Pinky Pazarlama Nevresimdunyasi.site İnsanları Kandırıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 133588   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Pinky Pazarlama Nevresimdunyasi.site İnsanları Kandırıyor

6 Aralık 2018 14:06 Filiz M. Antalya

Pinky kozmetik tekstil ve taşımacılık hizmetleri (nevresimdunyasi.site), adı gecen firma "Nevresim Dünyası" adı altında internet üzerinden satış yapıyor. Nevresim dünyası ile hiç bir alakası olmadıgı anlaşılmıştır. Tavsiyem firmanın kendisine ve sattıgı mallara itibar etmeyiniz. Aradıgınızda da firma bilgilerine ulaşılamamaktadır. Konuyla ilgili asıl firma nevresim dünyası savcılıga suc duyurusunda bulunduklarını ilettiler.

Etiket : nevresimdunyasi.site pinky kozmetik tekstil taşımacılık nevresimdunyasi.site Okunma : 1478
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (35)

Tijen S. 7 Ocak 2019

Pinky nevresim dünyası sectigim 4 nevresim takımı gelmediği gibi 2 tane yırtık pirtik sadece 2 nevresim gönderilmiş. 170 tl para odedim firmayı arıyorum telefon acilmiyor.

Cevap yaz 0 0
Hatice F. 2 Ocak 2019

Pınky kozmetikten 4 adet nevresim takımı istedim geldi bedelini ödedim kargoyu açtığımda 1 adet çuval vardi içinde kargo personeli de bunu gördü. Aras kargo personeline iade göndermesini söylediğimde şirketi arayıp iade kodu almamız gerektiğini söyledi. Şirketi aradım kodu aldım fakat aras kargo personeli gelip ürünü iade almadı kargoya kendim götürdüm verdim. Şirket ile görüştüğümde paranın 1 hafta sonra ptt'den gönderileceği söylendi fakat ne para geldi nede tlf açıyorlar. Lütfen yardımınızı bekliyorum. 150 tl ödeme yaptım. Biz de çalışan insanlarız para nasıl kazanılır çok iyi biliyoruz. Paramı geri istiyorum. Ayrıca bu suçu işleyenlerin bir an önce cezalandırılmasını istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Melina E. 28 Aralık 2018

Bugün 4 adet pierre cardin nevresim beklerken 2 adet paçavra geldi. Kargo üzerindeki numarayı arıyorum kapatıyorlar. Bu durumu nasil çözeceğiz, ödemesine yapildi 150 tl ama bu işin peşini bırakmayacağım sadece seni beni değil devleti d-andırıyorlar ne sevk irsaliyesi ne fatura geldi bunu bana getiren kargo şirketini de dava edeceğim faturasız malı nasıl taşıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Nazan A. 24 Aralık 2018

Ben de bu pinky kozmetik yani nevresimdunyasi.site tarafından d-andırıldim asla kimsenin hakkını yemem kimsenin de benim hakkımı yemesine izin vermem savcılığa gittim avukatım aracılığıyla emniyette ifade vererek hem aras kargo hem bu paravan şirketi şikayet ettim kargodan vergi nosuna kadar tüm bilgileri öğrendim emniyetteki memur adamların hesaplarını incelediğinde 12 şikayet daha gördü merak etmeyin bu bilgilerle hakkınızı alırsınız dedi savcıyla görüştüm çok şikayet var daha da olursa nitelikli d-andiriciiktan ceza alırlar dedi hakkınızı arayın 15 dk almıyor şikayet için harcanan zaman ben daha önce de sahibinden com'da biri tarafından d-andirilmistim savcılığa aynı şekilde şikayet ettim adam 6 ay sonra yalvar yakar paramı odedi.

Cevap yaz 0 0
Elif K. 24 Aralık 2018

Benzer şeyler benim de başıma geldi. Bu işin cezası yok diye düşünmeyin bu yapılan d-andırıcılıktır. Şikayetlerinizi 155'i arayıp yapabileceğiniz gibi en sağlıklısı karakola gidip yazılı olarak yapmanızmış. Lütfen bu şekilde d-andırılan herkes gidip şikayetini oluştursun. İnsanlar üstünden haksız kazanç elde edilmesine, hakkınızın yenmesine izin vermeyin.

Cevap yaz 0 0
Selma T. 24 Aralık 2018

Nevresim takimi aldim çaput gonderdiler, 69.90 tl ve 10 tl kargo parasi verdim parami geri istiyorum, bana yardimci olur musunuz?

Cevap yaz 0 0
Hafize K. 22 Aralık 2018

internette görüp sipariş verdim sipariş olustururken ödeme kısmında sadece kapıda ödeme seceneği vardı. Sipariş olusturdum en azından ürün geldiğinde bakar beğenmezsem iade ederim diye. Tlf hıc bırıne ulasamadım gelen kargo takıpten baktıgımda Pi. Koz. gibi gönderici adı yazıyordu biraz şüphe duymaya basladım, neyse dedim herhalde anlaşmalı tedarikçi firmadır. Kargom geldiğinde adreste değildim gelen kargomu baskasına teslim etmeye çalışmışlar ve 150 tl ödeme istemişler bir süre sonra adrese geldim koli kötü şekılde paketlenmişti kargocu tahsilat için imza istedi ben de cüzdanımı evde unutmuştum. Şubeden alacağım dedim geri gönderdim paket üzerinde pinky kozmetik yazısını görünce araştırdım ve d-andırıcı oldugunu anladım.

Cevap yaz 0 0
Asiye G. 21 Aralık 2018

Ben de aldım 4 al 2 ödeden ama gelenler afedersiniz ama tuvalette bile kullanılmaz, Rabbim yedirmesin inşallah aldığı parayı.

Cevap yaz 1 0
Şehima D. 19 Aralık 2018

Ben de 4 al 2 öde kapanyasiyla nevresim sipariş ettim bana gelen 1 tane kahverengi bildiginiz çuval cinsinde kumaş geldi. Adresi elimde bizzat gelip basiniza yikmam lazım, boyle bir sacmalik olamaz.

Cevap yaz 0 0
Sevgi A. 19 Aralık 2018

İnsanları Piercardin diye kandırıyorlar, gelen nevresim yırtık kalan kumaşları dikip nevresim diye satıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Aras Kargo Müşterisi İle Muhatap Olmuyor Saygısızlar Yurtiçi Kargo Sakarya Yazlık Şubesi Çalınan Gönderime Teslim Ettik Diyor