Koçak Araştırma Geliştirme Merkezi İnsanları Kandırıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 83571   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Koçak Araştırma Geliştirme Merkezi İnsanları Kandırıyor

18 Ekim 2015 16:05 Haydar H. Şanlıurfa

Beni 13 haziran 2015 tarihinde koçak araştırma geliştirmeden aradılar, eve bir hoca geldi. İnternet üzerinden canlı ek ders verileceğini söyledi. Ancak cayma hakkı 14 gün süre içinde olmalıdır. Hizmetin kaliteli olmayışından dolayı 4 gün içinde bizimle sözleşme yapan hocayı aradım, o da bana bir telefon verdi aradım, iptal işlemini gerçekleştirdiğini söyledi. Şimdi iptal oldu mu, dedim, o da tamamdır dedi.4 ay sonra icraya verilmişim,  d..dırıldığımı anladım. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Okunma : 1113
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Adil A. 23 Temmuz 2016

Aynen bizi de meb'den aradıklarını, çocuğumun adını soyadını velisi olan annesinin adini soyadini vs meb yeni bir egitim sistemi olan canli eğitim hakkında aileleri bilgilendirmek için eve eğitim danışmanı gönderileceğini söylendi. Biz de yeni sistemi öğrenmekle sakınca olmayacağını düşünerek kabul ettik. Bize bir sözleşme imzalatildi ve kendi el yazimla sözleşmenin bir nussasini teslim aldım ve çayma hakimla ilgili bilgilendirildim diye ama o arada bir katakulleye getirip sözleşmenin nushasini da bırakmadan gitti. 24 saat geçmeden aradık çaldığını bildirmeme ve bu arada hergun aramama rağmen bana her defasında tamam haber vereceğiz diye oyaladilar. Ben de noterden ihtarname, meb ve tuketici haklarina dilekçelerini verdim sonuç bekliyorum.

Cevap yaz 0 0
Ramazan A. 25 Kasım 2015

07/11/2015 tarihinde Arzu A. tarafından şahsımıza verilen kitap ve uygulamaları 14 gün içinde caymak koşulu ile kitapları bize bıraktı. Biz 9. gün aradık bilgilerin onlara ulaşmadığın söyleyerek başka gün arayın dediler. İki gün sonra tekrar aradığımızda bizimle ilgilenecek şahsın hastanede olduğun bildirerek bizimle ilgilenmediler. Sonraki gün tekrar aradığımızda ise bizi Arzu A'ya yönlerdiler. Şuan ise 14 gün süre bittiiği için cayma hakkımızı kabul etmiyolar.

Cevap yaz 1 1
Haydar H. 24 Kasım 2015

İş yeri dışında kurulan sözleşmeler yönetmeliği.3. Bölüm 10.mad. 2.fıkra (Satıcı veya sağlayıcı bu yönetmeliğin ekinde yer alan cayma formu sözleşmenin kurulduğu anda tüketiciye vermek zorundadır.) 3.Bölüm 2.fıkra (tüketiciyi cayma hakkı konusunda gerektiği şekilde bilgilendirmemesi durumunda tüketici cayma hakkını kullanmak için 14 günlük süreyle bağlı değildir. Süre 1 yıla çıkar.) Eksik bir sözleşmedir. Herkes mahkemeye versin, sonra da icra gelirse tekrar red edin.

Cevap yaz 1 0
Mapfre Genel Sigorta Değer Kaybı Dosyamı Sonuçlandırmıyor Samsung Mobile Note 4 Yazılım Güncellemesi Sonrası Arıza