Goldmaster Ürünü Alana Kadar Herşey Abartılı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 89834   Durum : CEVAPLANDI!

Goldmaster Ürünü Alana Kadar Herşey Abartılı

25 Mart 2016 18:23 Ekrem D.

Yine bir arkadaş da aynı sıkıntıyı yazmış zaten, ben de yazayım. Aldığım kulaklıklığın arızası için gönderiyorum hep aynı şekilde geri gönderiyorlar, tüketici haklarını aradım garantinin ilk senesi ise ve 4. kez yolladı iseniz yenisini göndermeliler denildi. Hakkımı helal etmiyorum. Kimseyede Goldmaster ürünü tavsiye etmiyorum, almayın arkadaşlar. Bildiğim kadarı ile bu şirkete de kayyum atanmıştı.

Okunma : 1256
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Goldmaster 26 Mart 2016 17:21:03 Şikayet : 10 Cevap : 5 Goldmaster.com.tr --

Değerli Tüketicimiz,

Size daha detaylı yardımcı olabilmemiz için ürününüzü merkez servisimize göndermenizi rica ederiz. Cihazınızın arızası onarılamayacak bir arıza ise tarafımızdan değişimi sağlanacaktır. Merkez servisimizin bilgileri aşağıda sunulmuştur. En kısa sürede müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır.

Bakırcılar ve Pirinççiler organize sanayi bölgesi. Karanfil sok No:1 Beylikdüzü / İstanbul

0212 540 0 550

Markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 

0 0

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

G. 23 Temmuz 2016

Ürünün iade alınması uygun değildir. Yasal olarak ürünün iadesi veya değişimi yapılabilmesi için ürünün aynı arızadan 3 defa farklı arızadan ise bir sene içerisinde 4 defa arıza vermesi gereklidir. Ancak bu arızaların yasal olarak servislerimizden onaylanması gerekir. Saygılarımızla.

Cevap yaz 0 0
G. 31 Mart 2016

Savunma; ürünün iade alınması uygun değildir. Yasal olarak ürünün iadesi veya değişimi yapılabilmesi için ürünün aynı arızadan 3 defa farklı arızadan ise bir sene içerisinde 4 defa arıza vermesi gereklidir. Ancak bu arızaların yasal olarak servislerimizden onaylanması gerekir. Saygılarımızla.

Cevap yaz 0 0
E. 30 Mart 2016

Ya ben zaten merkeze gonderiyorum kac seferdir, ilgilenin urunumle sikayetlerimi geri çekeyim. Yoksa durmadan gonderecem, yapılmadan geldikçe de hakkımı helal etmem.

Cevap yaz 0 0
N11.com Ürünü İptal Edip Paramı Aldım Ama Hala Ürün Gönderiyor Digiturk Mükerrer Çekim ve Çözümsüz Çözüm