu Oy Kullanamıyorum

1 Şubat 2014 01:18 Yasin. Y.

Yüksek Seçim Kurulu;
Ben Adana'nın kozan ilçesine bağlı damyeri köyünde oturmaktayım. Yaşım 19 olduğu için 30 mart'taki seçimlerde oy kullanacaktım ama benim oyum köyde oturmama rağmen kaldırılmış.

Ve hiç biryerde de görünmüyor. Bu durum nasıl düzeltilecek, bana lütfen acilen ulaşın.

Etiket : adana şikayetleri adana 2014 seçimleri adana kozan damyeri köyü adana kozan damyeri köy muhtarlığı 2014 seçimleri oy kullanma yüksek seçim kurulu seçim sandığı seçim listeleri nerede oy kullanacağım seçim listesinde ismim yok Okunma : 3721
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (17)

B. 19 Mart 2017

Gecen yilki secimlerde oy kullanamadim istanbul bagcilarda oturuyorum nufus mudurlugunden adres bildirimi yaptigim halde listede ismim yok ne yapmaliyim.

Cevap yaz 0 0
Kadriye Ç. 1 Kasım 2015

Daha once bu adreste defalarca oy kullandık eşimle, şimdi listede ismimiz yok, tc ile bilgilerimize ulaşılamıyor neden?

Cevap yaz 0 0
Cuma Y. 31 Ekim 2015

TC. kimlik numarasını girerek oy yerim çıkmıyor, oy kullanamıyorum. Ne yapmam lazım.

Cevap yaz 0 0
A. 28 Ekim 2015

Benim adım neden listede yok, ben oy kulanamıyorum, benim adresim 1 aya yakın var yapmışım ama secmen kagıdı gelmedi, daha dogrusu ailece kulanamıyoruz, 5 oy boş gidecek şimdi.

Cevap yaz 0 0
Mehtap B. 16 Ekim 2015

Ben evlendim ve adana'da yasamaktayim. 1 kasim seçimlerinde oy kullanamıyoruz, nedenini sorduğumda askıda kaldığı ve bir sorun olduğu söylendi muhtarlıktan. Adres değişikliği yapmadim yani oy yerim Osmaniye olurdu her daim. Şuan çok üzülüyorum oy kullanamayacak miyim!

Cevap yaz 0 0
M. 21 Mayıs 2015

Evimi taşıdım, eski evime taşınan yeni ev sahibi ikametgah kaydını yaptırınca ben havuza düştüm. Bu süreçte seçim askı listelerinin çıkmasına 1 hafta kala oldu. Şu an oy kullanamıyorum. Ne yapmalıyım? Büyüyen Türkiye diyoruz ama benim ile aynı kaderi paylaşan seçmenler için havuza atılıp oy kullanması engelleneceğine devletin belirleyeceği bir kurumda (örneğin bir spor salonu gibi) oy kullanamaz mıydık?

Cevap yaz 0 0
Yunus K. 18 Nisan 2015

12. ayda nüfus müdürlüğünde kaydım silinmiş. Yeniden kayıt yaptırdım ama oy kullanamıyorum. Kızım ve ben nasıl oy kullanacağım İstanbul Esenyurt'ta yaşıyoruz.

Cevap yaz 0 0
Seher B. 10 Ağustos 2014

oy kullanamıyorum, neden niçin sebebini öğrenmek istiyorum, ben de bir T.C vatandaşıyım.

Cevap yaz 0 0
G. 31 Mart 2014

30 mart secimlerinde sandığa gittiğimde oyumun olmadığını öğrendim ve şok oldum. Ben bir T.C. vatandaşı olarak bütün yasal haklarımı kullanıcağımı arz ederim.

Cevap yaz 0 0
Ö. 30 Mart 2014

Yeşilova mahallesi, sönmez ilköğretim okulu Osmangazi Bursa'da oyumu kullanırken yan taraftaki 2534 nolu sandıkta görevli olan, kendisine başkan diye itham edilen kişi O. Bey, özellikle yaşlılarımız oy kullanırken sürekli yardım istenilmediği halde yanlarına gitti, şikayetçiyim. T.C. vatandaşı olarak gerçekten çok üzülüyorum bu duruma ve buna göz yumanlara.

Cevap yaz 0 0
Hatunsu Giyim Hatasını Müşteriye Mal Ediyor Kaysad 2014 Yılı Asansör Bakım Fiyatları