Dry İstanbul Ürün Teslimatı Yapmıyor Böyle Bir Rezalet Olamaz
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 103652   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Dry İstanbul Ürün Teslimatı Yapmıyor Böyle Bir Rezalet Olamaz

22 Şubat 2017 20:14 Canan E. İstanbul

2016 yılı içerisinde üye olduğum Dry İstanbul firması ile geç ürün teslimi ile ilgili olarak geçen yıl sorun yaşamış ve puanlarım da bittiği için yenilemeyi düşünmüyordum. 2017 yılı için yönetimin el değiştirdiğini artık bu tip sorunlarla karşılaşmayacağımız bir sürü kampanya ile birlikte anlatıp üyeliğimi yenilediler. Daha 2. siparişimde aynı sorunu yaşıyorum, 10 gündür ürün teslim olmuyor, muhatap bulamıyorum ve hala kıyafetlerimin işlemde olduğunu söylüyorlar. Üst düzey biriyle görüşemiyorsunuz, şikayet kaydı açıldı deniyor dönen yok, üstüne üstlük bir de bu arada yeni kampanya için aranıyorum, şaka gibi! Tüketici Hakları Derneği'ne de konuyu ilettim, ne gerekiyorsa yapıp üyeliğimi ücretsiz olarak iptal etmeye ve paramı geri almaya çalışacağım. Böyle bir rezalet olamaz!

Etiket : Dry İstanbul Okunma : 1028
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Tayfun Bora K. 15 Mayıs 2017

Birebir aynı sorunu yaşıyorum. Sizden farklı olarak ben cumhuriyet savcılığına firma hakkında nitelikli d..andırıcılık şikayetinde bulunmayı planlıyorum.

Cevap yaz 0 0
Sevgi H. 9 Nisan 2017

Merhaba, Benim şikayetim Dry İstanbul'dan, 15 gün önce halılarımı yıkama için gelip aldılar bir hafta içinde teslim edeceklerini söylediler. Ancak ne halılarımı teslim ettiler nede ne zaman teslim edeceklerini söylüyorlar, yetkili biriyle görüşmek istiyorum onunla da görüştürmüyorlar ne yapacağımı bilmiyorum, ayrıca köpük kart üyeliğimin iptalini istiyorum. Bu konuda ne yapmam gerektiği hakkında bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

Cevap yaz 0 0
Jtn Panel Ödememi Yapmıyor Samsung 22 İş Günü Geçti Sonuç Sıfır