Birmilyonnokta.com Firma Mağduriyeti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 16915   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Birmilyonnokta.com Firma Mağduriyeti

22 Ocak 2014 14:53 Önder A.

Birmilyonnokta.com, akbulakisguvenligi.com sitemi google'un ana sayfasında 1 yıl yayınlatacaklarını iddia ederek telefon aracılığıyla ücret kesilmesine, aradan 2,5 ay geçmesine ve benden ücret peşin alınmasına rağmen aradığımda, sözde google güncelleme yapacakmış. Fakat müşteri temsilcileri bana hemen google seo çalışması yapılarak google ana sayfasında yer alınacağı taahhüt edilmişti. Paramın iadesini talep ediyorum. Konu ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı bilişim dolandırıcılığı ile ilgili müraacatımı yaptım.

Etiket : birmilyonnokta.com birmilyonnokta.com şikayet birmilyonnokta.com sözünü yerine getirmedi birmilyonnokta.com müşteri şikayetleri birmilyonnokta.com tüketici yorumları birmilyonnokta.com seo çalışması seo hizmetleri Okunma : 7934
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (39)

Fatma B. 24 Ocak 2020

Net bir şekilde söylüyorum Allah b-lanızı versin. Arayıp ikna edenlerin de firma sahiplerinin de hepinizden çıksın. Haram olsun, Yaradan çıkarsın, milletin rızkını yiyorsunuz. 340 tl bir çektik dün arayıp tekrardan para İstiyorlar, sayfayı teslim edeceklermiş zaten benim sayfam vardı siz neyi kime pazarlıyorsunuz. Hemen hattını aradım bunların para çekmesini engelleyin dedim, tavsiyem kanmayın arkadaşlar 340 tl 3 yil diyorlar tamamen yalan. Dün beni kaldırmaya çalıştı ben de eşime veriyorum ona sorun dedim diye ee iki kere mi anlatacakmış, hanımefendi seninde çocuklarından var değil mi, haram yerken dikkat et onlara bir şey olmasın. İptal ettirdik 340 tl aldilar ya hemen iptal ettiler, bunlar uyandı diye ki hiç ne reklam çıktı ne bir şey.

Cevap yaz 0 0
Ercüment D. 22 Ocak 2020

Allah birmilyon defa b-anızı versin.

Cevap yaz 0 0
Muhammet Ö. 29 Mayıs 2018

Arkadaşlarım kanmayın bunlara hepsi s-tekar benden de 240 tl aldılar google'da ilk çıkacak senin reklamın başka para istemiyoruz dediler 1 ay sonra 240 tl daha istediler bugün yine aradılar sürekli istiyorlar kanmayın tavsiyem.

Cevap yaz 0 0
Emin E. 19 Şubat 2018

Az önce beni de biri aradı, herhangi bir hizmet almadan direk ödeme istemeleri garibime gitti, bilgisayar karşımdaydı birmilyon şikayet yazıp nette bir araştırdım aman Allah'ım direk telefonu suratına kapadım, 4-5 kez aradı sonra vazgeçti zavallı, kandırılan arkadaşlara geçmiş olsun, lütfen uyanık olalım kardeşlerim.

Cevap yaz 0 0
Yılmaz T. 1 Şubat 2018

Bana da aynı 48 tl karşılıgında 5 adet mesaj attılar d-andırıcılar ben de onay vermedim çıldırdılar.

Cevap yaz 0 0
Ramazan R. 31 Ocak 2018

2 defa ödeme aldılar hiç bir reklam hizmeti almadım halen mobil ödeme mesajı geliyor.

Cevap yaz 0 0
Özay Y. 27 Aralık 2017

Allah bunların b.lasını vere inşallah, 2016'da site Kurucağız deyip benden 480 tl kredi kartımdan çektiler ilk başta reklamlı çıkacak dediler ne site ne de reklam oldu yani sizler gibi d..andırıldım aradım kimseyle muhatap olamadım tlf suratıma kapattılar. Ne hale gelmiş şu güzel ülkemiz resmi d..andırıcı şirketleri kurulmuş artık çok yazık çok. Artık devlet büyüklerimizden bu işe el atmalarını istiyoruz yoksa bu işin sonu kötü insanları kandırıp milyonlarca vurgun yapıyorlar. Bimer'e ve içişler bakanına şikayette bulunacağım sizler de bu makamlara şikayette bulunun.

Cevap yaz 0 0
M. 4 Aralık 2017

Keşke yorumları daha önce okusaydım, boşluğuma geldi, cuma günü ödeme yaptım dönen olmadı zorla kazandığım para eğer d..andırıcılara giderse zehir zıkkım olsun, 5 seferde 48 lira yani 240 lira para ödedim.

Cevap yaz 0 0
T. 25 Kasım 2017

Benim de 300 tl paramı aldılar. Logo ve internet sitesi yapacağız google’da ilk sayfada çıkacaksınız dediler. Bunlar d..andırıcılıkla tanınacaklar sanırım. Şimdi telefonlar duvar. Bu işlere el atacak kim var televizyona haber vermek lazım. Dava açmak lazım. Birilerinin bunlara dur demesi lazım. Aldıkları paralar haram zıkkım zehir olsun. Burunlarından gelir inşallah. 5 bin de kaybetsem davamı açacağım.

Cevap yaz 0 0
Cihan K. 14 Kasım 2017

Bu firma tamamen milletten para koparma derdinde, beni ilk aradıklarında sadece 240 tl'ye 1 yıllık reklam alacaksınız dediler parayı koparana kadar gayet hızlıydılar, parayı aldılar 4 sms ile, ardından sesleri kesildi, aradan 20 gün geçti tekrar aradılar zoraki 240 tl daha vermek zorundasınız dediler. Ben 240 tl zaten verdim dediğimde o giriş kayıt ücreti dediler, güya google'dan onay yeni gelmiş. Bu işin bana 480 tl'ye mal olacağını neden söylemediniz dediğimde ise; biz onu söyleyemeziyiz dediler google'dan onay gelmezse diye. Yav arkadaş ilk başta insan açıklamazmı bu işin maliyeti 480 tl'ye çıkabilr diye. Bi de iptal de ettiremiyormuşuz. Adam diyor ki parayı ödemezzeniz o para tahsil edilecek ve ceza vereceksiniz. Var mı böyle bir şey.

Cevap yaz 1 0
Easypro Araç Kamerası Aras Kargo Faturasız Ürün Mü Taşıyor