Türk Telekom Avea Rezil Beş Para Etmez Bir Şirket
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 109517   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Türk Telekom Avea Rezil Beş Para Etmez Bir Şirket

31 Mayıs 2017 21:06 Fırat Ş. Nevşehir

Bulunduğum bölgede yaklaşık 20 gün iletişim sıkıntısı çektim müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız ayrıca yazılı mesaj göndermek de bir hayli zor bununla birlikte şikayetime dönende yok üstelik şaka gibi fatura da 93 tl geldi bu ne be, yazıklar olsun size s..guncular l.net olsun hepinize ağzımı bozmak istemiyorum bu a..ğılık yaratıklara avea mı türk telekom mu derhal terk edin tavsiyem, beş para etmez bir şirket.

Okunma : 696
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Cafer U. 24 Ocak 2020

Turk telekom ev interneti baglattım bana hıc bır aktıf hızmet sunmadan dort fatura cıkardılar, faturayı odedım halen ıptal etmıyorlar. Resmen gasp edılmıs durumdayım, magdurrıyetımın gıderılmesını istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Ulgar B. 20 Ocak 2020

Eşime hat çıkardık beş para etmez bayi adres eksikliği yüzünden hattı kapattı sonra da kapatma parası isteyip mahkemeyle tehdit ettiler, daha sonra adıma hat açtırdık paket yaptırdım paketin yenilenmesine 3 saat kala tl yüklefim internet açık olmadığı ve konuşma yapmadığız halde 40 tl paramız yok oldu yani aldılar. Vodafone'a geşiş yaptım ne kadar tanıdığım varsa türk telekom kullanmamasını öneriyorum paramı iade edene kadar.

Cevap yaz 0 1
Garanti Bankası Kart Aidatı 90 TL Gülaylar İç Giyim Personeli Terbiyesizlik Yaptı