Soma Seyahat Yolcunun Emanetini Nasıl Alır ve İade Etmezsin
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 104024   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Soma Seyahat Yolcunun Emanetini Nasıl Alır ve İade Etmezsin

2 Mart 2017 00:32 Üzeyir Ç. Manisa

Soma seyahatle 2016 yılında İstanbul'dan Soma'ya gelirken bagaja bıraktığım emaneti (400 tl'lik akvaryum) sabaha karşı uykulu olduğum için otobüsten inerken unutmuştum, sonra aklıma geldi koşarak garaja gittim fakat otobüs garajdan ayrılmış ve akvaryumu da evine götürmüş, o günün sabahında Çanakkale'ye yolculuk yaptığımız için şöförün evine gitmedim yalnız babama durumu anlattım babam gitmiş akvaryumu vermemişler. 3 ay sonra soma'ya taşındık bu sefer ben soma seyahatin yazıhanesine gittim akvaryum müdüriyetin odasında duruyordu gözümün önünde ki akvaryumu müdürden istememe rağmen bana ait akvaryumu vermedi, biz akvaryum görmedik diye yüzüme bakarak yalan söyledi, h..sızlığına bir de yalan ve inkarcılığı ekledi, sonra akvaryumu başka bir yere kaldırdılar, yani bunlar 3 kuruşa bile tenezzül edecek insanlar, Allah ıslah eylesin yalnız içimde hala bir sızı var nasıl olur da parasını ödeyerek aldığım akvaryumu bana teslim etmezler diye aklıma geldikçe çıldırasım geliyor.

Okunma : 789
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Üzeyir Ç. 7 Ekim 2017

Ey soma seyahatin personeli, size hiç Allah korkusu aşılanmadı mı? Sizi aileniz nasıl büyüttü, h..sızlığın ayıp ve haram bir davranış olduğundan bahsetmedi mi? Ne zaman bana ait olup benden g.sp ettiğiniz akvaryumu iade edeceksiniz, sizde hiç vicdan yok mu.

Cevap yaz 0 0
Üzeyir Ç. 27 Eylül 2017

Soma Seyahatin insanlığı akim kalmış vicdanı paslı kalbi kararmış yöneticisi eğer dürüst insan olsaydınız yolcunuzun size emanet ettiği malını bırakın almayı korumanız gerekirdi benden g.sp ettiğiniz akvaryum tüm bu değerlerden daha üstündür daha değerlidir.

Cevap yaz 0 0
Üzeyir Ç. 22 Eylül 2017

Ben hayatım boyunca Soma Seyahatin yaptığı nahoş hareketi yapan başka bir otobüs firması görmedim, otobüsüne binen yolcusunun emanetini (akvaryum) cebren gasp eden yolcunun özel eşyasını alıp geri iade etmeyen bir şirket, ahlak ve vicdan yoksunu zavallı insan.

Cevap yaz 0 0
Üzeyir Ç. 21 Temmuz 2017

Bu meselenin peşini bırakmayacağım. İstanbul Eminönü Unkapanı'ndan 2012 aldığım akvaryumu Soma Seyahat otobüsünün bagajına teslim etmiştim, sabah soma'ya indiğimde uykudan uyandığım bir anlık gafletimden dolayı bagaja verdiğim akvaryumu almayı unutmuşum 5-10 dk sonra kendime geldim koşarak garaja gittim fakat otobüs garajdan ayrılmış akvaryumu evine götürmüş bizim o gün çalıştığımız il olan çanakkale'ye gitmemiz gerekiyordu babama akvaryumu almasını söyledim almaya gitmiş soma seyahat görevlileri akvaryumu vermemiş 3 ay sonra soma'ya tayinimiz çıktı bu sefer ben müdürlüğü gittim akvaryum müdürün odasında duruyordu istememe rağmen akvaryumu bana iade etmediler.

Cevap yaz 0 0
Üzeyir Ç. 19 Temmuz 2017

2 mart 2017 tarihli yorum yazımda sehven 2016 yılında soma seyahatle istanbul'dan somaya gelirken diye yazmış olduğum tarih 2012 yılında olması gerekiyordu 2012 yılı şubat ayında istanbul'dan somaya gelirken otobüsün bagajına emaneten teslim ettiğim akvaryumu sabah somaya geldiğimizde uykudan uyandığım için bir anlık gaflet ve dalgınlığım neticesinde bagajdaki akvaryumu unuttum gama lojmanları mevkiinde otobüsten inip eve doğru yöneldiğimde aklıma geldi sonra garaja gittim şöför garajdan ayrılmış benim akvaryumu garaja bırakmayıp evine götürmüş daha sonra soma seyahatin müd. teslim ettiği akvaryumu soma seyahatin yetkilileri akvaryumu aldı müdürün odasında gördüğüm akvaryumu istedim ama alamadım.

Cevap yaz 0 0
Vodafone Gold Hat Alımı Breastiful.net Yanlış Ürün ve Faturasız Gönderim