Metro Turizm Bukadar Rezilini Görmedim
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 87767   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Metro Turizm Bukadar Rezilini Görmedim

23 Ocak 2016 16:31 Recep Savaş A. Manisa

METRO TURİZM; Kızımı Konya'dan Manisa'ya 29 numara cam kenarı diye saat 04:00 aldım. 1-Konya otogarına giriş yapmadı 2-bir saat saat geç geldi. 3- ön üç numaraya koridor kenarına yer verildi. 4-Turgutlu otogarında kızımı indireceğim dediğim halde yolcu indirme yerinin otogarın 1 km ilerisinde indirdi. 6 yıllık askeri personelim, çok defa Metro turizm şirketini kullandım. Ama bugün kadar rezil bir şey görmedim. Benim kızım önde gelecekse diğer firmalarda önde vardı. Onun için mi saat 04.00'de geldi.

Etiket : metro turizm şikayet metro turizm şikayetleri metro turizm şikayet hattı metro turizm şikayetim var metro turizm müşteri hizmetleri metroturizm.com.tr Okunma : 1815
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (6)

Halil D. 14 Mart 2018

Metro turizm mi tavsiyem asla yanından bile geçmeyin sakın ben o hatayı yaptım istanbul'dan adana'ya gelirken gecenin bir vaktinde yolun ortasında aracı durdurup şöfor ile yardımcı şöfor birbirine girdi yolcuları dikkate almadan kavga ettiler araba kliması içerisi çok sıcak defalarca tüm yolcular tarafından soylenilmesine rağmen verilen cevap beğenmeyen insin denildi şaka gibi gerçekten bu firmanın sahibini çok merak ediyorum böyle personeli özellikle mi seçiyor.

Cevap yaz 1 0
Hüseyin D. 26 Ocak 2018

25.01.2018 01.15 otobüsüne Isparta’ya gitmek üzere bilet aldım. Otobüsümüz saat 01.50'de geldi ve 02.10 gece kalktı. Otobüsün kaptanını görmeliydiniz lakayit bir adam otobüste özellikle tekli koltuk almama rağmen başka biri oturuyordu muavine söyledim aldığım cevap teyze oturmuş napıyım arkadaş onu da geçtim camlardan soguk alıyor dondum, yahu arkadaşlar acı bir tecrübe oldu maalesef sözüm şudur ki metro'dan uzak durun derim.

Cevap yaz 1 0
Aysel Ş. 6 Temmuz 2017

1 temmuz saat 17.00 aracında yolculuk yaptım. Elazıgdan istanbula yaklasık 1.5 saat rotarla neyse otobuse bındık dakıka bır rezıllık diz boyu çöp kovası koltugumuzun yanıbasında. İkramlık ınsanların tepe ustlerınde bununla da bıtmıyor rezıllık elazıgdan ıstanbula yolcunun birini ınıs merdıvenınde oturtarak getırdıler hayatımda boyle bır rezıllık gormedım. Personel desen herseyden yoksun tecrube yok 16-17 yasında cocuklar. Yazık, insanların parasıyla varsınız ama insana verdiğiniz değer sıfır, bir daha asla binmem mecbur kaldığım için bindim.

Cevap yaz 1 0
B. 26 Ocak 2017

...Devamı daha ilginç ki biz sizleri seçmiş olduk böyle güzel bir metro büyük ve rezil bir turizim şirketi oldugunuzdan dolayı hakkımı heryerde arıyacağım boluda arabanın lastiği patladı bir saat yolda mahsur kaldım ve herkes sizlere tepkilerini gösteriyordu ben dahi olsam da samandıra tesislerinde aracımız esenlere gidiyor biz sizleri diger araca yönlerdiler ve biz bu aracla ilginç kaptanlar alibeyköy garajına gidecegini düşünerek biz yolu bilmezken onlar da bizim gibi gülünç duruma düştü çünkü onlar da bilmiyordu bir otobüs firmasının arkasına takılarak nereye gittik biliyor musunuz esenler otagarına vardık biz bile şaşırdık salak durumuna düşmüşüz 11 saatte istanbula geleceğimize on dört saatte de alibeyköyüne ancak varabildik.

Cevap yaz 1 0
B. 26 Ocak 2017

Saygıdeğer metro turizim şirketi dün salı günü tek kişilik suit aldım çarşamba saat 21:00 buraya kadar herşey güzeldi taki kayseri otogarına kadar sanırım aracınız arıza yapmış ve bize başka bir araç tahsil edilmiş oda güzel menmuniyetle karşıladık ne kadar da olsa biletimizi iptaline istemedik aracımıza binmeden biletler karma karışık aynı bileti üç kişi daha almış araçtan neyse onu da giderdiler tamam dedik ona da metro saygımızdan dedik dedilerki aracımız ekspres hızıyla molaya kadar durmayacak peki bunada tamam dedik eskişehire kadar durmadıysa on defa durdu ya yolcu aldı biletsiz tamam anlayışla karşıladık onu da gecin arkadaşım ya gidene kadar ayrı ayrı yerlerden mazot aldık boluya gelene kadar.

Cevap yaz 1 0
Onur B. 5 Mayıs 2016

Bilet keserken doğru dürüst keserlerse daha iyi olur, saat 18:00 bildiğim izmir arabasında 6 koltuk değiştirdim, o da neden; yanıma bayan yolcu var diye. Bayan yolcuya bay bileti kesiyorlar ama eziyeti biz çekiyoruz, muavinin dediği ise bayanlara öncelik, başlarım böyle yapacağınız firmaya.

Cevap yaz 1 0
Yurtiçi Kargo Ürünü Teslim Etmiyor Şubeye Gel Al Diyor Tedi Mağazası Müşteri Memnuniyetini Hiçe Sayıyor