Vakıfbank Kredi Kartımı Teslim Etmiyor

Merhabalar, vakıfbank kredi kartım ekim 2013 tarihinde süresi doluyor. Dolayısıyla banka bana yeni bir kart göndereceğini söyledi. Ben yurtdışına çıkacağımı ve kartımın en hızlı şekilde elime ulaştırılması gerektiğini söyledim.

Eğer ev adresi değil şube adresi verirseniz daha hızlı gelir kartınız dediler. Güya 19.09.2013 de şubeye gelecekti. Ama kart hala piyasada yok. Bugün yarın gideceğim hala kartımın nerede olduğunu bilen yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum bilmiyorlar, bankaya soruyorum bilmiyorlar.

Kuryeyle geliyor kartlar şubeye. Bari diyorum verin numarasını ben arayayım kuryeyi, onu da yapmıyorlar kendileri de aramıyorlar. Bu sorumsuz bankadan şikayetçiyim. Kartımı acil almam lazım !

Gönderen: Muhammet F.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
. F.

Eğer kartınız ulaşmadı ise dikkatli olun, dolandırılabilirsiniz. Kayınbiraderime 5 sene önceki adresine haberi bile olmadan kredi katı göndermişler, adam 6.000 tl lik tek bir işlem yapmış, şimdi 6500 olarak kayın biraderimden istiyorlar. adam ne kart talep etmiş ne de karttan haberi var. Bankanıza baskı yapın, kartı başkasına göndermiş olabilirler.

Eylül 23, 2013
Kategori : Bankacılık
Yorum : 1
Okunma : 306
Gold Teknoloji Marketleri Tamir İçin Aldıkları Tableti Bulamıyor
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Alışveriş
17.06.2013 tarihine 1220 tl ye asus tablet aldık üstelik üstün yararlarından dolayı bir de 150 liraya vip (bir nevi kasko olduğunu söylediler) yaptırdık. 06.062014 te tablet ekranı açılmadığı için gol..
Tavacı Recep Usta Sınıfta Kaldı
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Mekan
19.07.14′te Tavacı Recep usta Ümitköy Şubesi’ne eşim ve oğlumla gittik. 5 gün önce arayarak hem iftar için rezervasyon yaptırdım hem de o şubelerine ilk defa gideceğim için güzel bir yerde..
Natilius Mağazası Samsung Ürünlerimi Teslim Etmedi
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Alışveriş
1,5 ay önce alınıp ödemesi yapılan ( Natilius Samsung), bayramdan önceki hafta görüşülerek bayram ertesi perşembe gününe sevkiyat istenen buzdolabı ve bulaşık makinesi ilgili günde adres bilgisi eksik..
Vodafone Faturalarımız Yüksek Geliyor
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Gsm
Turkcell hatlarımızı vodafone operatörüne taşıdık, bize taahhüt edilen rakam 500 tl iken, faturamız ilk ay 500, daha sonraki ay 680, bu ay ise 950 tl olarak geldi. Hatlarımıza bazı eklemeler yapıldı, ..
Vakıfbank Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Bir öğrenci olarak benden habersiz hesap işletim ücreti başlığı altında hesabımdan alınan ücretten şikayetçiyim. Birçok bankada öğrencilerden hesap işletim ücreti alınmıyor ki vakıfbank gibi ‘ha..