Pegasus Havayolları Hasarlı Bagaj
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 20265   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Pegasus Havayolları Hasarlı Bagaj

9 Şubat 2014 23:54 Bahar Y.

06.02.2014 Perşembe günü Pegasus havayollarına ait 20.45 uçağıyla Adana'dan İzmir'e uçtum. Valizimi İzmir havaalanında aldığımda çekmeye yarayan tutacağı kırılmış, yan tarafının kumaşı yırtılmış ve demirleri sökülmüş halde elime geçti. Valizim bu haldeyken öğrenci yurduma ulaşmam -ki 2 metrobüs ve 1 otobüse binmek zorundayım havaalanından yurda geçmek için- çok çok zor oldu. Valizimin sapı kırık olduğu için taşımakta çok zorlandım ve bu sebepten 2 gündür bel ağrısıyla yatıyorum. Bu nedenle şikayetçiyim.

Etiket : Pegasus Şikayetleri pegasus müşteri yorumları pegasus havayolları şikayetleri pegasus hasarlı bagaj pegasus hasarlı bavul pegasus adana izmir Okunma : 3037
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Kader K. 27 Ağustos 2017

27 temuz'da sabiha gökçen'den almanya münster- osnabürk havalanına indim malesef yepyeni bavulumun tekerlek kısmı parçalanmış parçaları bile ortada yok, bavulum olduğu gibi parçalanmış dikiş ve benzer yerleri patlamış parçalanmış şekilde içinde bazı kırılan istanbul hatırası tabak duvar saati resimli yaptırmıştım ayna gibi eşyalarımın kırılıp parçalara ayrıldığını evde gördüm havalanıdayken işlemleri yaptım bana bir mektup geldi bavulun resimleriyle beraber üç keredir emaille başvuruda bulundum geri dönen olmadı bir aydan fazla oldu ama ilgilenen olmadı bu durumda ne yapabilirim ille de avukat tutup mahkemeye mi gitmeliyim yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap yaz 0 0
Murat D. 18 Şubat 2014

aynı sorunu ben de yaşadım, bagajım kullanılamaz halde olduğunu pegasus hava yolları personeli kayıt altına aldı, ben hasarımın karşılanması için başvurdum, resimlerini attım kullanılamaz haldeki bagajım için hafif hasarlı, ödeme yapamayız diye haber geldi.

Cevap yaz 0 0
Samsung İlgisizlikte Çok İleri Gitmekte A101 ve Dr Oetker Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün