MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!

HAKKIMIZDA

Sikayet.com; FİRMA - MARKA SOSYAL MEDYA YÖNETİM SİSTEMİ..

Tüketici Yorum, Tavsiye, Referans ve Bilgilendirme Portalı

.

MARKALAR;


UZUN ÖMÜRLÜ VE GÜVENİLİR OLMAK İÇİN..


MÜŞTERİ BİLDİRİMLERİNİ, YORUMLARI ANALİZ EDİN , PROBLEMLERİ YÖNETİN, GELECEĞİNİZİ PLANLAYIN.!

-
Gerçek Tüketiciler olan Bireysel Üyelerimiz sorun yaşadıkları markalar, firmalar hakkındaki geri bildirimlerinde şunları ifade ediyorlar;

"Kurumsal firmaların müşteri şikayetlerini şeffaf ve etkili çözmeleri gerekir. Müşteri hizmetlerine bağlanabilmek ayrı bir kabiliyet gerektiriyor hem de ücreti mükabili, bir de şikayetler olduğu yerde duruyor, çözülmüyor. İnternet sitelerinden yaptığımız başvurular, şikayetler cevapsız kalıyor. Yani hem seni mağdur edeceğiz, paranı alacağız, ürünü iade almayacağız, hizmet vermeyeceğiz, kusurlu ürünle seni başbaşa bırakacağız, istediğin yere git şikayet et birşey yapamazsın diyorlar hemde senden müşteri hizmetlerine bağlanmak için harcadığın zamanı çalacağız ve vermediğimiz hizmet için telefon ücretini de bir şekilde senden alacağız, seni telefonda saatlerce bekleteceğiz, sıra tam sana geldiğinde hattan atacağız, sorularına saçma sapan ve çözümsüz cevaplar vereceğiz demek istiyorlar."
-

Sikayet.com; Firmaların, Şirketlerin, Markaların her ay yüzbinlerce, milyonlarca lira harcayıp reklam yaparak yeni müşteri kazanmaya çalıştığı bu ortamda "varolan müşteriler"in memnuniyetini sağlamak ve tüketicilerin markalarına olan güvenini temin etmek için sosyal medya vasıtasıyla tüketicinin nabzını tutabileceği, yaşanan sorun ve problemlere çözüm üretebileceği, kusursuz ve sınırsız müşteri memnuniyetini sağlayıp, müşteri şikayetlerini yönetebileceği bir tüketici bilgilendirme portalıdır.

Sikayet.com, tüketici sorunlarının ilgili firmalara ulaştırılması ve çözümleri sürecinde aktif rol oynayan, üretici ve tüketiciler için bu süreci kolaylaştıran bir Tüketici Yorum, Referans, Tavsiye ve Markalar/Firmalar/Şirketler hakkında tüketicileri bilgilendiren bir tüketici sitesidir.

Amacımız; suçu, suçluyu aramak değil tüketicilerin yaşadıkları sorunları muhatapları olan firma, markalara iletmek ve şikayetlerin hızlı ve etkin çözümüne katkıda bulunmaktır. Tüketici sorunlarının doğrudan firmaya iletilmesi önem arzetmektedir. Üretici ve Tüketicinin, yaşanan sorunla ilgili en kısa sürede çözüme ulaşması hem zaman hem de ekonomik açıdan ülke adına kazanımdır.

Sikayet.com, tüketicilerin bilinçlendirilmesi, daha rahat ve kaliteli bir yaşam adına tüketici yorumları, istek ve tavsiyelerine açık, tüketici şikayetleri’nin dile getirilmesi ve sorunların çözüm sürecini kolaylaştırmayı hedef edinmiş, tamamen “Üretici - Tüketici Dostu” bir oluşumdur.

Bizler, her bireyin zamanının değerli olduğunu düşünüyor, şikayet ve sorunlarınızın çözümünde sizlere bir nebze de olsa yardımcı olmak, zamanınızı daha mutlu üretici-tüketici olarak geçirmenize ve sevdiklerinize, ailelerinize sorunlardan uzak daha fazla zaman ayırmanıza katkıda bulunmak adına buradayız, sizinleyiz ve sizinle olmak istiyoruz.

Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun, marka ve firmalara şikayet ve yorumlarınızı göndermek, sorunlarınıza çözüm aramak, diğer tüketicilerle marka ve firmalarla yaşadığınız iyi yada kötü tecrübe ve deneyimlerinizi paylaşmak, tavsiye, referanslarınızı iletmek, sesinizi tüm tüketicilere duyurmak bizim görevimiz.

Sizin için buradayız..

Yaşam kalitenizi yükseltmek ve yüzünüzde minicik de olsa bir tebessüm oluşturabilmek adına.
 

Sikayet.com