Mount Media Solutions Resmen Dolandırılıyoruz
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 94346   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Mount Media Solutions Resmen Dolandırılıyoruz

28 Temmuz 2016 00:06 Aysel A. Ankara

Dün gece telefonuma Whatsapp verileriniz bu mesajı 40 sn içinde onaylamazsanız silinecektir diye bir mesaj geldi. Gayriihtiyari onayladığım mesajdan birkaç dakika sonra Mobile Play üzerinden 50 tl karşılığında Mount Media Solution aldığıma dair bir mesaj aldım. Operatörüm Vodafone ve ilgili uygulamanın müşteri hizmetleriyle görüştüm ancak her iki taraftan da yapılacak birşey olmadığına dair geri dönüş aldım. Hatta uygulamanın müşteri hizmetleri 'ben bu uygulamayı alacağımı bilseydim onaylamazdım, Whatsapp mesajlarımı kurtarmak için onayladım' dememe rağmen oldukça umursamaz ve saygısız bir tavırla uygulamayı satın almışsınız iptal edemeyiz paranızı da geri veremeyiz, istediğiniz yere şikayet edin gibi ifadeler kullandı. İnsanların telefonlarına bu tarz mesajlar gönderip hile ile kendi uygulamasını satan bu firmadan şikayetçiyim ve bu d.andırıcılıklarına karşı her türlü yasal yola başvuracağım.

Okunma : 1218
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Cengiz E. 23 Ağustos 2016

50 tl dolandırılan değerli arkadaşlar, hukukçu arkadaşlardan yol göstermelerini istemiştim henüz kimse bir yorum yapmadı ancak şikayet makamı olarak Bimer, Tüketici Hakem Heyetleri, İlçe savcılıkları, İstanbuldaki Siber suçlar masası gibi yerlerden hangisine gitsek sonuç alırız bilemiyorum. Ama hiç bir şey yapmadan başkasından çözüm beklemek yanlış. Benim 50 tl vodafone üzerinden tahsil edildi, ben muhatabınız değilim diyor. Paybyme isimli aracı şirket ben aracıyım diyor. Google store (App) ben mobil satış işlerini aracı firmalara yaptırıyorum diyor. Bu denklem nasıl çözülecek, adamlar işi götürmeye devam ediyor. Hergün bakın şikayet sayısı artıyor. Bu sitenin yöneticileri yardımcı olabilir mi acaba. Esenlikler dilerim.

Cevap yaz 0 0
Turgud T. 28 Temmuz 2016

Aynı olay benim de başıma geldi. Bende arama sonucu size verilen cevabın aynısını aldım. Yeni bir d.landırıcılık oyunu ile karşılaştık ve nereye şikayetci olacağımızı bilemiyoruz. Bence bu karışık ortamda hiçbir mahkeme bu olaya zaman ayırmaz düşüncesi ile d.landırıcılığa devam ediyorlar.

Cevap yaz 1 0
Bosch Çamaşır Makinesi Gerçekten Bosch'muş Almaz Olaydım Limoya.com Ücret İadesi Yapmıyor