Tatlım Halı Yıkama Yalan Söyleyip Fazla Para Alıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 129316   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Tatlım Halı Yıkama Yalan Söyleyip Fazla Para Alıyor

6 Ağustos 2018 14:25 Azime D. Ankara

Ankara tatlım halı yıkamaya halılarım gönderdim 3 yıldır o firmaya yıkatıyordum. Telefonda fiyat sordum m2 4 liraya yıkadıklarını söylediler. Halılarımı aldılar herhangi bir ölçme yapmadılar fabrikada ölçeceklerini söylenilip 11 parça yazdılar 210 lira fiyat çıklardılar. Kaç yıldır yıkattığımı bu kadar fiyat ödemediğimi söyledim 5 liradan yıkıyoruz zam geldi dediler. Telefonda konuştuğumu söyledim eski müşterimizsiniz 180 tl denildi halılarım geldi 180 lira olduğu söylenildi ödemeyi yaptım halılarımı ölçtüm halılarım 27 m2 onlar 45 m2 parası almışlar benden 2 katına yakın. Aradım tamam fazla almışız iade edeceğiz dediler her akşam 15 gün boyunca aradım geliyoruz yoldayız tamam abla denildi hesap numarası istediler gönderdim hala yoldalar gelecekler. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Dürüst esnaf anlayışı yok. Kaç tane arkadaş gönderdi onlar da 3 günde teslim olacak dediler 7-8 günde zor teslim ettiler. Yalan konuşuyrlar. Dürüsüt esnaf anlayışları bulunmamakta.

Okunma : 488
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Ali V. 4 Eylül 2018

ÖzBahar halı yıkama çok lakait bir şahıs. Bunların hepsi bir arada zatena-b firma fark etmiyor. Algı yok vergi yok. Sorumluluk hiç yok. Benim de halımı kaybettiler. Fabrikada yıkanıyor dedikleri yerleri gören var mı. Ankaranın %60 çankaya imrahor köyü geneli bir arada olduklarını biliyor muydunuz ve kuyu suyu ile yalandan iki sabunlayıp kurutup parfümleyip getiriyorlar. Size de anti bakteriyel yıkadık imajı veriyorlar.

Cevap yaz 0 0
Tuba Ö. 6 Ağustos 2018

Ben de o firmaya halılarımı verdim teslimatta sıkıntı var. Geç teslim ediyorlar ve ücret konusunda eski müşterimizsiniz şu fiyattan yıkarız diyorlar. Zaten ücreti o fiyat.

Cevap yaz 4 0
Ulaştıran Pazarlama Ağrı Kesici Krem Yerine Farklı Ürün Gönderdi Halk Sigorta Araç Ekspertiz İşlemleri Tam Bir Rezalet