Vakıfbank Kredi Kartımı Teslim Etmiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 2195   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Vakıfbank Kredi Kartımı Teslim Etmiyor

23 Eylül 2013 14:32 - -

Merhabalar, vakıfbank kredi kartım ekim 2013 tarihinde süresi doluyor. Dolayısıyla banka bana yeni bir kart göndereceğini söyledi. Ben yurtdışına çıkacağımı ve kartımın en hızlı şekilde elime ulaştırılması gerektiğini söyledim.

Eğer ev adresi değil şube adresi verirseniz daha hızlı gelir kartınız dediler. Güya 19.09.2013 de şubeye gelecekti. Ama kart hala piyasada yok. Bugün yarın gideceğim hala kartımın nerede olduğunu bilen yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum bilmiyorlar, bankaya soruyorum bilmiyorlar.

Kuryeyle geliyor kartlar şubeye. Bari diyorum verin numarasını ben arayayım kuryeyi, onu da yapmıyorlar kendileri de aramıyorlar. Bu sorumsuz bankadan şikayetçiyim. Kartımı acil almam lazım !

Etiket : vakıfbank şikayet vakıfbank şikayetleri vakıfbank kredi kartı şikayet vakıfbank şikayetim var vakifbank.com.tr şikayetleri vakıfbank kurye şikayet Okunma : 2045
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Feridun Ç. 9 Aralık 2013

Eğer kartınız ulaşmadı ise dikkatli olun, mağdur edilebilirsiniz. Kayınbiraderime 5 sene önceki adresine haberi bile olmadan kredi katı göndermişler, adam 6.000 tl lik tek bir işlem yapmış, şimdi 6500 olarak kayın biraderimden istiyorlar. adam ne kart talep etmiş ne de karttan haberi var. Bankanıza baskı yapın, kartı başkasına göndermiş olabilirler.

Cevap yaz 0 0
Supraturkey.net Orijinal Olmayan Ayakkabı Gönderdi Meram Elektrik Hizmette Sıfır Kalite