Türk Telekom İstanbul Merkezde Ev Telefonu Bağlatamıyorum
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 127963   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Türk Telekom İstanbul Merkezde Ev Telefonu Bağlatamıyorum

22 Haziran 2018 19:54 Abdullah G. İstanbul

Bundan günler önce telefon hattı talebinde bulundum şebeke olmadığı bağlanınca haber verileceği söylendi. Ben de konuyu nasıl ve nereden takip edebileceğimi sorduğumda ne talep takip numarası öğrenebildim nede irtibat kurabileceğim bir telefon. Bugün arayıp durumu öğrenmek istediğimde ise adıma kayıtlı bir talep olmaması sebebi ile bir bilgi edinemedim yani hiç bir ilerleme yok ve bir çalışma yapılması içinde talep oluşturulmamış sanırım. İstanbulun merkezinde telefon bağlattıramamak bir yana talep alınmayıp tarih paylaşılmıyor olmasına anlam veremiyorum. Adıma açılmış bir talep varmı çalışmaya başlanıldımı ne zaman bitecek bu yılmı seneyemi bunu öğrenmek lüks olmamalı bu devirde. Uzaya roket atılsın istemedim evime telefon bağlansın o kadar.

Okunma : 581
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

28 Haziran 2018 10:29:12

Talepte bulunalı 2, şikayette bulunalı ise neredeyse 1 hafta oldu bir kişi bile sen kimsin derdin nedir diye iletişime dahi geçmedi. Müşteriye gösterilen ilgi alaka bu seviyede.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (0)

Kökekuba Veteriner Para Almadan Hasta Küçük Kediye Bakmam Dedi Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları Hastalara Çok Kötü Davranıyor