Türk Telekom İnternet Bağlantı Sorunumu Gideremiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 143108   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Türk Telekom İnternet Bağlantı Sorunumu Gideremiyor

31 Temmuz 2020 01:07 Özlem T. Gaziantep

Adres değişikliği ile nakil yaptırdığım 883** numaralı abonem fiber ağ olduğunu ve kuruluma gelen kişilerin modemin arzalı olduğunu söylemesi üzerine 3 kez modem değiştirdim ve hala kablolu, wi-fi ile bağlanmaya çalıştığım bütün cihazlarda aynı şekilde. Bazı sitelere girebiliyorken devletin resmi siteleri hatta Türk Telekom kendi sitesi dahi proxy hatası veriyor ve 5 kez şikayet oluşturduğum halde hiç bir çözüm bulunamadı. Teknik servis berbat, çözüm bulamayıp mağdur ediyorlar. Bir de kullanamadığım internet için fatura ödememi istiyorlar.

Okunma : 21586
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 2

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (7)

Nazmi B. 6 Eylül 2020

Turk telekom ev internetine telefondan giriş yapamıyorum, bu yüzden müşteri hizmetlerini aradım gidip bilgisayar almamı söylediler. İşimi çözmek yerine masraf cıkarıyorlar, servis gelip baksın dedik 50 tl para istiyorlar. Madem öyley neden ilk yıda hic sıkıntı yokken birden böyle oldu, ınsanları d-andırmak için yapılan sözleşmelere ve servis hizmetleri masrafsız bir şekilde yapılmasını istiyoruz

Cevap yaz 0 0
Ercan E. 3 Eylül 2020

Tebrikler turk telekom.

Cevap yaz 0 0
Ayşe B. 13 Ağustos 2020

Nisan ayından beri internette sürekli kopma sorunu yaşıyoruz, yüzlerce defa ariza kaydi olusturmama rağmen sadece 1 kere gelmiş olup ev telefonundan kaynaklandığını söyleyip ev telefonunu iptal ettik ama sorun devam ediyor ve ben kullanamadığım internete her ay para ödüyorum. Çocuğum uzaktan eğitime hic bir şekilde katılamamış, telekom yüzünden mağdur olmuştur. Bizzat izmir iskele telekoma da gittim ekip yonlendirelecekti 2 hafta oldu gelinmedi, yine uzaktan eğitim başlayacak en yakın surede mağduriyetimin çözülmesini rica ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Murat S. 9 Ağustos 2020

Sayın Türk Telekom arkadaşlarım, bir haftadır direkten gelen hattım kopuk şekilde bekliyorum. Vodafone net evde internet kullanıyorum. Hiç bir şekilde gelip direkteki kabloyu evime çekmiyorlar, bu durumdan dolayı çok mağdurum. Gerekenin yapılmasını istiyorum, mağdur durumundayım. Gereken yerlere de şikayette bulunacağım, sağlıklı günler.

Cevap yaz 0 0
Muhammed A. 6 Ağustos 2020

Ayda 2-3 gun sureyle genel calisma diyerek internet kesintisi yasiyorum, faturam 96 tl gibi bir meblağ geliyor normalde 50 tl'yi gecmeyen faturam 96 tl. Daha dusuk gelmesi gerekirken daha yuksek geliyor, dusuk faturayi biraktim normal faturam neyse o gelsin 2-3 gunluk kesintiyi bile umursamam. Şubeye gidiyorum biz musterilerle ugrasmamak icin yardimci olmayip musteri hiz. arayin diyerek gecistirmeleri cabasi. Hic yardimci olmuyorlar dava acarim bunu yaparim yapmadigim sey degil, vodafone'u da sikayet ettim artik her ay benimle ilgileniyorlar. Sizden ricam guzellikle bu faturayi normallestirin yada ben gerekli makamlara ulasir dava acmasini bilirim. Tesekkurler.

Cevap yaz 0 0
Aygün İ. 5 Ağustos 2020

Şanliurfa karakopru tadım döner 2'den yazıyorum, bizim yaklaşık bir yılı aşkın bir süredir telefonumuz arızadan dolayı yönlendirmede. Bu şekille devam ediyorum ama 20 gündür internet gitti ve burası iş yeri, çok magduruz. Lütfen bize yardımcı olun.

Cevap yaz 0 0
Azmi M. 4 Ağustos 2020

44885 sicil nolu personelin (müşteri hizmetleri) temsilcisinin verdiği hizmetten çok menmun kaldım, teşekkür ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Aras Kargo ve Personeli Çok Sorumsuz Türkay Turizm İnsan Sağlığını Hiçe Sayıyor