Okulumuzu bize geri verin

Biz cengiz topel ortaokulunda okuyoruz ama belgelerde yeni mahalle ilkokulu bizim ve 8. sınıflar yeni mahallenin en üst katında yangın çıkışından inip çıkıyorlar.

Ortaokul olmamıza rağmen laboratuarımız yok, okuduğumuz okulun bahçesi çok küçük ve kapıda nöbetçi olmadığı için öğrencilerin hepsi sokakta geziyorlar, derse girmeyenler de cabası.

Yyeni mahalle koskocaman okul olmamasına rağmen ilkokulları yerleştirmişler ve sınıflarımız yaklaşık 50 kişi yani istediğimiz şey yeni mahalle ilkokulunun bize verilmesi.

Gönderen: Nurhan K.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Ekim 06, 2013
Kategori : Eğitim
Yorum : 0
Okunma : 289
Anadolu Sigorta Acenteliğimizi İptal Etti
Temmuz 25, 2014
|
Kategori: Sigortacılık
Anadolu sigorta acentesi olan bir limited şirketi hisse devir yolu ile devir aldık. Devir almadan genel müdürlükteki yetkililerle bir görüşme yapıp hisse devrine öyle karar verdik. Fakat devir aldıkta..
Mudo Ürün Teslimi İçin Oyalıyor
Temmuz 25, 2014
|
Mudo pendik marina firmasından şubat ayında almış olduğumuz ürün teslimatı halen tarafımıza yapılmamıştır. Satın almış olduğumuz ürünün üzerinde bir leke olması nedeniyle firma bize ürünün kuru temizl..
Sütaş Peynirleri Neden Kireç Tadında
Temmuz 24, 2014
|
Kategori: Gıda
Sütaş’ın peynirlerini alıyorum tadları kireç gibi, müşteri hizmetleri numarası neden cevap vermiyor ve internet sayfası neden yeterli ölçüde değil. Paramızla rezil olacaksak bilelim peynirlerimi..
Başkent Vefa Spor Kulubünü Kınıyorum
Temmuz 24, 2014
|
Kategori: Spor
Arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim başkent vefa spor kulubünü, antrenörün disiplinsizliği, çocuklara kötü, azarlayıcı yaklaşımı ve ligde yarışan takımları olmadığı halde 2 ay süresince bizi oyalayarak..
TTnet İptal Olan Hattımı Yeniden Aktif Etmiş
Temmuz 23, 2014
|
Kategori: İletişim
2014 yılı şubat ayında telefon hattımı ve bu hat üzerinden internet iletişimi sağladığım ttnet aboneliğimi iptal ettim. Kullandığım süre içerisinde sms ile fatura bildirimi almaktaydım. Türk telekom&#..