Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

İett otobüs hattı 89b tepeüstü aksaray şikayet

Merhabalar, okulların açıldığı günden itibaren 89b tepeüstü-aksaray hattının hareket saatlerinde sürekli bir karmaşa yaşanıyor. hergün küçükçekmece lisesi önünden ilk duraktan otobüse biniyorum ama 16 eylül gününden itibaren 08:00 ve 08:15 saatlerindeki seferler ortadan kaldırıldı.

hergün farklı bir saatte, hergün değişik saatlerin otobüsleri eksik gelmeye ve yolcu yığılmasına, işe geç kalmalara sebep olundu. Bu hafta binen yolcularda büyük mağduriyet yaşanıyor.

Biran önceiett merkez yönetiminden konuya ilgi gösterip bu sorunun çözülmesini talep ediyoruz. Hepimizin bir işi var ve iş saatlerinin düzgün bir şekilde devam etmesi gerekiyor. yetkililer umarım bu sorunumuza en kısa sürede çözüm bulur.

Gönderen: G. HALİS
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (2)
.. Nuray

araçta önemli ilaç unutuldu, ne yapmam lazım.

.. Sema.g.

Bostancı ilk durak 10 numaralı otobüs 14 nisan 2014 pazartesi saat 17′de kalkan bostancı ümraniye devlet hastanesine giden otobüs şöföründen şikayetçiyim. Sebep, daha duraktan sinyalini verdi arka kapısına defalarca vurmama rağmen artı trafik tıkalı kapıyı açmadı. Bu sürücüden şikayetçiyim, yolda filan durdurma değil sol arka sinyalini verdi, hareket etti. İstedikleri zaman heryerde duruyorlar, sorumsuz sürücüye gereğinin yapılmasını rica ederim. Saygılarımla.

Ekim 01, 2013
Kategori : Ulaşım
Yorum : 2
Okunma : 353
Media Markt Iphone 5 Ekran Değişimi
Nisan 23, 2014
|
Kategori: Cep Telefonu
Bundan 20 gün önce Media markt’tan aldığım Iphone 5 ekranı kırıldığı için media markt’a yolladım. Onlar da sağ olsunlar yaptılar. 20 gün sonra yolladılar fakat telefonun bir tek ekranını y..
Snow City Restaurant Erzurum Havalimanı Müşteri memnuniyeti
Nisan 23, 2014
|
Kategori: Mekan-Eğlence
Vermiş olduğum siparişi, hamburger eti ızgaraya atıldı diye değiştirmediler. Böyle oluyor demek ki. Üstelik vereceğim yeni sipariş daha pahalıydı. Müşteri memnuniyeti yok. Erzurum’da işler böyle..
Gittigidiyor.com Exindirim Piranha Type
Nisan 23, 2014
|
02.04.2014 tarihinde gittigidiyor sitesinden Piranha type aldım. Nakit 43.90 tl, 3 taksit 45.75 tl kartımdan çekildi. 13 gün oldu hala gelmedi, sonucundan haberdar edin.
İder Mobilya Kalite ve Teknik Hizmet İyi Değil
Nisan 23, 2014
|
Forumlarda okuduğum şikayetlerin birçoğu tek tek başıma geldi. Almış olduğum koltuk takımı önce kırık geldi, sonrasında yatak odasının komidini geç ve yine kırık bir şekilde geldi. Bu problemler 1 ayd..
D&R Keşke Bugün Yaşadıklarımı Yaşamasaydım
Nisan 23, 2014
|
Bugün D&R mağzasından kızımla birlikte 50 tl’ye müzikli kitap beğendik kasada 59 tl çıktı. Kasiyer arkadaş istemiyorsanız almazsınız diyerek kusura bakmayın denmesi gereken bir konuda baskın..