MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!

HAKKIMIZDA

KAYBETMEKTEN KORKMA.!
BİR ŞEYİ KAZANMAK İÇİN BAZI ŞEYLERİ KAYBETMELİSİN.
VE UNUTMA.!
KAYBETTİĞİNDE DEĞİL VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN.

Şikayet.com;
Firmaların, şirketlerin, markaların her yıl yüzbinlerce, milyonlarca lira harcayıp reklam yaparak müşteri kazanmaya çalıştığı ortamda "varolan müşterilerin" memnuniyetini sağlamak ve tüketicilerin markalarına olan güvenini temin etmek için sosyal medya vasıtasıyla tüketicinin nabzını tutabileceği, yaşanan sorun ve problemlere çözüm üretebileceği, kusursuz ve sınırsız müşteri memnuniyetini sağlayıp, müşteri şikayetlerini yönetebileceği bir tüketici portalıdır.

Sikayet.com, tüketici sorunlarının ilgili firmalara ulaştırılması ve çözümleri sürecinde aktif rol oynayan, üretici ve tüketiciler için bu süreci kolaylaştıran bir tüketici yorum ve referans sitesidir.

Amacımız; suçu, suçluyu aramak değil tüketicilerin yaşadıkları sorunları muhatapları olan firma, markalara iletmek ve şikayetlerin hızlı ve etkin çözümüne katkıda bulunmaktır. Tüketici sorunlarının doğrudan firmaya iletilmesi önem arzetmektedir. Üretici ve Tüketicinin, yaşanan sorunla ilgili en kısa sürede çözüme ulaşması hem zaman hem de ekonomik açıdan ülke adına kazanımdır.

Sikayet.com, tüketicilerin bilinçlendirilmesi, daha rahat ve kaliteli bir yaşam adına tüketici yorumları, istek ve tavsiyelerine açık, tüketici şikayetleri’nin dile getirilmesi ve sorunların çözüm sürecini kolaylaştırmayı hedef edinmiş, tamamen “Üretici - Tüketici Dostu” bir oluşumdur.

Bizler, her bireyin zamanının değerli olduğunu düşünüyor, şikayet ve sorunlarınızın çözümünde sizlere bir nebze de olsa yardımcı olmak, zamanınızı daha mutlu üretici-tüketici olarak geçirmenize ve sevdiklerinize, ailelerinize sorunlardan uzak daha fazla zaman ayırmanıza katkıda bulunmak adına buradayız, sizinleyiz ve sizinle olmak istiyoruz.

Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun, marka ve firmalara şikayet ve yorumlarınızı göndermek, sorunlarınıza çözüm aramak, diğer tüketicilerle marka ve firmalarla yaşadığınız iyi yada kötü tecrübe ve deneyimlerinizi paylaşmak, tavsiye, referanslarınızı iletmek, sesinizi tüm tüketicilere duyurmak bizim görevimiz.

Sizin için buradayız..

Yaşam kalitenizi yükseltmek ve yüzünüzde minicik de olsa bir tebessüm oluşturabilmek adına.
 

Sikayet.com