MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!

WEBRAZZİ SUMMİT EYLÜL’DE DİJİTAL EKOSİSTEMİ BİR ARAYA GETİRDİ

Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit açıklanan 17 yeni konuşmacısıyla birlikte yurt içinden ve dışından önemli konuşmacılara ev sahipliği yaptı. Yatırım ve girişim odağının ağırlığı bastığı konferansta dijital pazarlama odağında dikkat çeken isimler mevcut.

Facebook’un eski marka tasarım bölüm başkanı olan Paul Adams, kurulduktan 5 ay sonra Google’ın satın aldığı işletmeler için geri bildirim platformunun kurucu ortaklarından Qasar Younis, rakip analizinde Alexa’dan sonra en fazla kullanılan ve teknolojisinin haricinde arayüzüyle dikkat çeken SimilarWeb’den Etai Rosen dijital pazarlama odağında dikkat çeken isimlerden bazıları.

Bu isimlerin haricinde performans pazarlama odağında Almanya’nın önemli şirketlerinden Intelliad, e-posta pazarlama optimizasyonu teknolojisi sunan Optivo yine bu alanda konferansta konuşmacı olarak yer alacak şirketler. Nesnelerin interneti girişimlerinden, dünyanın sayılı girişim hızlandırma programlarına kadar konuşmacıların yer aldığı etkinlikle ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler buradan ilgili sayfaya ulaşabilirler.

Konuşmacılar arasında bulunan Duolingo Kurucu Ortağı ve CEO’su Luis von Ahn’ın TED videosuyla yazıyı tamamlayalım.

sosyalmedya.co