MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!

DOLANDIRICILIK MAĞDURU MUSUNUZ, SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ.!

DOLANDIRILDIM, TÜKETİCİ HAKLARIMI KULLANMAK İSTİYORUM.!


"Denetim alanında çalışırken suistimal teorisi kurma, soruşturma, sorgulama ve vaka çözme konularında eğitim almış tecrübeli uzmanlar olarak bireyler için yapabileceklerimizi şirket içi hizmetler ile sınırlandırmış olmaktan dolayı rahatsızlık duyuyorduk. Ticari beklentilerden ziyade insanlık için duyduğumuz bu kaygıdan hareketle 2014 yılında Dr. Fraud fikri üzerinde çalışmaya başladık.

Dolandırıcılığın, hilenin, yolsuzluğun had safhaya çıktığı, neredeyse ayıpsız hizmet ve ürün alamamaya başladığımız günümüz dünyasında suistimal tespit ve çözüm konusunda vatandaşlarımıza yol göstermeyi, suistimal konusunda farkındalık ve bilinci artırmayı kendine görev edinmiş meslektaşlarım ve diğer uzmanlarla, bu gün Dr. Fraud fikrini hayata geçirmiş olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum."

Manolya Balcı

Şubat 2017 (Kurucu, CIA,CFE)

 

DR. FRAUD KİMDİR?

Dr. Fraud yani Türkçe karşılığıyla Dr. Suistimal dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma, hile, rüşvet, yolsuzluk, usulsuzlük, sahtecilik gibi konularda yani hukuksal açıdan sadece suistimal değil tüm "mal varlığına yönelik mağduriyetler" alanında  inceleme, danışmanlık ve denetim hizmetini hem bireylere hem de kurumlara sunan Türkiye'nin ilk platformudur.

Dr. Fraud, dolandırıcılığa maruz kalmış ister birey ister şirket olsun tüm mağdurların savunma gücünü artırmak, hukuki süreçlerde onlara kolaylık sağlamak ve hız kazandırmak amacı ile özel tasarladığı tek noktadan birden fazla uzmanın görüşünü alarak çalışma metodolojisi ile sadece Türkiye'de değil Dünya'da da bir ilki gerçekleştirmektedir.

 

EKİBİMİZ

Şirketimiz Suistimal İnceleme ve Denetim Hizmetlerini CFE, CIA, CISA, CRMA gibi denetim uzmanlarından oluşan bir Suistimal İnceleme Ekibi; 3 ayrı hukuk bürosundaki danışmanlarımızdan oluşan hukuk destek ekipleri, bağımsız denetim, muhasebe, güvenlik, bilişim uzmanları gibi vaka çözümünde gerekli olabilecek diğer uzmanlarla sürekli veri alışverişi yaparak neticeye ulaştırır. Bu çalışma şekli Dr. Fraud müşterilerilerine tek noktadan birden fazla uzman görüşüne erişmiş olma avantajı olarak geri döner.

 

DR. FRAUD ÇÖZÜM ÖNERİSİ RAPORU NEDİR?

Suistimal İnceleme Ekibimiz'in dolandırıcılık vakanızı inceledikten sonra hukuk danışmanlarından ve vakanızla alakalı olabilecek diğer uzmanlardan aldığı görüşleri analiz ederek hazırladığı ve çözüm önerilerini tarafınıza sunduğu rapordur.

 

NEDEN DR. FRAUD?

Dr. Fraud olarak size sunduğumuz suistimal inceleme hizmetini dünyada İLK, TEK ve ÖZEL yapan şey suistimal incelemesinde kullandığımız çalışma metodolojisidir.

Tek bir Dr. Fraud raporu'nun hazırlanması bile oldukça meşakatli bir süreçtir. Her bir raporda sadece hukuk alanında en az 10 uzman danışmanımızın görüşü yer alır. Bunun dışında rapor gerektiğinde mali müşavir, bilişim, güvenlik uzmanı gibi uzmanların görüşüne de sunulur. Dr. Fraud Suistimal İnceleme Ekibimizi oluşturan 5 Suistimal İnceleme Uzmanı ve diğer danışmanlar arasındaki veri alışverişini ağırlıklı görüşler netleştirilip, "CONSENSUS" yani "FİKİR BİRLİĞİ" oluşana kadar yapar. Böylece ekip, nihai raporda en güvenilir sonuçların yer aldığından emin olur.

Bu bir insanın tek başına çok yüksek maliyetlerle, büyük eforlar sarfederek ve zaman harcayarak "belki" alabileceği bir hizmettir. Bu hizmetin Dr. Fraud'daki gibi standart bir kalitede alınması ise neredeyse imkansızdır.

Bu nedenle Dr. Fraud'dan mağduriyetinizle ilgili destek aldığınızda:

1-Zaman, enerji ve paradan TASARRUF ETMİŞ,

2-Çözüm alternatiflerinin SAĞLAMASINI YAPTIRMIŞ,

3-Zararınızın telafi edilme olasılığını MAKSİMİZE ETMİŞ olursunuz.

 

NASIL FAYDALANIRSINIZ?

1- Öncelikle Vaka Formu'nu doldurunuz. 

 

VAKA FORMU İÇİN TIKLAYINIZ (http://www.drfraud.com.tr/odeme)

2- İnceleme ücretini internet üzerinden yatırınız (357 ₺-KDV hariç).

3- Vaka başvurunuzun tarafımıza ulaştığına dair elektronik posta adresinize mesaj gönderilecektir, lütfen kontrol ediniz.

Vakanız tarafımıza ulaştıktan sonraki ilk 3 gün içinde, Dr. Fraud olarak öncelikle vakanızın inceleme kriterlerimize uyup uymadığını kontrol ederiz. Şayet uygunsa size hem e-posta hem de telefonla arayarak incelemeye alındığını haber veririz ve aynı zamanda vakanızın tarafımızca doğru anlaşılıp anlaşılmadığını tekrar teyit ederiz.

Vakanız kabul edilmediği taktirde ise ödemenizi iade ederiz.

Diğer sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. (http://www.drfraud.com.tr/sss)

Dr. Fraud'la çalınabilecek tüm kapıları çaldığınızdan ve tüm çözüm alternatiflerini

değerlendirdiğinizden EMİN OLURSUNUZ. O yüzden,

 

“DR. FRAUD, ELİNİZDEN GELENİN EN İYİSİDİR”

 Dr. Fraud Suistimal İnceleme ve Danışmanlık

Odunluk Mh. Akademi Cd. Zeno Center

 2C/9 16110 Nilüfer BURSA/TÜRKİYE

+90 (224) 405 05 22

 info@drfraud.com.tr

www.DrFraud.com.tr