Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

Metro Turizm’in Groupon Kampanyasında Problem

Groupon ile Metro Turizm bilet indirim kampanyası düzenlediler. Çok sayıda Groupon kodu aldım. 15 Aralık günü son 5 kodu açık bilete çevirirken problem çıktı. Kodlarım kullanılmış görünüyordu.

Meseleyi her iki tarafın çağrı merkeziyle de defalarca konuştum. Her iki şirketin yetkilileri de kodların kullanılmamış olduğu halde kullanılmış göründüğü konusunda hemfikir; 10 gündür 12 görüşme yapmış, 4 mail atmışımdır ve 5 dakikada çözülebilecek meseleyi 2 şirket 10 gündür çözemedi.

Groupon sorunun Metro’dan kaynaklandığını, Metro ise Groupon’dan kaynaklandığını söylüyor ve ben o kodları kullanamıyorum; param ziyan oldu, indirim hakkımı kullanamıyorum.

Gönderen: .. Burçin.A.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Aralık 25, 2013
Yorum : 0
Okunma : 328
Mng Kargo Kadar Sorumsuz Bir Şirket Görmedim
Nisan 20, 2014
|
Mng kargo kadar sorumsuz bir kargo şirketi görmedim. Bana 2 adet kargo geliyor bnim zamanım olmadığı için başka bir şahısı yolluyorum sadece bir tanesini teslim ediyor. Bunun bir önemi yok. 30 kg’lık ..
İng Bank Yetersiz Personel Yüzünden Sorun Çıkıyor
Nisan 20, 2014
|
Kategori: Bankacılık
İng bank baraj yolu şubesi personelini özveriyle ve ellerinden gelenin çok fazlasıyla yaptıkları için kutluyorum. Ben İng müşterisiyim, daha doğrusu öyleydim fakat İng baraj yolu şubesindeki personeli..
N11.com Tedarikçi Firma Sorununu Çözmüyor
Nisan 20, 2014
|
N11.com’dan geçen hafta ilk defa alışveriş yaptım 2 tane ceket aldım ancak ceketlerden birini özensiz dikişleri sebebi ile geri iade etmek istedim. Kargoya gittiğimde gönderici firmanın karşı ödemeyi ..
Bien Seramik Ankara Baloğlu Bayisi Teslimat Yapmadı
Nisan 20, 2014
|
Bien seramik Ankara baloğlu bayisinden sipariş verdiğim 1 adet çanak lavabonun parasını 3 hafta önce peşin ödememe rağmen lavabo hali hazırda teslim edilmemiştir. Lavabonun durumunu sormak için Bien s..
Baymak Kendi Servisini Kolluyor
Nisan 20, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
Normalde her sene kombimin bakımını yapan kullanıcıyım. Ana kart değişecek deniliyor istedikleri para veriliyor, tamir edeyim derken bu sefer su sıcaklığını gösteren göstergeyi beyefendi bozuyor. İlet..