Adidas'tan Şikayetim Var
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 4614   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Adidas'tan Şikayetim Var

22 Ekim 2013 17:26 Recep S.

Ankara carrefoursa ayakkabı dünyasından kızıma süperstar almıştım 178 tlye. 5-6 ay oldu olmadı iç tarafta yırtılma ve sol yanda yırtılma oldu. adidas'a gönderdik kullanıcı hatası denildi.

Böyle büyük bir markanın yaptığı şeylerin arkasında durması lazım. Para iadesi ya da yeni ayakkabı verılmeli. gereğinin yanılmasını istiyorum.

Etiket : Adidas Adidas şikayet hattı adidas ayakkabı adidas çocuk ayakkabısı adidas müşteri memnuniyetsizliği ankara carrefour sa ayakkabı dünyası ankara carrefoursa ayakkabı dünyası Okunma : 1744
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Gülbin Ö. 3 Nisan 2017

Ekim ayında oğluma aldığımız basketbol ayakkabısı yanlarından açıldı. Firma kabul etmedi. Böyle bir markaya yakıştıramadım. Kesinlikle tüketici haklarına başvurarak hakkımı arayacağım. Ben bir devlet memuruyum 230 tl verip bu kadar kısa zamanda açılmasını firma nasıl kabul etmez. Yazıklar olsun adidas markasına. Demek ki beş para etmezmiş.

Cevap yaz 0 0
Orhan K. 9 Şubat 2014

Ankara optimum ayakkabı dünyasından 138 tl verip aldığım adidas ayakkabı 4 ay sonra açılma yaptı, sağ taraftan yırtıldı. garantiye gönderdim fakat kullanıcı hatası dediler geri iade ettiler. şimdi tüketici hakları mahkemesine gideceğim herkes de mahkemeye gitsin. Adidas sattığı ayakkabının arkasında durmuyor.

Cevap yaz 0 0
Bilal U. 28 Aralık 2013

Manisa yalı spor'dan süper star aldım, 220 tl para verdim. yandan açılma yaptı, bu ikidir adidas'tan ayakkabı alıyorum aynı şey oluyor. yolladım kullanıcı hatası dediler. o kadar para verdik, biz yerden toplamıyoruz parayı. gereğinin yapılmasını istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Gelalcarsi.com İstediğim Üründen Farklı Ürün Gönderdi Flash Tv Trident Cep Telefonu Mağduriyeti