MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!

YENİ JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP GRAND CHEROKEE
GELMİŞ GEÇMİŞ EN ÇOK ÖDÜL KAZANAN SUV

Mart ayı boyunca Jeep Grand Cherokee’ye özel kredi fırsatıyla sahip olun. 120.000 TL için 20 ay, aylık % 0,91 faiz oranıyla Jeep Showroom’larında sizi bekliyor.

Jeep
There’s only one


GELMİŞ GEÇMİŞ EN ÇOK ÖDÜL KAZANAN SUV
Jeep ® Grand Cherokee, üretilmeye başlandığından bu yana, diğer tüm SUV modellerinden daha fazla ödül kazandı.
Görkemli duruş.
Sahneye Hakim Olun.

Limited'den Summmit'e kadar her Jeep Grand Cherokee versiyonu; 7'li ön izgara ve yeni güçlü, modern ön stil, LED gündüz farları, viraj ici aydınlatmalı sis farları, akıllı depo kapağı olmak üzere en ince ayrıntıya kadar seçkin bir tarza sahip.
Görün ve Görünün

Tüm modellerde standart olarak sunulan Led Gündüz farları ve stop lambaları, Bi-Xenon farlar, yeni Jeep®Grand Cherokee’nin gündüz veya gece kolaylıkla fark edilmesini sağlıyor.
Daha Fazla Görün

Yeni Adaptif Bi-Xenon ön farlar, karanlıkta virajlı yolları daha iyi aydınlatmak için sürücünün direksiyon hareketlerine göre yön değiştiriyor.
Daha İyi Görün

Ön aydınlatmayı optimize etmek için, ön far yıkayıcıları ön farlarınız üzerine biriken kar ve kiri temizlemeye yardımcı oluyor.
Cazibeye geri dönüş.

Yeni
Jeep
®
Grand Cherokee
’nin arka kısmı, daha geniş yeni LED aydınlatmalı arka stop lambalara, aerodinamik özellikleri arttırmak için daha geniş bir spoylere ve daha iyi arka görüş sağlamak için yeniden şekillendirilen bagaj kapağına sahip. Alt arka kısımda modele özgü çift egzoz ucu, tüm
Limited
,
Overland
ve
Summit
modellerinde standart olarak bulunuyor.

Her açıdan dinamik

Yeni Grand Cherokee Summit’i farklı açılardan görmek için ok yönünde sürükleyerek döndürün.
Gittiğiniz her yerde. Prestij.
Mükemmelliğin yeni seviyesi.

Sofistike yeni Summit modeli, kenarları sağlamlaştırılan ve Premium Natura Plus deri döşemeli ısıtmalı koltuklara, eşsiz bakır, krom kaplamalara ve kaliteli ahşap vurgulara sahip olan daha lüks ve davetkâr bir iç mekana sahiptir. Mükemmeliyete olan bağlılığımız, deri kaplı orta konsola, kol dayanağına ve yeni vites topuzuna da taşındı.
En üst düzey iç mekan özellikleri.

Yüksek Kaliteli
Tavan Döşemesi
Harman
Kardon® Ses Sistemi
İnce
Dikişler
CommandView®
Açılır Tavan
Açık-Gözenekli
Ahşap

Kişiselleştirilebilen
gösterge paneli.

Başkaları sadece peşinizden gelmeyi hayal ediyorken siz liderlik ediyorsunuz. Üstün TFT teknolojisine sahip ve tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan, sürücünün ayarlayabileceği yeni 7 inç’lik çoklu görüntü ekranı, kişisel ayarların ve grafiklerin düzenlenmesine imkan sağlıyor. Tam bir hız göstergesi, navigasyon sistemi, Selec-Terrain® sistemi, Quadra-Lift® sistemi ve detaylı araç bilgileri, ileri düzeyli gösterge paneline entegre edilmiştir.
Yetenekli ve daha da verimli.
Yumuşak ve verimli
sekiz ileri vites.

Yeni Jeep® Grand Cherokee’nin sıradışı yeni sekiz ileri otomatik vites kutusu, daha iyi yakıt ekonomisi, daha çabuk hızlanma ve daha yumuşak vites geçişi sağlar. Tamamen elektronik olan sekiz ileri otomatik vites kutusu, direksiyondan kumanda edilen vites değiştirme kulaklarını kullanarak düz vites kullanımını mümkün kılar ve çalışması esnasında harita değişimi gerçekleştirebilir. Özel koşullara yönelik 40’tan fazla olan bireysel vites haritası; yakıt ekonomisi, performans ve sürüş açısından vites kalitesini ve vites noktalarını optimize eder. Sahip olduğu yazılım, uygun vites haritasını belirlemek için motor torku eğim derecesini, boylamsal veya yanal hızlanmayı, eğim değişikliklerini, sürtünme tespitini ve vites düşürme tespitini hesaba katıyor. Kontrol stratejisine entegre edilen ilave parametreler arasında araç hız kontrolü, elektronik denge kontrolü etkileşimi yer almaktadır. Sonuç olarak, neredeyse tüm sürüş taleplerinin performans ihtiyaçlarına göre ideal şekilde ayarlanan otomatik vites değişimi ortaya çıkarılmıştır.
Geliştirilen
yakıt ekonomisi

3.0L Dizel V6 motor:

• 4000 devirde 250 Beygir Gücü
• Sekiz ileri otomatik vites kutusu ve Eco Mode teknolojisi verimliliği artırmaya yardımcı oluyor
• 3500 kg’ye kadar çekme kapasitesi
• Eco Mode’da CO2 emisyonunda %9 iyileşme*(ortalama)
• Eco Mode’da yakıt tüketiminde %10 iyileşme* (ortalama)
• Direksiyondan Kumanda edilen vites değiştirme kulakçıkları

*İyileşme yüzdeleri yeni ve eski model arasındaki karşılaştırmaya ilişkindir
Daha fazlasını
güvenle tecrübe edin

Efsanevi Jeep® araç özellikleri, Selec-Terrain® çekiş kontrol sistemi ile artıyor ve size, kar da dahil olmak üzere tüm koşullarla başa çıkabilmek için beş farklı model sunuyor. Çekiş, aynı zamanda Quadra-Trac II® veya Quadra-Drive® II 4WD sistemleri ile geliştiriliyor. Ayrıca, Jeep® Quadra-Lift® havalı süspansiyon, optimum sürüş performansı için beş farklı yükseklik ayarına sahiptir.
Tüm koşullarla başa çıkmak için geliştirildi

Kaya
Kum
Çamur
Kar

Güvenlik ve Emniyet.
Önden Çarpışma Uyarısı

Çarpışma etkisini azaltma özelliğine sahip “Önden Çarpışma Uyarısı”, öne dönük radar sensörünü kullanarak, araç başka bir araca çok yaklaştığında bu durumu tespit eder ve sürücünün aracın çarpışma yaşamasını önlemek için hangi eylemi gerçekleştirmesi gerektiğini belirlemesi konusunda uyarır. Çarpışmanın kaçınılmaz olduğunu belirlemesi durumunda, sistem:

1. Fren sistemini önceden doldurur
2. Hem sesli hem de görsel ikazlarla sürücüyü uyarır
3. Sürücünün hala bir eylemde bulunmaması durumunda “Panik Fren” devreye girer
4. Bunu, sürücüye ilave tepki süresi sağlamak için 1.5 saniyelik sınırlı frenleme takip eder
5. Sürücünün yeterince frenlemiyor olması durumunda, Gelişmiş Fren Desteği (ABA), kazayı önlemek/etkisini azaltmak için frenlemeyi
artırır. Sürücünün hâlihazırda frenlemiyor olması durumunda frenleme uygulamaz. Sürücünün ayağını frenden çekmesi durumunda,
ABA iptal edilir.

Tam Koruma

Yeni Jeep ® Grand Cherokee tam hava yastığı koruması da dahil olmak üzere gelişmiş tüm Güvenlik ve Emniyet özelliklerine sahiptir; ileri düzey çoklu kademeli ön hava yastıkları, ön koltuk yan hava yastıkları, yan perde ön ve arka hava yastıkları ve sürücü tarafı şişirilebilir diz hava yastığı.
ParkView® Geri Görüş Kamerası

Geri Görüş Kamera Sistemi’ne sahip yeni ParkView® Destek Kamerası, geri vitese geçildiğinde dinamik mesafe çizgileri ile birlikte aracın arka görüntüsünü sunar.
Açık. Sezgisel.
Uconnect® Sistemi.

En İyi Donanımlarımız daha da gelişmeye devam ediyor: Yeni ve güncel Uconnect® Sistemi; klima ve radyo kontrolleri gibi tüm fonksiyonlara tam erişim için ilave düğmelerin yanı sıra, 8.4 inç’lik büyük bir dokunmatik ekrana sahiptir. Bluetooth® bağlantısı, kesintisiz müzik yayınını ve sesli komutları mümkün kılıyor. Ayrıca USB girişine, SD kart okuyucuya, DAB Radyo’ya ve Uconnect® Sistemi üzerinde 3D grafikli Türkiye haritalı ve Türkçe konuşan navigasyona sahiptir.
Doğuştan Sofistike.
Yeni Grand Cherokee Limited Standart

• 8 vitesli otomatik şanzıman
• 18'' parlak alüminyum jantlar
• Anahtarsız giriş ve çalıştırma
• Panoramik açılır tavan
• 8,4'' dokunmatik ekran, navigasyon ve UConnect
• Deri döşemeli ısıtmalı koltuklar
• Isıtmalı Deri Direksiyon
• Dinamik sistemli ParkView™ Arka Görüş Kamerası.
• Elektrikli bagaj kapağı

Orman Yeşili

Limited
Overland
Summit
Jantlar ve lastikler.

Yeni Jeep® Grand Cherokee, maceracı ve göz alıcı jant tasarımlarına sahiptir.
20’’ Saten kaplamalı parlak alüminyum jantlar Summit üzerinde standart olarak sunulmaktadır. 18’’ parlak alüminyum jantlar Limited üzerinde standart olarak sunulmaktadır. 20’’ mineral gri ceplere sahip parlak alüminyum jantlar Overland üzerinde standart olarak sunulmaktadır.