Vakıfbank Kredi Kartımı Teslim Etmiyor

Merhabalar, vakıfbank kredi kartım ekim 2013 tarihinde süresi doluyor. Dolayısıyla banka bana yeni bir kart göndereceğini söyledi. Ben yurtdışına çıkacağımı ve kartımın en hızlı şekilde elime ulaştırılması gerektiğini söyledim.

Eğer ev adresi değil şube adresi verirseniz daha hızlı gelir kartınız dediler. Güya 19.09.2013 de şubeye gelecekti. Ama kart hala piyasada yok. Bugün yarın gideceğim hala kartımın nerede olduğunu bilen yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum bilmiyorlar, bankaya soruyorum bilmiyorlar.

Kuryeyle geliyor kartlar şubeye. Bari diyorum verin numarasını ben arayayım kuryeyi, onu da yapmıyorlar kendileri de aramıyorlar. Bu sorumsuz bankadan şikayetçiyim. Kartımı acil almam lazım !

Gönderen: Muhammet F.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
Feridun Ç.

Eğer kartınız ulaşmadı ise dikkatli olun, mağdur edilebilirsiniz. Kayınbiraderime 5 sene önceki adresine haberi bile olmadan kredi katı göndermişler, adam 6.000 tl lik tek bir işlem yapmış, şimdi 6500 olarak kayın biraderimden istiyorlar. adam ne kart talep etmiş ne de karttan haberi var. Bankanıza baskı yapın, kartı başkasına göndermiş olabilirler.

Eylül 23, 2013
Kategori : Bankacılık
Yorum : 1
Okunma : 316