İett 89B Tepeüstü Aksaray Otobüs Hattı

Merhabalar, okulların açıldığı günden itibaren 89b tepeüstü-aksaray hattının hareket saatlerinde sürekli bir karmaşa yaşanıyor. hergün küçükçekmece lisesi önünden ilk duraktan otobüse biniyorum ama 16 eylül gününden itibaren 08:00 ve 08:15 saatlerindeki seferler ortadan kaldırıldı.

Hergün farklı bir saatte, hergün değişik saatlerin otobüsleri eksik gelmeye ve yolcu yığılmasına, işe geç kalmalara sebep olundu. Bu hafta binen yolcularda büyük mağduriyet yaşanıyor.

Biran önceiett merkez yönetiminden konuya ilgi gösterip bu sorunun çözülmesini talep ediyoruz. Hepimizin bir işi var ve iş saatlerinin düzgün bir şekilde devam etmesi gerekiyor. yetkililer umarım bu sorunumuza en kısa sürede çözüm bulur.

Gönderen: Gülüşan H.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (3)
Nuray U.

araçta önemli ilaç unutuldu, ne yapmam lazım.

Sema G.

Bostancı ilk durak 10 numaralı otobüs 14 nisan 2014 pazartesi saat 17′de kalkan bostancı ümraniye devlet hastanesine giden otobüs şöföründen şikayetçiyim. Sebep, daha duraktan sinyalini verdi arka kapısına defalarca vurmama rağmen artı trafik tıkalı kapıyı açmadı. Bu sürücüden şikayetçiyim, yolda filan durdurma değil sol arka sinyalini verdi, hareket etti. İstedikleri zaman heryerde duruyorlar, sorumsuz sürücüye gereğinin yapılmasını rica ederim. Saygılarımla.

Eyüp Ç.

Merhabalar, hemen hemen her zaman 66 Gülbağ Eminönü hattının hareket saatlerinde sürekli bir karmaşa yaşanıyor. Özellikle sabah 06:50 – 07:30 saatleri arasında otobüse biniyorum ama bu saatler arasındaki otobüsler ya arızalanıyor yada gelmiyor. 22 mayıs 2014 araç arızalanmış gelmedi. İşe ve servislere geç kalmalara sebep olunuyor. Bu durum biz yolcularda büyük mağduriyet yaşatıyor. Biran önce İett merkez yönetiminden konuya ilgi gösterip bu sorunun çözülmesini talep ediyoruz. Hepimizin bir işi var ve iş saatlerinin düzgün bir şekilde devam etmesi gerekiyor. Yetkililer umarım bu sorunumuza en kısa sürede çözüm bulur.

Ekim 01, 2013
Kategori : Ulaşım
Yorum : 3
Okunma : 622
Ege Üniversitesi Araştırma Hastanesi Randevu Ücret Talebi
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Sağlık
22 ağustos cuma günü kalp damar bölümünde muayene oldum bana doppler ultrason tetkiki yapılması gerektiğini bunun için randevu almam gerektiği söylendi. Randevu günüm 23.01.20015 olarak söylendi. Eğer..
Pusula Yayıncılık Mağdur Etti
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Pusuka yayıncılıktan x4 model cep telefonu sipariş verdik ve özellikle wi-fi olup olmadığını sorduk firma yetkilileride wi-fi var dedi Sipariş verdik ancak elimize x5 model cep telefonu geldi ve wi-fi..
Hepsiburada.com Ürünümü Teslim Etmedi
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Alışveriş
hepsiburada.com’dan çok isteyerek bir klima siparişi verdik. Baymak Elite 12000 Btu/h duvar tipi split klima  hızlı gönderi(1 gün) olarak da bize belirtidi, ancak siparişi vereli tam 6 gün oldu ..
Arçelik Semaveri Değiştirmedi
Ağustos 22, 2014
|
Bundan yaklaşık 2 ay önce pertek Tunceli yetkili bayiniz toprak tic. aracılığıyla akıtan semaveri Tunceli beko servisine sıkıntısının giderilmesi üzerine verdik. Semaver uzun bir süre orada kaldı defa..
Yurtiçi Kargo Personeli Hakaret Etti
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
Kargom zamanında gelmedi. Şubeyi arıyorum bahaneler ve telefona cevap vermediler. En önemlisi kapıya gelen şahıs bana saygısız, terbiye dışı  gibi kelimeler ile hakaret etti ve tabi yüksek sesle. Pake..