İett 89B Tepeüstü Aksaray Otobüs Hattı

Merhabalar, okulların açıldığı günden itibaren 89b tepeüstü-aksaray hattının hareket saatlerinde sürekli bir karmaşa yaşanıyor. hergün küçükçekmece lisesi önünden ilk duraktan otobüse biniyorum ama 16 eylül gününden itibaren 08:00 ve 08:15 saatlerindeki seferler ortadan kaldırıldı.

Hergün farklı bir saatte, hergün değişik saatlerin otobüsleri eksik gelmeye ve yolcu yığılmasına, işe geç kalmalara sebep olundu. Bu hafta binen yolcularda büyük mağduriyet yaşanıyor.

Biran önceiett merkez yönetiminden konuya ilgi gösterip bu sorunun çözülmesini talep ediyoruz. Hepimizin bir işi var ve iş saatlerinin düzgün bir şekilde devam etmesi gerekiyor. yetkililer umarım bu sorunumuza en kısa sürede çözüm bulur.

Gönderen: Gülüşan H.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (3)
. N.

araçta önemli ilaç unutuldu, ne yapmam lazım.

. S.

Bostancı ilk durak 10 numaralı otobüs 14 nisan 2014 pazartesi saat 17′de kalkan bostancı ümraniye devlet hastanesine giden otobüs şöföründen şikayetçiyim. Sebep, daha duraktan sinyalini verdi arka kapısına defalarca vurmama rağmen artı trafik tıkalı kapıyı açmadı. Bu sürücüden şikayetçiyim, yolda filan durdurma değil sol arka sinyalini verdi, hareket etti. İstedikleri zaman heryerde duruyorlar, sorumsuz sürücüye gereğinin yapılmasını rica ederim. Saygılarımla.

. E.

Merhabalar, hemen hemen her zaman 66 Gülbağ Eminönü hattının hareket saatlerinde sürekli bir karmaşa yaşanıyor. Özellikle sabah 06:50 – 07:30 saatleri arasında otobüse biniyorum ama bu saatler arasındaki otobüsler ya arızalanıyor yada gelmiyor. 22 mayıs 2014 araç arızalanmış gelmedi, onun yerine gelmiş araç, haberimiz yok otobüs bekliyor, insanlar soruyor 06:50 kalkış değil mi diye? Şoför der ki; bu araç 07:00 aracı 07:00′da kalkacak, ya insanlar binmeden bunu söylesin bindikten sonra söylemesinin bir mantığı yok. Kaldı ki 06:50 sefer otobüsü gelmediyse 07:00 aracı bu saatte kalkması gerekmez mi? Hiç kimse sabahın 06:50 saatinde gezmeye gitmiyor. İşe ve servislere geç kalmalara sebep olunuyor. Bu durum biz yolcularda büyük mağduriyet yaşatıyor. Biran önce İett merkez yönetiminden konuya ilgi gösterip bu sorunun çözülmesini talep ediyoruz. Hepimizin bir işi var ve iş saatlerinin düzgün bir şekilde devam etmesi gerekiyor. Yetkililer umarım bu sorunumuza en kısa sürede çözüm bulur.

Ekim 01, 2013
Kategori : Ulaşım
Yorum : 3
Okunma : 546
Vakıfbank Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Bir öğrenci olarak benden habersiz hesap işletim ücreti başlığı altında hesabımdan alınan ücretten şikayetçiyim. Birçok bankada öğrencilerden hesap işletim ücreti alınmıyor ki vakıfbank gibi ‘ha..
Same Frutteto Classic 3 Traktör Arızası
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
18.07.2014 tarihinde yetki bayisinden almış olduğumuz same frutteto classic 3 marka traktör alındığının ilk gününde mazot otomatiğindeki bir arıza nedeniyle kullanım dışı kaldı. Böylesine pahalı ve av..
Bosch Bulaşık Makinesinden Memnun Değilim
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
Bosch bulaşık makinesini 4 ay önce aldım, çalışma halinde duruyor ve 8 saat yıkama devam ediyor. Servisi geldi aynı arızayı gördü ve firmaya iletti ama firma nedense değişim yapmıyor. Serviscilerin su..
Ustalarmotorsiklet.com Hizmet Sıfır
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
Ben 32 yaşındayım, bu yaşıma kadar böyle esnaflık görmedim. Bir hafta öncesi 100 tl kapora verip 2 gün sonra gelecek denen motorsiklet şipariş ettim, pazartesi geçti cuma oldu gelmedi. Aradım akşam ge..
Pegasus Havayolları Köln İstanbul Edremit Uçuşları
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Havayolu
Son 1 ay içerisinde 3 çocuğum uçtu, İstanbul aktarmalı uçuşlarda bir sorumsuzluk yaşanıyor. Köln’den İstanbul’a geliyor bagajınızı alıp Edremit uçuşunuzu yapmak için 1 saat zaman konmuş ye..