Akgül Deluxe Bodrum Hotel Gittiğimize Pişman Etti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 70942   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Akgül Deluxe Bodrum Hotel Gittiğimize Pişman Etti

1 Aralık 2014 16:24 Yusuf S. İstanbul

2014 Ağustos'ta eşim ve iki çocuğumla gittik. Bizi kapıda kimse karşılamadı, lobiden içeri girdik, kayıt bilgileri kontrol edildikten sonra epey bir süre bekledik. Bavullarımızı bir çalışan alabildi ve odamıza çıktık, odamız güzeldi ve temizdi fakat bundan sonraki günlerde temizlik hak getire bir kaç kere söylüyorsun ondan sonra gelebiliyorlar. Yemekler deseniz içler acısı, hadi biz neyse ama çocuklar aç kaldı o kadar para verdik otele aç kaldık. Dışarıdan yedirdik çocuklara. Plaj deseniz halk plajları bile daha temiz bir kere bile denize giremedik. Hatta çoğu zaman çevre plajlara gittik, sadece biz değil bir çok aile. Sakın ola gitmenizi tavsiye etmiyorum, herkes şikayetçi.

Etiket : akgül deluxe bodrum hotel kalitesi akgül delüxe bodrum hotel yorumları akgül delüxe bodrum hotel hijyen sorunu akgül delüxe bodrum hotel şikayetleri bodrum hotelleri Okunma : 1663
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

İbrahim E. 15 Şubat 2015

Ağustos son haftası kötü otele rezv. yaptırıp gitmiştik, tam hüsran her yer pislik içinde masalar küllükler, yemekhane, tabaklar kaşıklar. Otele girdik sadece odasına dahi çıkmadık, sözde lobiye aldıklarında 2 saat içinde görmediğimiz kalmadı, personelle müşteri kavgası mı dersiniz, personelini yaka paça bir odaya götüren bağırıp çağıran kaba müdür mü dersiniz. Bizim gibi çıkış yapan bağırıp çağıranlar mı dersiniz. Giriş yapmadan çıkışımızı istedik, %25 kesintimizi yapın ve gidelim dedik.

Cevap yaz 0 0
Vestel Bulaşık Makinesinin Ömrü 3 Yılmış Iphone 6 Plus İle Konuşurken Sakallarım Telefona Sıkışıyor