İng Bank Hesap İşletim Ücreti Kesmeye Devam Ediyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 2780   Durum : CEVAP BEKLİYOR

İng Bank Hesap İşletim Ücreti Kesmeye Devam Ediyor

30 Eylül 2013 23:24 - -

İng bank gatem şubesinden tüketici kredisi kullandım. Hesap işletim ücreti kesildi. Bunun üzerine kredi borcumu kapattım.

Şanlıurfa şubesine hesabımın kapatılması için dilekçe ile başvurdum. 30.09.2013 tarihinde yine hesap işletim ile ilgili mesaj geldi.

İnteraktif telefonu aradım ama şanlıurfa şubesine yönlendirildim. Oradan da herhangi bir cevap alamadım.

Etiket : ing bank şikayet ing bank şikayetleri ing bank şikayet hattı ingbank.com.tr şikayet ing bank hesap işletim ücreti şikayet ing bank gatem şubesinden tüketici kredisi Okunma : 2564
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Dilşat A. 14 Aralık 2013

10 yıllık müşterinizim, ing bank bonus plus kredi kartınızı kullanmaktayım. Her yıl yıllık üyelik kesilmektedir. Bu yıl yine 68 tl kesilmiş. Yıllık üyelik bedeli adı altında hesap ekstremde gözükmektedir. Araştırdım diğer bankaların kredi kartlarında böyle birşey söz konusu değil. Müşteri hizmetleriyle görüştüm, bu üyelik bedeli kartıma istiyorum dedim. Bana birkaç alternatif getiriyorlar. Ek kart çıkartmam gerektiğini yada mevduat hesabından otomatik ödeme talimatı verirsem üyelik bedelinin iadesini yapabileceklerini söylüyorlar.

Cevap yaz 0 0
Nihat B. 8 Ekim 2013

müşteriyi bankaya çekmek için çeşit çeşit reklam yapıyorsunuz, müşteriyi bağladıktan sonra yok hesap işletim ücreti yok şu yok bu vs. isimlerle insanlardan haksız kazanç elde etmeye çalışıyorsunuz. son süpriz, destek hesabından işletme adı altında para kesme. başka dürüst çalışan bankalardan kredi kullanarak en yakın zamanda bankanızdaki hesabımı kapatacağım.

Cevap yaz 0 0
Dsmart Telefonu Suratıma Kapatıyor İett 89B Tepeüstü Aksaray Otobüs Hattı