Piranha Servis Navigasyonumun Sorununu Gidermedi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 4016   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Piranha Servis Navigasyonumun Sorununu Gidermedi

17 Ekim 2013 17:04 Hakan Ç.

Merhabalar, 09 Eylul 2013 tarihinde No Traffic R Type Navigasyon cihazımı Piranha'nın sitesindeki Arızalı ürun bildirimi kısmındaki formu doldurdum. Formda '' ürüne yeni harita güncellemesini yaptım fakat yapıp cihazı açtığımda hiç bir şekilde harita yoktu. Harita güncellemesini ise sitede bulunan kullanım kılavuzuna göre yapmama rağmen cihazın içinde harita görünmüyor'' diyerek formu kargo ile gönderdim. cihaz 21 Eylülde elime ulaştı. içini açtığımda cihazda hiç bir şey yapılmadan geri göndermişler. merak edip 18 Eylül tarihinde kesilen bildirim formunu okudum. okuyunca gerçekten beni çok aydınlatıcı bir açıklama ile karşılaştım. Şikayet: Çalışmıyor - Yapılanlar: Cihazda harita yok, detay ekre. Detaya bakıyorum o da 19 Eylül 2013 de kesilmiş bildirim formu.

Etiket : Piranha şikayet hattı piranha piranha servis piranha servis şikayetim var piranha.com.tr piranha No Traffic R Type Navigasyon cihazı Okunma : 1655
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Tarık G. 11 Aralık 2014

Ben de harita güncellerken aynı sorunu yaşadım. Ne gariptir ekran kırmışsınız 100 tl ödemeniz gerekiyor, kullanıcı hatası var dediler. (Cihazın ekranında bir tek çizik bile yoktu) ücretsiz güncelleme yapmak istemiyorlar. Garanti süresi içerisinde olduğu için satın aldığım hepsiburada.com firması da amatörce bu kurnazlığa uydu ve rapora göre benim hatalı olduğumu söyledi. Bu iki firmayla alışveriş yapanlara tavsiyem, ürünü tamire gönderiyorsanız seri no görünecek şekilde resmini çekin.

Cevap yaz 0 0
Ülker Kellogss Special K Ürün İçindeki Canlılar SaatveSaat.com Firması Değişim Yapmıyor