Bellona "No Stres" Yatak Daha Çok Stres Yapıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 23622   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Bellona "No Stres" Yatak Daha Çok Stres Yapıyor

28 Şubat 2014 09:57 Tuğba Y.

Kasım 2013'te Bellona'dan reform ultra ortopedik yatak aldık. Aralıkta evlendim ve kullanmaya başladık. Eşim de ben de sabahları şiddetli sırt ağrısıyla uyanmaya başladık.

Bunun üzerine Bellona müşteri hizmetlerini aradım; ürünü almamın üzerinden 30 gün geçtiği için bir şey yapamayacaklarını söylediler. 3 aydır kullanıyorum ama kanepe bile bu yataktan daha rahat.

Öyle ki daha ödemesi başlamadı. "No stres" diye sattıkları yatak daha çok strese neden oldu ve bedenen de rahatsızlık yaşıyoruz.

Etiket : bellona mobilya şikayetleri bellona mobilya müşteri yorumları bellona yatak bedenen rahatsızlık veriyor bellona ortopedik yatak bellona mobilya no stres yatak bellona reform ultra ortopedik yatak kullanıcı yorumları bellona yatak sırt ağrısı yapıyor kanepe bile bellona yataktan daha rahat Okunma : 13805
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (14)

Beliz Ö. 6 Haziran 2018

Ben dün aldım yatağı, iki gündür yatıyorum valla seçim çalışması vardı ona bile girmedim çok rahat harika.

Cevap yaz 0 0
Özlem Emine C. 18 Ocak 2018

Bellona’dan eylül ayında no stres diye bir yatak aldık kasım ayında evlendik ama her sabah eşim ve ben de bel sırt ağrısıyla uyanıyoruz sanki gece boyunca dayak yemiş gibi oluyoruz kalktığımızd,a mağazaya bildirdik bu durumu aldığımız günden 30 günü geçtiği için değiştiremeyeceklerini söylediler ama satarken de garantisi olduğu söylenmişti. Hem paramızdan hem de sağlığımızdan olduk maalesef.

Cevap yaz 1 1
İbrahim Ü. 20 Kasım 2017

Bizde de Bellona No Stress yatak var ve sabahları bel ağrısı ile uyanıyoruz.

Cevap yaz 1 0
Önder Ö. 6 Haziran 2017

Bellona Nostress yatak şiddetli sırt ağrılarına sebep oluyor. Paramızı çöpe attık maalesef.

Cevap yaz 3 0
Sait E. 16 Şubat 2017

No stres yatakmiş, beni strese soktu 20 gün sonra yatak çöktü. 2 aydır sorunu anlatacak biri yok. Müşteri hizmetleri servise yönlendirdi servis bu normaldir dedi karın senden agır o nedenle bir tarafı çökmüş dedi.Sonuç, çözüm olarak yön değiştir eşitlenir dediler onu da yaptım bukez ortada bariyer oluştu (şimdi ortada mı yatsın), servis normaldir sorun yok diye rapor tutmuş. Bellona'dan hayır yok yatak değiştirmemek için kendilerini yırtıyorlar, şimdi karar verdim eşimi değiştireceğim, birdaha 850 tl yatağa veremem. Sakın Bellona'yı tavsiye etmiyorum, her öğretmen arkadaşa söylüyorum tüm öğrencilerime anlatıyorum almayın gitmeyin pişman olursunuz tavsiyem diye, okuyanlar sakın ama sakın pişman olursunuz.

Cevap yaz 3 0
Halil G. 28 Aralık 2016

2 yıl önce visco modelini aldık çok memnun kaldık, şimdi evdeki tek kişilik olanları değiştiriyoruz, bunları da visco modelinin üretimi bittiği için no strees özellikli olanından aldık, yarın geliyor umarım memnun kalırız.

Cevap yaz 0 1
Aysu Ş. 18 Mart 2016

Sağa sola döndükce birbirimizi zıplatıyoruz, daha bir sene olmadan yatak çöktü, lütfen ürünü piyasadan kaldırın. Milleti strese sokmayın, no stres diye aldığımız yatak bizi strese soktu. Bin pişmanız, bir daha asla bellona yatak almam.

Cevap yaz 4 0
Süreyya Ü. 16 Kasım 2015

Bizde mi bir sorun var diye düşünürken bu sabah internete bakayım dedim, siteye girdim ki bizim gibi yüzlerec insan var ve hala yatak satışa sunuluyor. Bu halk sağlığı ile oynamak demek. Koskoca firma, birşey yapmalı ve ürünü geri almalı.

Cevap yaz 5 0
R. 21 Mart 2015

Bellona Mobilya'dan hiç bir kimsenin mobilya almasını tavsiye etmem. Kalite sıfır, servis sıfır. Size malını satıncaya kadar. Bellona'da müşteri memnuniyeti diye bir şey yok.

Cevap yaz 5 5
T. 20 Mart 2015

Buraya şikayetimi yazdıktan sonra pek bir ilgilendiler, aradılar, gün istediler, geldiler. Ben sandım ki işe yaradı ama gelen adam yatağa baktı. Hiç bir problem olmadığını zamanla alışacağımızı söyledi, şaka gibi. Eğer bir yerinde bir şey olsaymış aynısıyla değiştire bilirlermiş yapabilecekleri de bir şey yokmuş. Bir daha Bellona'dan bir şey almak mı asla.

Cevap yaz 3 0
Digiturk Üyelik İptal Sorunu Garanti Bankası Taşdelen Şubesi