Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

Evkur karadeniz ereğli mağazası eleman seçimi

Karadeniz Ereğliye evkur mağazanız açılıyor. Ykm’nin eski müdür yardımcısını müdür olarak almışsınız. Yalnız dışarıdan çok az sayıda personel alınıyor. Yok şu firmaya gıcık kapılıyor, yok bu firmanın elemanlarını kesinlikle almam diye düşünülmesin.

Hep Ykm’nin eski kadrosu olmuş. Ama haksızlık bu. Bence bütün form dolduranlara mülakat yapıp değerlendirilmesi gerekiyordu.

Böyle büyük ve kurumsal bir mağazacılık sektörüne yakışmayan hareketler. Bilginize..

Gönderen: Z. Ergin
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Eylül 28, 2013
Yorum : 0
Okunma : 918
Turkcell Yurtdışı Konuşma Paketi İadesi
Nisan 24, 2014
|
Turkcell’den aldığım Turkcell T40 telefonun yazılım hatası olduğu Kanyon’daki teknik merkez tarafından doğrulanmasına rağmen tamir için cihazı belirsiz bir sure için aldığım yere bırakmam ..
Iphone 4s Donma ve Şarj Sorunu
Nisan 24, 2014
|
Kategori: Cep Telefonu
Merhaba, Iphone 4S kullanıcısıyım. Yaklaşık 10 gün önce telefonumu servise bıraktım, mekanik parça değiştiğini söylediler. Telefonumu kullanmaya başladım fakat aynı problemlerim devam etmektedir. Tele..
Vestel Buzdolabı Yedek Parçasını Temin Edemiyor
Nisan 24, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
İyi günler, Mardin’den yazıyorum, 10 yıllık Vestel buzdolabım var, sürekli ses çıkarıp arıza veriyordu. Servisi aradık, gelip baktılar ama parçaların üretilmediğini söylediler, buzdolabı artık olmuyor..
Inova Interaktif Zayıflama Ürünü Mağduriyeti
Nisan 24, 2014
|
Şu an yorumları okuyorum, hayretler içinde kalıyorum ve kendimi suçluyorum, bu yorumları okumadan nasıl böyle bir yanılgıya düşerek bu siteden alışveriş yaptım diye. Geçen ayın 21′de bu site üze..
Hepsiburada.com Orijinal Olmayan Burberry Parfüm
Nisan 24, 2014
|
Hepsiburada sitesinden aldığım Burberry marka  parfüm taklit çıktı. Ne yapmam lazım? Ürünü teslim aldım. Hepsi burada’ya durumu bildirdim. Müşteri hizmetlerinden alacağım cevabı burada yazacağım..