Akasya Vadisi Pasinler Devre Mülk
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 9084   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Akasya Vadisi Pasinler Devre Mülk

3 Aralık 2013 00:27 Yaşar A.

Pasinler akasya vadisinden eşim Zümeyra A. adına aldığım devremülkü maddi sıkıntıdan dolayı sözleşmeyi iptal ettirdim fakat 3 ay parayı ödemediler. Hergün arıyorum eser beye ulaşamıyoruz, hergün toplantıda müsait değil, hergün çeşitli bahaneler. benim de tüketici haklarına şikayet etmeden başka şansım kalmadı. Para meblağı büyük değil ama bana çok büyük para. Allah aşkına milleti mağdur etmeyin.

Etiket : devremülk şikayetleri pasinler akasya vadisi devremülk şikayet var pasinler akasya vadisi devremülk yorumları pasinler akasya vadisi devremülk haberleri pasinler akasya vadisi devremülk şikayet yönetimi pasinler akasya vadisi şikayet haber Okunma : 5959
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (9)

Şahin O. 9 Temmuz 2017

Akasya mağdurlarının biri de benim, toplu olarak birşeyler yapalım duyarlı olalım kimse parasını çöpte bulmadı.

Cevap yaz 3 0
Yasin A. 24 Ağustos 2017

Sözlesmeyi iptal ettigim halde icra gelmis, hep birlikte hareket etmemiz lazım yoksa çocuklarımızın rızıkları bunlara gidecek.

Cevap yaz 1 0
Ahmet K. 16 Eylül 2017

Bu konunun magdurlari gercekten cok fazla, bu konuda birlikte hareket edebilecegimiz kisilerle bir araya gelmek en mantiklisi, hukuki olarak yapabilecegimiz bir sey olursa bilgi aliriz hem de islemler daha hizli olur. Haberlesebilecegimiz kisiler buraya yorum atsin.

Cevap yaz 1 0
Serdar A. 27 Ocak 2017

Toplu şekilde mahkeme açma şansımız var mı varsa beni de dahil edin üstüme düşeni yapmaya hazırım.

Cevap yaz 1 0
Şenol Y. 23 Aralık 2016

Bu sene teslim alacaktık, hukuk haklarımı kullanacağım, bizi bilgilendiriniz.

Cevap yaz 1 0
Nihat V. 14 Kasım 2016

Ben de 8 500 tl'ye almıştım. Tapusunu hemen verdiler. Nasıl bir yol izlememiz gerekiyorsa hep birlikte yapalım.

Cevap yaz 1 0
Bülent Y. 18 Nisan 2016

Bizler de cag grubunun d..andırılanlardanız, 17.04.2016 tesislere gittim, tesisler virane durumda, bizim sandıgımız tesis acık ve kapalı havuzlar ostimde bir şirketin oldugu 120 adet daire sahipleri yalnızca 2 adet özel oda denilen 3m küplük yer verildigi, bu durumda 24 saat acık kalsa daire başına 5 dk düşüyor, bu 5 dk içinde vereceginiz yıllık aidat 500 tl, bize bilgi veren de yok verebilecek de.

Cevap yaz 1 0
Derya Y. 6 Nisan 2016

Cağ Grubu Onursal Başkanı Prof.Dr.K. S. bu kadar insanın hakkı üzerindeyken hiç birşey olmamış gibi hayata devam ediyorsun ya Allah'ından bulursun inşallah.

Cevap yaz 4 0
H. 1 Eylül 2015

Erzurum pasinlerdeki devremülk mağdurları, Şirket iflasını açıklamış ve kayyuma gitmiş, dava açmadan paralarımızı geri alamayacağız görünüyor, bilgilerinize.

Cevap yaz 7 0
C. 15 Ocak 2014

Hasankale akasya vadisi projesine yapılan tanıtımlar ve devre mülk sahiplerine şifai olarak söylenenlerin ardında çağ grubu onursal başkanı ve yöneticisi oğlu olarak duramıyorlarsa bu tabiki vahim bir tablo oluşturmaktadır ki biz devre mülk alıcıları olarak bize söylenenlerin dışında bir satış gerçekleştirdikleri için öncelikle çağ grubu onursal başkanı prof.K.S. kınıyor ve bu doğrultuda satıcı ile alıcı arasındaki güven ortamınında ortadan kalması çağ gurubunu zengin etmeyecektir, etse de bu işin öteki dünyası da var, kaldı ki ben burada sözleşmeden cayıp parasını geri talep eden kişilere de sözüm burada haklarınızı hukuksal yoldan aramasıdır ki mahkeme kararları en azından kendilerine satılan devre mülke ödedikleri paraları tekrardan alabilmenin hukuksal yolu açılmış olsun.

Cevap yaz 2 0
Gülşen K. 6 Ocak 2014

Ben 2013 yılı Ağustos ayında pasinlerden 9,510.00 tl karşılğında bir devremülk aldım. paranın tamamını aynı gün kredi kartımdan 8 taksit olarak çektiler. bazı sebeplerden dolayı bir kaç gün sonra aldığım devremülkü geri iade ettim. sözleşmeyi iptal ettik paramın tamamını en geç 45 gün gonra ödeyeceklerini söylediler ancak bu güne kadar yani aradan 5 ay geçmesine rağmen bir tek kuruş para ödemediler. bilseydim beni bu kadar oyalayacaklarını şimdiye mahkeme sürecini de bitirmiştik paramı da almıştım. güvenmekle en büyük hatayı yaptım hala iyi niyetimden, hala ödeyeceklerini umut ediyodum. hadi hayırlısı.

Cevap yaz 3 0
Şemsettin T. 25 Şubat 2016

Arkadaşlar, Erzurum pasinlerdeki akasya vadisi devre mülklerden mağdur olan tüm üyeler birbirleriyle iletişim haline olup birlik olursak bizim adımıza iyi olur kanaatindeyim. Lütfen dayanışma içinde olalım.

Cevap yaz 11 0
Türk Telekom Elektrikler Kesilince Hatlarımız Kopuyor Vip Dağıtım Pazarlama Ücret İadesi Yapılmadı