Thy İnternet Sitesi Yazılım Sorununu Çözemiyor

4 gun once Turk Havayollari internet sitesinden bilet almak istedim ama istedigim ucusu her sectigimde ayni hata veriyor. Thy call center aradigimda hatanin benden kaynakladigini soyledilar. Ama onlarla eş zamanli deneme yaparken onlar da benim gibi ayni hatayla karsilastilar. Hakkimin sakli kalmasi icin o gunku fiyattan rezervasyon yaptilar.

Bana bu sorunu hemen teknik ekibe ileteceklerini ve sorunun cozulecegini soylediler, ama gunler gecmesine ragmen ne yazilim sorununu cozebildiler, ne de bana donus yaptilar. Her gun aradigimda bana beklememi soylediler. Bugun de bana suandaki ajanda fiyatindan (iki kat fiyat) bilet almami teklif ettiler (sorumsuzca).

Eger thy bu yazilim isini beceremiyor ise, ben onlara bedava olarak mesai saatlarin disinda yardimci olmak isterim. Veya kampanya yapalim, turk muhendislerine cagri yapalim ve miliyetci duygularla onlara yardimci olmalarini saglayalim. Thy Kurumsal olmayan ve musteri haklarini hice sayan davranislarini buradan kiniyorum. Ve dunya devine yakismayan bir sistem gelistirmeye davet ediyorum. Mazide kalmis yazilimlari biraksinlar artik. Sadece yeni ucak almakla bu is bitmiyor! Thy şikayet ref. no: 82538**

Gönderen: Ali L.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Eylül 26, 2013
Kategori : Havayolu
Yorum : 0
Okunma : 472
Ege Üniversitesi Araştırma Hastanesi Randevu Ücret Talebi
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Sağlık
22 ağustos cuma günü kalp damar bölümünde muayene oldum bana doppler ultrason tetkiki yapılması gerektiğini bunun için randevu almam gerektiği söylendi. Randevu günüm 23.01.20015 olarak söylendi. Eğer..
Pusula Yayıncılık Mağdur Etti
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Pusuka yayıncılıktan x4 model cep telefonu sipariş verdik ve özellikle wi-fi olup olmadığını sorduk firma yetkilileride wi-fi var dedi Sipariş verdik ancak elimize x5 model cep telefonu geldi ve wi-fi..
Hepsiburada.com Ürünümü Teslim Etmedi
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Alışveriş
hepsiburada.com’dan çok isteyerek bir klima siparişi verdik. Baymak Elite 12000 Btu/h duvar tipi split klima  hızlı gönderi(1 gün) olarak da bize belirtidi, ancak siparişi vereli tam 6 gün oldu ..
Arçelik Semaveri Değiştirmedi
Ağustos 22, 2014
|
Bundan yaklaşık 2 ay önce pertek Tunceli yetkili bayiniz toprak tic. aracılığıyla akıtan semaveri Tunceli beko servisine sıkıntısının giderilmesi üzerine verdik. Semaver uzun bir süre orada kaldı defa..
Yurtiçi Kargo Personeli Hakaret Etti
Ağustos 22, 2014
|
Kategori: Kargo-Nakliyat
Kargom zamanında gelmedi. Şubeyi arıyorum bahaneler ve telefona cevap vermediler. En önemlisi kapıya gelen şahıs bana saygısız, terbiye dışı  gibi kelimeler ile hakaret etti ve tabi yüksek sesle. Pake..