Arçelik Bulaşık Makinesi Arızası
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 5932   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Arçelik Bulaşık Makinesi Arızası

6 Kasım 2013 11:35 Neslihan T.

Arçelik'ten 5 ay önce bir bulaşık makinesi aldık. makinenin pompası bozuldu, içi paslandı, süzgeç paslanmış. makinenin 4 parçası ve içi degişecek.

Makinenin yenisi yerine yapılacağı söylendi ve tam 13 gün oldu. 2 gün öncesinde makinayı getireceklerini söylediler. Dün işten izin alıp eve gittim, ceyhan arçelik servisini aradım ve denen şeyi aynen yazıyorum; makinenin degişimi yapılacak parçaları yeni sipariş ettiklerini söylediler. sizce ne yapmalıyım.

Bu nasıl servis, arçelik böyle servislerle çalışırsa hem müşteri kaybeder hem itibarınız düşer. iş yerimdeki arkadaşlar gülüyolar servisin yaptığına, sizce iyisine mi gülüyorlar. Mahkemeye mi verim, servisin dışına makineyi çıkartayım, medyayı çağırayım, kırayım mı bu makineyi. resmen ceyhan arçelik servisi dalga geçiyor ya.

Etiket : arçelik şikayet arçelik şikayet hattı arçelik müşteri memnuniyetsizliği arçelik tüketici yorumları arçelik tüketici hakları ceyhan arçelik servisi memnuniyetsizliği ceyhan arçelik servisi Okunma : 1839
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Güneş A. 11 Ekim 2017

15.08.2014'te bulaşık makinası aldım, aldıktan bir ay sonra kapakta paslanma oluştu aldığım günden bugüne dört defa arıza verdi ve hiç memnun değilim makinamin değiştirilmesini rica ediyorum, sikayetimi dikkate alın.

Cevap yaz 0 0
Durmuş Ali İ. 18 Eylül 2017

Arcelik'ten almış oldugumuz bulaşık makinesi yikama yaparken bardaklarimizi çiziyor şimdiye kadar sayısını bilmediğim bardakları çöpe attık. Lanet olsun diyorum bu markayı aldigim için.

Cevap yaz 0 0
Dursun C. 1 Nisan 2017

Değerli Arçelik yetkilileri 1 yıl önce tv aldım, aldığım gün kurdular tekrar söküp arızali diye götürdüler şimdi her ayda 1 mutlaka servis geliyor eve goturuyorlar yapıp geliyorlar ama nedense hep arızalaniyor. 3 defa servise gitti 6-7 kere servis eve geldi yaptı gitti artık bıktım servis çağırmaktan lütfen bu mağduriyetimi giderin ve bu ürünü degistirin.

Cevap yaz 0 0
Ali B. 11 Şubat 2017

Bulaşık makinesi ventil diye bir parçası arızalandı servis değiştirdi ve 70 tl ücret ödedim garanti var dedim garanti dışı dediler parça ücreti 30-40 tl işçilik ücreti aldılar garanti süresi devam eden bir üründen işçilik ücreti alınır mı bu şikayetimi 4444888 nolu telefona da bildirdim servis tekrar arayıp istediğim yere şikayette bulunabilirsiniz dedi bu konuda bilgi almak istiyorum lütfen.

Cevap yaz 0 0
Ahmet Sait Y. 24 Kasım 2013

Tüketici yasasına göre servis süresi 30 iş günü olup toplam 43 gün yapar. Bizde ve akrabalarımızda 15 senelik bulaşık makinesi var, pırıl pırıl çalışıyor. Arçelik ürünleri avrupa müşterileri kullanıyor ve ödüller veriyor. Arkadaş biraz durumu abartmış.

Cevap yaz 0 0
Yeni Opel Astra Sedan Active Select Arızaları Tura Tur Amerika Gezisi Tam Bir Hayal Kırıklığı