Pinky Pazarlama Nevresimdunyasi.site İnsanları Kandırıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 133588   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Pinky Pazarlama Nevresimdunyasi.site İnsanları Kandırıyor

6 Aralık 2018 14:06 Filiz M. Antalya

Pinky kozmetik tekstil ve taşımacılık hizmetleri (nevresimdunyasi.site), adı gecen firma "Nevresim Dünyası" adı altında internet üzerinden satış yapıyor. Nevresim dünyası ile hiç bir alakası olmadıgı anlaşılmıştır. Tavsiyem firmanın kendisine ve sattıgı mallara itibar etmeyiniz. Aradıgınızda da firma bilgilerine ulaşılamamaktadır. Konuyla ilgili asıl firma nevresim dünyası savcılıga suc duyurusunda bulunduklarını ilettiler.

Etiket : nevresimdunyasi.site pinky kozmetik tekstil taşımacılık nevresimdunyasi.site Okunma : 2404
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (42)

Cafer A. 16 Temmuz 2019

150 tl'ye oğlumun doğum günü için saat aldım, kargonun içinden 7,5 liralık Çin malı saat çıktı. Bunun adı nitelikli d-andırıcılktır.

Cevap yaz 0 0
Fevziye B. 22 Şubat 2019

4 adet Pierre Cardın nevresim takımı siparişine karşılık 2 adet küçük parçaları birleştirip çuval benzeri ürün göndermişler. Ödemeyi Kredi kartı olarak belirmiştim fakat Ptt nakit ödeme olduğunu söyledi bu nedenle nakit ödedim, ayrıca koliyi açıp kontrol etmeme izin vermedi. Koliyi teslim aldığım an şüphelendim çünkü çok hafifti. Üstelik iletişim tlf numarası olarak 0212 0000000 vermişler, 189 tl paraya mı yanayım, beni enayi durumuna düşürdüklerine mi? Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Cevap yaz 0 0
Gülcan D. 22 Şubat 2019

Bugün bana da geldi 4 al 3 öde diye 10 tl kargo parası verdim içinden paçavralar çıktı, 190 tl ödedim. Rica ediyorum ne tlf var ne de bir bilgi, paramı iade etmelerini istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Dilek K. 11 Şubat 2019

Pinky kozmetıgı mahkemeye vereceğim resmen 4 tane nevresim yerine 2 tane caput göndermişler bu ısın arkasını bırakmıyacagım adresten ve gerekirse avukatla vd numaralarını verip dava açacağım.

Cevap yaz 2 0
Mehtap A. 21 Şubat 2019

İyi günler Dilek hanım, aynı dertten ben de müzdaribim, acaba şikayet üzerine paranızı geri alabidiniz mi?

Cevap yaz 0 0
Zerrin D. 9 Şubat 2019

Bugun kargodan 4 adet nevresim beklerken 3 adet caput eskisi geldi, telefon nosu da yok, tuketici haklarina basvuracagim haram zikkim olsun param, Allah'ima havale ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Cemile A. 9 Şubat 2019

Bugün kargom geldi 4 adet nevresim istemistim bana nevresim yerine toz bezi seklinde paçavra göndermişler. 200 tl gitti, helal etmiyorum ahirette bunun hesapını vereceksiniz, zehir olsun d-andırıcılar.

Cevap yaz 0 0
Türkan S. 7 Şubat 2019

Bugün 4 adet sipariş vermiş olduğum nevresim seti geldi pttkargo ile ancak kargo geldiğinde bakıp da teslim alma şansım olmadı ben de ödememi yapıp teslim aldım içinden iki adet caput çıktı ve ne yapacağımı bilmiyorum nasıl bir yol izlemem lazım şikayet için kimseye ulaşılamıyor yardımcı olacak biri varsa cok sevinirim. Allah bin b-lanızı versin pinky kozmetik adı altında çalışan yöneten kim varsa.

Cevap yaz 0 0
Tijen S. 7 Ocak 2019

Pinky nevresim dünyası sectigim 4 nevresim takımı gelmediği gibi 2 tane yırtık pirtik sadece 2 nevresim gönderilmiş. 170 tl para odedim firmayı arıyorum telefon acilmiyor.

Cevap yaz 3 0
Hatice F. 2 Ocak 2019

Pınky kozmetikten 4 adet nevresim takımı istedim geldi bedelini ödedim kargoyu açtığımda 1 adet çuval vardi içinde kargo personeli de bunu gördü. Aras kargo personeline iade göndermesini söylediğimde şirketi arayıp iade kodu almamız gerektiğini söyledi. Şirketi aradım kodu aldım fakat aras kargo personeli gelip ürünü iade almadı kargoya kendim götürdüm verdim. Şirket ile görüştüğümde paranın 1 hafta sonra ptt'den gönderileceği söylendi fakat ne para geldi nede tlf açıyorlar. Lütfen yardımınızı bekliyorum. 150 tl ödeme yaptım. Biz de çalışan insanlarız para nasıl kazanılır çok iyi biliyoruz. Paramı geri istiyorum. Ayrıca bu suçu işleyenlerin bir an önce cezalandırılmasını istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Melina E. 28 Aralık 2018

Bugün 4 adet pierre cardin nevresim beklerken 2 adet paçavra geldi. Kargo üzerindeki numarayı arıyorum kapatıyorlar. Bu durumu nasil çözeceğiz, ödemesine yapildi 150 tl ama bu işin peşini bırakmayacağım sadece seni beni değil devleti d-andırıyorlar ne sevk irsaliyesi ne fatura geldi bunu bana getiren kargo şirketini de dava edeceğim faturasız malı nasıl taşıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Aras Kargo Müşterisi İle Muhatap Olmuyor Saygısızlar Yurtiçi Kargo Sakarya Yazlık Şubesi Çalınan Gönderime Teslim Ettik Diyor