Valencia Güzellik Merkezi Müşteri Memnuniyeti Anlayışı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 82797   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Valencia Güzellik Merkezi Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

22 Eylül 2015 21:56 Esma S. Elazığ

Valencia Güzellik; Elazığ merkezine bilgi almak için gittim, halkla ilişkiler kısmındaki bayanın iknası sonucu kaydımı yaptım ama belirttim üniversite öğrencisiyim, kışın burada olamayacağım, seansımı okuduğum şehre alabilir misiniz diye. Ankara'ya gitmeden gidip konuştum alın diye, size mesajla bilgilendirme yapacağız, kafanız rahat olsun dediler. 10 gün sonra haber gelmeyince aradım ve 1 haftadır her gün sizi arayacağız, Ankara şubemizden haber bekliyoruz diyorlar. Bugün sonunda gidebilirsiniz diye aradılar, gittim ve oradakilerin benden haberi yok. Buradaki şube bizi arayın dedi ne arayan ne soran, mağdur durumuna düştüm. Üstelik arıyorum görüştük biz deniyor, şaka gibi buradaki şube de bizim ilişkimiz kalmadı diyor.

Okunma : 10762
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (56)

Nilay K. 29 Temmuz 2020

Ben de sözleşme imzaladım ama gitmedim ve parayı da vermedim. Geri gitmeyeceğimi bildirmiştim ama iptal etmemişler, ben ne lazer için gittim ne de başka bişey, bir imza attım diye şuan benden 350 tl istiyorlar, arıyorlar rahatsız ediyorlar. Ta geçen seneki olay, ben unutmuştum bile kimse de memnun kalmadığı için bir hafta içinde gitmeyeceğimi bildirmiştim. Hiç işlem görmediğim halde benden sırf imza attım diye 350 tl istiyolar. Asla bir hükmü yok, dandikten bir kağıt. Allah b-alarını versin.

Cevap yaz 1 1
Zeynep D. 6 Eylül 2018

İğrenç bir yer bitecek 6 ayda dediler 2 senedir bitmedi hala ilk zamanlarki gibi. Kurum saçma çalışanlar ilgisiz rezalet bir yer sadece para tuzağı kimseye tavsiye etmiyorum sakın ben düştüm siz düşmeyin.

Cevap yaz 0 3
Seda B. 25 Ağustos 2018

Kesinlikle iğrenç bir yer Elazığ valencia parayı peşin aldılar %80 bitecek garantisi verdiler %10 bile bitmedi 2 yıl gittim seanslarım bitti dediğiniz gibi olmadı param boşa gitti diyorum kıl kökleriniz derinde bizim yapabileceğimiz birşey yok diyorlar baştan ne olursa olsun biter demiştiniz diyorum hayır biz öyle birşey demedik diyorlar anlayacağınız d-andırıcılar.

Cevap yaz 0 4
Melike N. 10 Ağustos 2018

Ben de elaziğ şubesinde lazer yaptirdim tum vucudu kadin yarim saatte bitirdi. Sanki hiç birşey bilmiyoruz bizi salak yerine koyuyorlar. Kendileri bile ne yaptiğini bilmiyor. Gitmek isteyenlere tavsiye etmiyorum. Ben de seanslara devam etmek istemiyorum para iadesi isteyeceğim buyuk ihtimalle vermek istemeyecekler. Hijyen yok, pis. Mdem bulandi. Elemanlar suratsiz yani berbat bir yer elle tutulan hiç bir yani yok.

Cevap yaz 0 2
Ayşe D. 2 Haziran 2018

Ben de Elazığ Valencia şubesinden şikayetçiyim. Üniversite öğrencisiyim. Para iadesi istedim hem de girmediğim seansların parasını. Ama kaç haftadır beni oyalıyolar. Parayı alırken ikiletmeden aldılar. Şimdi verirken işlerine gelmiyor. İşin uzmanı olmayan kişiler çalışıyor resmen. Güler yüzlülük yok denecek kadar az. Müşteri memnuniyeti sıfır. Girmediğim seansların parasını istiyorum bunu almak en doğal hakkım çünkü. Kurumsal olduklarını söylüyorlar ama öyle bir dünyada yok. Daha fazla insan bu şekilde mağdur olmasın.

Cevap yaz 1 5
Gülsüm B. 26 Mayıs 2018

Ben de Malatya valensia subesinden sikayetciyim ayni mağduryeti ben de yasadım su anda para iadesi istedim yapılmıyor yapılacak dediler bir aydır oyalıyorlar ama bu sekilde degil savcılıga kadar gideceğim az bir para önemli degil ama onlardan kat kat zarara ugraatcak herseyin arkasnda duracağım madem para iadesi yapılmyor en azından bundam sonra kimse mağdur olmaz avukatımla görüşsunler artik.

Cevap yaz 0 6
Emine Ş. 20 Mayıs 2018

İğrenç bir kurum hatta kurum bile değil sadece para koparmak amaçları tavsiyem sakın gitmeyin.

Cevap yaz 1 6
T. A. 25 Nisan 2018

Ben hiç bir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Hele o Nesrin var ya Allah'ıma havale ediyorum. Söylediği hiç bir şeyi yerine ne nesrin nede diğer kızlar getirmediler. Çok şükür ki o nesrin ordan kovulmuş ya bir nebze de olsa rahatladım.

Cevap yaz 1 10
Mehmet İ. 24 Nisan 2018

Yaklaşık olarak tam 1 yıldır Valencia güzellik merkezinde lazer yaptırıyorum ve hayatımda görmüş olduğum en saçma işletme sadece adı işletme 1 yılda %80-90 biter dedikleri tüyler bitmedi tam aksi daha çoğaldı ve tüy olmaktan çıktı, kurumsal bir firma olduklarını iddia eden bu insanların kurumsallıkla uzaktan yakından alakaları olmadıklarını düşünüyorum. Dünki seanstan sonra yüzümde aşırı yanıklar oluştu bugün hastaneye gidip rapor aldıktan sonra savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Herşeyin bir bedeli var kimsenin yanına kar kalmayacak bu.

Cevap yaz 1 4
Esra K. 9 Nisan 2018

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, herseyden once çok saygısız çalısanları var, umarım bi an once kapanir.

Cevap yaz 1 7
Turkcell Superonline Diyarbakır'da Altyapı Sorunu Yaşıyor KoraySpor 4 Haftadır Ayakkabı Değişimi Yapmadı