Pegasus Haksız Yere Uçuşa Kabul Edilmeme
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 7744   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Pegasus Haksız Yere Uçuşa Kabul Edilmeme

23 Kasım 2013 08:46 Beril D.

Öncelikle Pegasus Plus üyesi olup şimdiye kadarki uçuşlarımdan son derece memnun olmama rağmen, gerekleri yapılmadığı halde bu şikayetimden sonra ailem de dahil olmak üzere bu havayolunu tercih etmeyeceğimizi bildirmek istiyorum. Pegasus ile yukarıda belirtilen uçuş numarasıyla ve 7M0H** rezervasyon numarasıyla, bugün İzmir Havalimanı’ndan İstanbul’a gelmeye çalışan seksen beş yaşındaki babam, uçak doldu gerekçesiyle uçak kapısından geri çevrildi. Elinde bileti olmasına ve check-in işleminin de tam olmasına rağmen, aşırı kapasite nedeniyle uçağa alınamadığı belirtildi.

Etiket : pegasus şikayet hattı pegasus bilet şikayet pegasus tüketici yorumları pegasus plus üyeliği pegasus yolcu hakları şikayet pegasus çağrı merkezi pegasus şikayet yönetimi Okunma : 2184
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Nizamettin P. 4 Ağustos 2018

Havaalanına uçuşa 50 dakika kalmasına rağmen kapıların kapanmasını gerekçe göstererek almayıp bir sonraki uçuşun bileti sattılar. Oysa ki uçuş da 20 dakika tehir olmuşken. Uçuş günü 3 Ağustos 2018. Uçuş saati 20.55 İstanbul'dan Sivas'a olan uçak. Pegasus sistemi ve tüm Sabiha Gökçendeki çalışanlarından şikayetçiyim. Bunların herşeyi para olmuş

Cevap yaz 0 0
Yüksel O. 14 Mayıs 2018

Sabiha gokcen havalimanından Almanya duseldurf'a uctum bagajımda 5 kg fazlalık vardı odemeye gittim benden 155 tl alındı kilo fiyatını sordum yetkiliye bana 6 euro denildi 5 kilo toplam fiyatı 30 tl yapıyor dedim oradan yetkili cevap vermedi ve kızarak ayrıldım, bu konuda sikayetciyim ve kac para tutuyor ise geri kalan parayı tarafıma iadesini istiyorum yoksa yasal haklarımı kulanırım bu konuda hassasiyetinizi önemle rica ederim.

Cevap yaz 0 0
Nurten Ü. 18 Temmuz 2016

10.07.2016 tarihinde 07.35 uçağımızı İstanbul Ankara Esenboğa uçuşumuzu banko elemanı bile bile engelledi, sonra 17.35 uçağına erteledi, bunlar yetmezmiş gibi yanımda 93 yaşındaki annemi araba taşıyan eleman dış hatlara götürüyor. Arabadan bana teslim etmeden arabayı alıp annemi ayakta bırakıp gidiyor, kadının ayakta duracak hali yok, bu arada ben annemi iç hatlar çıkışında bekliyorum eleman dış hatlara çıkarmış tam bir rezaletti. Annem ölebilirdi, kesinlikle yanlış yapan elemanlar hakkında şikayetçiyim. Bu böyle kalmayacak, gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Cevap yaz 2 0
Turkcell Superonline 18 Senelik Abonesi İle Alay Ediyor Cadde Pazarlama S4 Reklam Mağduriyeti