Ayvalık Belediyesi Sokak Hayvanlarıyla İlgilenmiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 10435   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Ayvalık Belediyesi Sokak Hayvanlarıyla İlgilenmiyor

12 Aralık 2013 13:05 Veyis B.

Ayvalık ali çetikaya mah. onursal cad. 1.nci sk'ta ikamet ediyorum. her sabah düzenli yürüyüş yapıyorum. bugün saat 07.50'de lunaparkın oradan sağa dönüp deniz kenarındaki yalılara giderken, en az 6 adet köpek tarafından saldırıya uğradım. Yaşlı kadın köpeklere yiyecek veriyordu, onun engellemesi ile canımı zor kurtardım. Eğer çocuk veya öğrenci olsaydı zarar görebilir, sağlığı tehlikede kalabilirdi. Belediyeye zaman zaman bu konuda şikayetler olmuş lakin ilgilenen olmamış. tedbir alınmaz ise vatandaş kendini koruma amaçlı tedbirini kendisi almak ister. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

Etiket : belediye şikayet belediye şikayetleri ayvalık belediyesi ayvalık belediye başkanlığı ayvalık belediyesi şikayetleri ayvalık belediyesi şikayet var Okunma : 1775
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Sevgi Y. 9 Kasım 2014

Çok pardon yaşlı kadına saldırmıyor çünkü karnını doyuruyor. Senin gibi duyarsız degilsen de bir parça ekmek verseniz, belediyelere yazıklar olsun. Barınaklarına sadece kapalı işkence evleri. Güzel barınaklar yapabilirler, esnaflardan üç kuruş toplayıp barınaklar güzelleştirebilir, yemek artıkları restorantlar dan değerlendirilse sorun kalmaz.

Cevap yaz 0 0
Mehmet A. 8 Şubat 2014

Bu konudan ben de muzdaripim. Belediye ilgilenmiyor, ne paramız ne ekibimiz var diyorlar. Belediye'ye üzülüyorum, hiç bir hizmet veremiyor ancak vergi alıyor. Turistik ilçe hizmet yok. Oradaki ev sahibi vatandaşları da kimse adam yerine koymuyor. Yazlıkçı bunlar üç ay oturup tüm ayvalık giderlerini ödesin diye yüzümüze söylüyorlar çünkü seçimlerde oy kullanamıyoruz. Bu nedenle vatandaş saymıyorlar.

Cevap yaz 0 0
Adidas Gore Tex Bot Su Aldı Özdilek Samsung S3 Cep Telefonu