İett 89B Tepeüstü Aksaray Otobüs Hattı
Müşteri Deneyimi ve Marka Güveni
Şikayet No : 2781   Durum : CEVAP BEKLİYOR

İett 89B Tepeüstü Aksaray Otobüs Hattı

1 Ekim 2013 01:32 Gülüşan Halis Z.

Merhabalar, okulların açıldığı günden itibaren 89b tepeüstü-aksaray hattının hareket saatlerinde sürekli bir karmaşa yaşanıyor. hergün küçükçekmece lisesi önünden ilk duraktan otobüse biniyorum ama 16 eylül gününden itibaren 08:00 ve 08:15 saatlerindeki seferler ortadan kaldırıldı.

Hergün farklı bir saatte, hergün değişik saatlerin otobüsleri eksik gelmeye ve yolcu yığılmasına, işe geç kalmalara sebep olundu. Bu hafta binen yolcularda büyük mağduriyet yaşanıyor.

Biran önceiett merkez yönetiminden konuya ilgi gösterip bu sorunun çözülmesini talep ediyoruz. Hepimizin bir işi var ve iş saatlerinin düzgün bir şekilde devam etmesi gerekiyor. yetkililer umarım bu sorunumuza en kısa sürede çözüm bulur.

Etiket : İett otobüs hattı şikayet İett otobüs hattı şikayetleri İett otobüsleri şikayet hattı iett sefer şikayet iett.gov.tr şikayet iett şikayetleri 89b tepeüstü-aksaray hattı Okunma : 1540
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Nihal K. 26 Ağustos 2014

Küçükköy'den 38E hattını kullanmaktayım, yalnız her sabah 7.00 otobüsü gelmiyor ve durakta beklediğimiz halde yolcuyla geliyor. Bu durumdan artık sıkıldık, işimize geç kalıyoruz.

Cevap yaz 0 0
Eyüp Ç. 22 Mayıs 2014

Merhabalar, hemen hemen her zaman 66 Gülbağ Eminönü hattının hareket saatlerinde sürekli bir karmaşa yaşanıyor. Özellikle sabah 06:50 - 07:30 saatleri arasında otobüse biniyorum ama bu saatler arasındaki otobüsler ya arızalanıyor yada gelmiyor. 22 mayıs 2014 araç arızalanmış gelmedi. İşe ve servislere geç kalmalara sebep olunuyor. Bu durum biz yolcularda büyük mağduriyet yaşatıyor. Biran önce İett merkez yönetiminden konuya ilgi gösterip bu sorunun çözülmesini talep ediyoruz. Hepimizin bir işi var ve iş saatlerinin düzgün bir şekilde devam etmesi gerekiyor. Yetkililer umarım bu sorunumuza en kısa sürede çözüm bulur.

Cevap yaz 0 0
Sema G. 15 Nisan 2014

Bostancı ilk durak 10 numaralı otobüs 14 nisan 2014 pazartesi saat 17'de kalkan bostancı ümraniye devlet hastanesine giden otobüs şöföründen şikayetçiyim. Sebep, daha duraktan sinyalini verdi arka kapısına defalarca vurmama rağmen artı trafik tıkalı kapıyı açmadı. Bu sürücüden şikayetçiyim, yolda filan durdurma değil sol arka sinyalini verdi, hareket etti. İstedikleri zaman heryerde duruyorlar, sorumsuz sürücüye gereğinin yapılmasını rica ederim. Saygılarımla.

Cevap yaz 0 0
Nuray U. 12 Mart 2014

araçta önemli ilaç unutuldu, ne yapmam lazım.

Cevap yaz 0 0
İng Bank Hesap İşletim Ücreti Kesmeye Devam Ediyor Yurtiçi Kargo'yla Çalışan Hiçbir Firmadan Alışveriş Yapmayacağım