İng bank hesap işletim ücreti kesmeye devam ediyor

İng bank gatem şubesinden tüketici kredisi kullandım. Hesap işletim ücreti kesildi. Bunun üzerine kredi borcumu kapattım.

Şanlıurfa şubesine hesabımın kapatılması için dilekçe ile başvurdum. 30.09.2013 tarihinde yine hesap işletim ile ilgili mesaj geldi.

İnteraktif telefonu aradım ama şanlıurfa şubesine yönlendirildim. Oradan da herhangi bir cevap alamadım.

Gönderen: Abdullah K.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (2)
Nihat B.

müşteriyi bankaya çekmek için çeşit çeşit reklam yapıyorsunuz, müşteriyi bağladıktan sonra yok hesap işletim ücreti yok şu yok bu vs. isimlerle insanlardan haksız kazanç elde etmeye çalışıyorsunuz.

son süpriz, destek hesabından işletme adı altında para kesme. başka dürüst çalışan bankalardan kredi kullanarak en yakın zamanda bankanızdaki hesabımı kapatacağım.

. D.

10 yıllık müşterinizim, ing bank bonus plus kredi kartınızı kullanmaktayım. Her yıl yıllık üyelik kesilmektedir. Bu yıl yine 68 tl kesilmiş. Yıllık üyelik bedeli adı altında hesap ekstremde gözükmektedir. Araştırdım diğer bankaların kredi kartlarında böyle birşey söz konusu değil. Müşteri hizmetleriyle görüştüm, bu üyelik bedeli kartıma istiyorum dedim. Bana birkaç alternatif getiriyorlar. Ek kart çıkartmam gerektiğini yada mevduat hesabından otomatik ödeme talimatı verirsem üyelik bedelinin iadesini yapabileceklerini söylüyorlar. Böyle bir saçmalık olamaz. Üyelik bedelimin kartıma iadesi yapılmazsa kartımı iptal ettireceğim. Sanki başka banka, başka kart mı yok. Bu kadar da abartılmaz ki 68 tl yıllık üyelik bedeli mi olur. Şikayetimin ilgililere iletilmesini ve gerekli işlem yapılmadığı takdirde kartımı iptal ettireceğim.

Eylül 30, 2013
Kategori : Bankacılık
Yorum : 2
Okunma : 498