Pegasus Havayolları Bağaj Sorunu

Pegasıus havayoluyla antalyadan ıstanbula geldım ancak bagaj kısmında 1 saat bagajımı bekledım, 8 kişinin bagajı çıkmadı.

Beklediğimiz peron doğru olmasına ragmen bagajlarımızı baska peronda bulduk. ustelık kendı cabalarımızla. insanlar zaman kaybı yasamamak ıcın ucaga bınmekte, ucak zaten yarım saat rötarlı kalktı bırde 1 saat valız bekledık .

bu sorumsuz kişiler kimse bulunmalı ve cezalandırılmalı. ben geç kaldım ve benım için oldukça zor şeyler oldu. bunun sorumlusu kimse bulunsun lütfen -09-09-2013 21-40 antalya sabiha gokcen uçağı.

Gönderen: Pınar Ç.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
. A.

19.03.2014 tarihinde istanbul hatay 20:15 uçağından hatay’a ucacaktım, sabiha gökcen havalanına 7:40′ta gelmeme rağmen e.12 nolu gişe memuru beni ve eşimi almadı uçak yetişmez diye. pegasus uçak neresi diye yardımcı olunmasını ıstememe rağmen orada bulunan hiç bir görevli yardımcı olmadı yetişmez deyip bizi bilet gişesine gönderdi ve 2 kişiden 35 tl fazladan ücret alarak beni ve eşimi sabah 5:34 uçağı ile hatay’a gönderdi. bu sorumsusz tavırlar nedeniyle pegasus havayollarını kınadığımı bildirmek istiyorum, saygılar.

Eylül 10, 2013
Kategori : Havayolu
Yorum : 1
Okunma : 337